izmirli anne adayları varmıııı

Selam arkadaşlar Şırnak yazısına bakmayın bende izmirliyim eşimin görevi nedeniyle buradayız. İzmir-kaf sin kaf. Balçovada oturan arkadaşım oradada Babanem ve halam oturuyor bilirmisin bilmem çınar sk.

Bu arada yazmayı unutmuşum bende 6+5 hamileyim arkadaşlar. 5+4 ken keseciğimi gördüm fakat daha kalp atışlarını göremedim nasipse bu hafta gideceğim İnşallah kalp atışlarını görürüm. hamiş olan arkadaşların sağlık sıhhatle bebeklerini kucaklarına olmalarını dilerim.

Bu arada yazmayı unutmuşum bende 6+5 hamileyim arkadaşlar. 5+4 ken keseciğimi gördüm fakat daha kalp atışlarını göremedim nasipse bu hafta gideceğim İnşallah kalp atışlarını görürüm. hamiş olan arkadaşların sağlık sıhhatle bebeklerini kucaklarına olmalarını dilerim.

eminim bir dahaki gidişinde duyarsın canım sesini duymasanda ultrasonda kalbinin attığını görürsünpıt pıt pıt oynuyo ultrasonda sağlıklı haberlerinide alırsın inş. herşey gönlünce olsun.

İnşallah kelebeğim dediğin gb olur o kadar endişeliğim ki daha önceden düşüklerim oldu hep bu dönemlerimdeydi Allahıma çok şükür şuanıma kadar şikayetim yok kan sulandırıcı iğnede vuruluyorum her gün birde pıt pıtlarını duysam deymesinler keyfime.

merhaba arkadaşlar ben de karşıyaka danım. ağustos annesi olucaam kısmetse şu an26. haftamıza girdik.ikiz bebek bekliyorum.bir kızım bir oğlum olacak hayırlısıyla....

yazılarınızı okuyunca ilk heyecanlarımı yeniden yaşadım.inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.....

merhaba arkadaşlar ben de karşıyaka danım. ağustos annesi olucaam kısmetse şu an26. haftamıza girdik.ikiz bebek bekliyorum.bir kızım bir oğlum olacak hayırlısıyla....

yazılarınızı okuyunca ilk heyecanlarımı yeniden yaşadım.inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.....

ne güzel canım hem 9 aylık yolu yarılamışsın hemde bir avazda ıkı tane üstelikte bir oğlan bir kız çok şanslısın bence umarım bebişlerini büyütürken yardımcı olanında olur allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı ömürler versin. kib. allaha emanet ol canım.

İnşallah kelebeğim dediğin gb olur o kadar endişeliğim ki daha önceden düşüklerim oldu hep bu dönemlerimdeydi Allahıma çok şükür şuanıma kadar şikayetim yok kan sulandırıcı iğnede vuruluyorum her gün birde pıt pıtlarını duysam deymesinler keyfime.

iyi düşün ki iyi olsun canım aklına olumsuzlukları getiripte kendinede bebeğinede stres yapma canım diğerlerini kaybettin diye bunuda kaybedeceksin diye bişeyde yok öyle değilmi allah yardımcın olsun canım kib.

canım bu defa başaracaksınız bebişin ve sen. içten inanırsan olur korkma korktuğu başına geliyor insanın hem bak bu defa herkezin duaları seninle:emir_bebek::nazar:

a.s.kelebeğimmmm teşekkür ederim hayır duaların için allah hepimizi ve bebişlerini nazarlardan korusun.:nazar::nazar:

Amin kezbancım açıkcası karamsarlığıma bakma içim yinede umutlu banada öyle geliyor :nazar:
fakat ne yaparsın başa gelince insan tedirgin oluyor.:eek:
Ayrıca hemşerimsin yaniii.:sm_cool:
ne yaka bakalım göz göz mü? kafsin kaf mı? hani izmirde böyle bir durum var ya canım?

eylülcüüm KAFSİN KAF ya sen ne taraftansın? ayrıca arada bu bölüme uğrıycam iyi haberlerini görmek üzere arkadaşım. çok zor bir görev yerindesiniz eşin asker mi?

kezbancay senin hamileliğin ne kadarlık kontrollerin için nereye gidiyosun doğumunu nerede düşünüyosun fikir verirmisin canım.

