izmirli anne adayları varmıııı

gülçin teşekkur ederim canım sende iyi haberler alırsın inş. doktordan gelince mesaj yaz merak ederim olurmu hayırlı akşamlar canım kib.

gülçin teşekkur ederim canım sende iyi haberler alırsın inş. doktordan gelince mesaj yaz merak ederim olurmu hayırlı akşamlar canım kib.

herşey yolunda çok şükür kalp atışını gördük 6+3 olmuş bile :)..4 hazirana randevu verdi tekrar tahlil içinmiş ne tahlili olduğunu sormayı unuttum ama..

herşey yolunda çok şükür kalp atışını gördük 6+3 olmuş bile :)..4 hazirana randevu verdi tekrar tahlil içinmiş ne tahlili olduğunu sormayı unuttum ama..

iyi akşamlar canım bende senden haber bekliyodum. gözün aydın bebeğini görebilmişsin sağlığınızda yerindedir umarım. 4 hazirandaki randevundada ikili test yapacaktır doktoru nasıl buldun canım memnun kaldınmı? bu arada sen çalışıyomusun.

sağol canım..bende iyi olmaya çalışıyorum midem biraz bulanıyor ama idare ediyorum..aylin hanım gayet iyi ama çok yoğun herkes ona gittiği için beklemek gerekiyor neyse sonuçta herşey bebeğim için, birazcık bekliycez artık..ben çalışmıyorum sen çalışıyormusun? birde vajinal ultrason ne kadar daha devam edicek merak ediyorum senin nasıl bakılıyor..

canım bende çalışmıyorum tüm gün evdeyim genelde.benim hiç bulantolarım kusmam falan olmadı daha çok yiyip uyuyup kilo alıyorum canım evet aylin hanım fazlasıyla kalabalık oluyo.senin hamileliğin daha yeniya ondan vajinal ultrasonla muayene etmiştir bir dahaki gidişinde normal ultrasonla bakar. bende en son 7+4 te gitmiştim ama bana o zaman normalle bakmıştı artık son aya kadar normalle bakar sanırım. bende pazartesi gidicem inş. bir aksilik olmassa canım. k.i.b. allaha emanet ol canım.

merhaba kelebeğim merak ettim nasıl geçti kontrole gittinmi?umarım herşey yolundadır..

merhaba kelebeğim merak ettim nasıl geçti kontrole gittinmi?umarım herşey yolundadır..

canım uzun zamandır ya bil. giremedim yada aksilik oldu heralde yazamadım.hafta başında doktora gittim. kontrolum çok iyi geçti canım. ben diğer cocuklarımıda yanımda götürdüm. kardeşlerini gördüler. bebek maşallah büyümüş içimde takla atıyordu elleri ayakları belli oluyodu hatta göbek kordonu bile...yani çok güzeldi. doktorum o gün ikili testte yaptı ama sonucu salı günü belli olacak. bir sorun çıkmaz inş. şimdilik iyiyiz canım sende kendine iyi bak.

çok sevindim ne güzel bende sabırsızlıkla bebişimin büyüdüğü günleri görmek için bekliyorum :)..bende 10 gün sonra gidicem bakalım ne kadar büyümüş görücez :) kendine ve çocuklarına iyi bak..bye

gülçincim nasılsın doktor randevun nasıl geçti umarım bebeğinde sende iyisinizdir herşey gönlünce olsun canım kib.

merhaba kelebeğim...tahlil sonuçlarımı aldım tiroid sınırda çıkmış ama korkulacak bişey yok dedi aylin hanım..bu arada sen 2 li test yaptırmıştın dimi..nasıl bakılıyor merak ettim normal ultrasonla mı bakıyor onada..ben 20 haziranda gidicem bakalım hayırlısı..

