izmirli anne adayları varmıııı

bende izmirlıyım ama hamiş degılım kızlar 6.5aylık oğlum var hepınıze saglıkla bebişler dilerım.

merhaba 2 li test sonucum iyi çıktı çok şükür bi sorun yok haber veriyim dedim bi süreliğine yokum tatile gidiyoruz..gelince görüşürüz zaten 17 temmuz 3 lü testim var..kendinize iyi bakın..

merhaba 2 li test sonucum iyi çıktı çok şükür bi sorun yok haber veriyim dedim bi süreliğine yokum tatile gidiyoruz..gelince görüşürüz zaten 17 temmuz 3 lü testim var..kendinize iyi bakın..

öncelikle tahlil sonucuna sevindim. umarım 3 lü testinde iyi çıkar. benim 3lü testim riskli cıktı ve ben hiç istemediğim halde yarın amniyosentez olucam inş. rahat geçer ve sonucuda iyi gelir kaç gündür durup durup ağlıyorum umarım sen öyle bir sorun yaşamassın iyi tatiller bu arada herşey gönlünce olsun...

selam...ben bugün döndüm merak ettim nasılsın diye amniyosentez sonucunu aldınmı?umarım herşey yolundadır..bu arada 3 lü test ücretlimiydi doktor bişey söylemedide..

selam...ben bugün döndüm merak ettim nasılsın diye amniyosentez sonucunu aldınmı?umarım herşey yolundadır..bu arada 3 lü test ücretlimiydi doktor bişey söylemedide..

merhaba canım inş. tatilin iyi geçmiştir.amniyosentez sonucum 3 ağustosta çıkacak.ama ben amniyosentezi başka bir doktora daha muayene olarak tepecikte yaptırdım.buca tıpta 300ytl imiş.bize biraz pahalı geldi.tabi sadece fiyat bakımından değil amacım başka bir doktorun daha önerisini almaktı.inş. iyi bir sonuç alırım. 3 lü test 16ytl idi canımbuca tıpta.umarım sende hayırlı haberler alırsın.

sıkma canını banada söyledi belki isteyebilirim diye ama kime söylediysem maddi kazanç için istediklerini söylediler içini ferah tut..inşallah herşey yolunda bence kötü düşünme sakın..benim iyi geçti bol bol yüzdüm ama kilo almışım biraz :) napalım artık bebiş doğduğunda vericez bi şekilde kiloları..kendine iyi bak...

slm kızlar,bende karşıyakadan 14 haftalık bır anne adayıyım,kısmetse ocak başı gibi doğumum,

saol arkadaşım yaaa. aslında içim rahat hiç kötü bir ihtimal aklımdan geçmiyo ama yinede beklemekten başka çare yok. dediğin gibi özel hastanelerin kazanç politikası her testi istemek. kilolarını dert etme bende fazlasıyla kilo aldım ama ne yapim doğumdan sonra veririz inş.
hem yemeyincede bebek gelişmiyo bu seferde bence hamileliğin tadını çıkar... kib..a.s.

maşallah ne kadar cesursun,ben 2. yi bile düşünemiorum:1rolleyes:
benım şu an 15 haftalık oldu tam,% 90 kız dıor dr,senin cinsiyet bellimi

valla cesaretmi diyeyim ne diyim bilmiyorum. ama bana yıllar sonra allahın bir hediyesi minik kızım.benim 18 yaşında bir kızım ve 14 yaşında birde oğlum var canım. ama yıllar sonra olunca buda sanki ilkmiş gibi geliyo bana.

maşallah allah bağışlasın,allah kucağına almayı nasip etsin

Hepinize merhaba arkadaşlar.Bende aslen İzmirliyim fakat eşimin görevi dolayısıyla 1 yıldır İskenderunda yaşıyoruz.15 haftalık hamileyim.Benide aranıza kabul ederseniz sevinirim.Bu arada sormak istediğim bişi var:özel bi sağlık merkezinde 3 lü test yaptıran varsa bilgi verebilirmi acaba.Kısmetse 3 lü test yaptırmam gereken tarihte izmirde olucam.hepinize sevgiler...

hayırlı olsun canım,sanırım sende ocak annesi olacaksın kısmetse,ocak annelerı ksımına bekıoruz senı,ocak annelerınden 2 kişi bugun 3 lü test yaptıracaklardı,benim dr özel hastaneye gitmiorum test içinde alsancakta özel bir lab.a gönderıor dr um

çok tşk ederim canım

merhabalar bede izmirliyim bugün test yaptım 2 çizgi çıktı çok mutluyum 2 yıldır olmuyordu çok üzülüyordum inşallah allah kucagımıza almak nasip etsin yüce allahım olmayanlarada bir an önce versin herhalde 6 haftalık nezaman görünür kese acaba arkadaşlardr gitmedm daha yarın gideceğim nasipse acaba vajinal bakıyolarmı

hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin
ben 5 haftalıkken görmüştüm keseyi ama vajinal ultrasonla bakılmıştı çekinilecek bişeyi yok vajinal ultrasonun merak etme.umarım sağlıkla kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…