canım bir sorunun olmadığına sevindim.umarım hiç bir problemle karşılaşmassın. ben ikili testi yaptırdım. normal ultrasyonla bakıp ense kalınlığını ölçüyo aynı gün birde kan veriyosun o kadar bir hafta sonrada sonucunu sana telefonla söylüyo ama istersen gidip kendinde alabiliyosun. ama dosyanda tutmak istediği için iade ediyosun. korkulacak birşeyi yok canım. llah yardımcın olsun.bende 20 haziranda gidicem randevun kaçta belki karşılaşırızda ne güzel olur.

sağol anlattığın için...benim randevum akşam 20,30 da ancak boş bi ara bulabildi biliyosun çok yoğun...belki denk geliriz bu arada benim adım gülçin...k.i.b..sengözlerimebaksanab

sağol anlattığın için...benim randevum akşam 20,30 da ancak boş bi ara bulabildi biliyosun çok yoğun...belki denk geliriz bu arada benim adım gülçin...k.i.b..sengözlerimebaksanab

hadi yaaa bu kadın tam bir iş kolik desene ama gerçekten çok yoğun çok fazla hastası var. ben o kadar geç vakte kalmam heralde benim randevum 6. 30 da ama bellide olmuyo bazen 1 saate yakın beklenebiliyo inş. denk geliriz canım. benim adımda selda... başka annelerin sitesinde göbüşünü gördüm gerçekten çok şeker yaaa merak etme bende biraz fazla iriyim sanki 6 aylık gibi görünüyorum. takma kafana yaniia.s.

gülçincim bugün hast. gözlerim seni aradı ama sen biraz daha geç geldin galiba görüşemedik inşallah sende sevindirici haberler almışsındır bil. açarsan yaz merak ediyorumda bebeğim maşallah çok büyümüş doktor teyzesi haftasındanda büyük gösteriyo dedi yani kasım annesi olabilirmişim ama belkide bebeğim fazla beslenmişte olabilir. bir kızım olacakmış çok sevindim yalnız tek kusurum biraz fazla kilo almammış. doktorum biraz spor ve diyet verdi inş. uygulayabilirim ama önemli olan ikimizinde sağlıklı olması değilmi. ayrıca bugün 3 lü testte yapıldı umarım sonucuda güzel gelir.doktor amniyosentezde yapılması gerekiyo dedi yaşımdan ötürü ama ben yaptırmayı istemiyorum bakalım hayırlısı... allah sana ve bebeğine sağlık ve sıhhat versin kib.ve ne olur çok dikkatli olun.sevgiler...

iyi olduğuna sevindim..aylin hanım söyledi beni sormuşsun..ben 20,30 da ordaydım 23.00 e kadar çıkamadım bi türlü..ense kalınlığını ölçmek için baya bi uğraştık..benimde kan sonucuma göre amniyosentez yaptırmam gerekebilirmiş o yüzden moralim bozuldu..aslında 2,8mm çıktı ama biraz ödem var gibiymiş..cinsiyetini öğrendiğine sevindim bende belki söyler dedim ama 4.ayda söyliycekmiş..şimdilik 1 hafta bekliycem..umarım sonuçlar iyi çıkar...kendine ve kızına iyi bak..

iyi akşamlar canım bence hemen panik yapma amniyosentez için vaktin var önce şu ikili testinin sonucunu al sonra 3 lüyü yaptırırsın.hem bu tahliller olasılıkları gösteriyo kesin olacak diye bişey yok ailenizde engelli cocuk olup olmadığını sen bilirsin birazda genetik olabiliyo. amniyosentez benim hiç içime sinen bir tahlil değil ve ben yaptırmak istemiyorum düşük yada erken doğumu tetikleyebiliyo ve bebeğin sıvısının azalmasına sebep olabiliyo. inş. seninde ihtiyacın kalmaz.test sonuçlarında iyi çıkar. pozitif düşün bence allah yar ve yardımcın olsun daha sonra beni bilgilendir canım senin için dua ediyorum. kendine ve bebeğine iyi bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…