Annemlerde karşıyakadaydı fakat ev alınca evka5 e taşındılar uzun yıllar ksk alaybeyde oturduk. Evet canım eşim asker az kaldı ama nasipse 2 aya kadar tayinciyiz.

eylül 79 sevindim arkadaşım tayin olayınıza inşallah bu taraflarda olursunn

kelebeğim benim smyrna art tüpbebek merkezinde tüp bebek yöntemi ile oldu.şu anda 26. haftaya girdik hayırlısıyla, aynı hastanede devam ediyor kontrollerim 15 günde bir gidiyorum.doğum da orada olacak kısmetse eğer bir terslik olursa erken doğum ile ilgili üniversiteye gönderecekler.benim erken doğum riskim var ilaç kullanıyorum şu an ve gebeliğim boyunca hep yattım doğuma kadar da yatıcaaam.1 ay sonra bebişlerimin ciğerlerini geliştirici iğne yapılacak erken doğuma karşı

eylül 79 sevindim arkadaşım tayin olayınıza inşallah bu taraflarda olursunn

kelebeğim benim smyrna art tüpbebek merkezinde tüp bebek yöntemi ile oldu.şu anda 26. haftaya girdik hayırlısıyla, aynı hastanede devam ediyor kontrollerim 15 günde bir gidiyorum.doğum da orada olacak kısmetse eğer bir terslik olursa erken doğum ile ilgili üniversiteye gönderecekler.benim erken doğum riskim var ilaç kullanıyorum şu an ve gebeliğim boyunca hep yattım doğuma kadar da yatıcaaam.1 ay sonra bebişlerimin ciğerlerini geliştirici iğne yapılacak erken doğuma karşı

ayyyy kıyamam sana ben biz bir hafta evden dışarı cıkamayınca isyan ediyoruz zsizleri düşünüpte nankörlük etmememiz lazımallah yardımcın olsun canım inş. bir 10 hafta daha dayanırsın doğum içinde problem olmaz rabbim sana sabır ve sıhhat versin canım unutma canım zor elde edilen herzaman daha değerlidir aslında tum bebekler değerli ama sizinkiler kat be kat olsa gerek. kib. canım allah yardımcın olsun.Şeniz

sağolun arkadaşlar yata yata büyüyoruz bebişlerimle.. inşallah kelebeğimin dediği gibi 10 haftayı sağ salim atlatırız. hepimize hayırlı doğumlar olsun inşallah

kelebeğim merak ettim sağlık ocağına gidip görüşecektin tahlil için...ben salı günü aylin hanıma randevu aldım ona gidicem bakalım 6 haftaya girmiş olucam ama kalp atışı duyulurmu merak ediyorum..

kelebeğim merak ettim sağlık ocağına gidip görüşecektin tahlil için...ben salı günü aylin hanıma randevu aldım ona gidicem bakalım 6 haftaya girmiş olucam ama kalp atışı duyulurmu merak ediyorum..

canım hayırlı akşamlar sağlık ocağına gittim orada o gün hamilelerle ilgilenen hemşire yoktu izinliymiş. benim diğer tahlillerim zaten buca tıpta yapılmıştı. ben ikili testin sağlık ocağında yapılıp yapılmadığını sormak istemiştim sordum ama yapılmıyomuş. orada ultrason bile yok sadece rutin kontroller aşılar falan yapılıyomuşhani kaç kilo aldın yada şukadarlık olmuşsun gibi... aile hekimim bana devamlı takibinde olacağım bir doğum doktoru edinmemi kendilerinin pek yardımı olamayacağını söyledi canım. benim zaten doktorum var aylin hanım. ayın 19 unda randevum var hem muayene hemde ikili test yapılacak o gün.tabi ben o zaman heralde 12. haftamada olacam.sağlık ocağınada aşılar için falan uğrarım heralde. sende canım inşallah kalp atışını duyamasanda ultrasondaki kıpırtılarını görebilirsin.ileriki zamanlarda seninle tanışmakta isterim rabbim herşeyi gönlüne göre versin canım allaha emanet ol. umarım randevunda iyi geçer ve olumlu haberler alırsın.haaa aylin hanım ciddi gibi görünür ama çok iyidir.a.s.

canım hayırlı akşamlar sağlık ocağına gittim orada o gün hamilelerle ilgilenen hemşire yoktu izinliymiş. benim diğer tahlillerim zaten buca tıpta yapılmıştı. ben ikili testin sağlık ocağında yapılıp yapılmadığını sormak istemiştim sordum ama yapılmıyomuş. orada ultrason bile yok sadece rutin kontroller aşılar falan yapılıyomuşhani kaç kilo aldın yada şukadarlık olmuşsun gibi... aile hekimim bana devamlı takibinde olacağım bir doğum doktoru edinmemi kendilerinin pek yardımı olamayacağını söyledi canım. benim zaten doktorum var aylin hanım. ayın 19 unda randevum var hem muayene hemde ikili test yapılacak o gün.tabi ben o zaman heralde 12. haftamada olacam.sağlık ocağınada aşılar için falan uğrarım heralde. sende canım inşallah kalp atışını duyamasanda ultrasondaki kıpırtılarını görebilirsin.ileriki zamanlarda seninle tanışmakta isterim rabbim herşeyi gönlüne göre versin canım allaha emanet ol. umarım randevunda iyi geçer ve olumlu haberler alırsın.haaa aylin hanım ciddi gibi görünür ama çok iyidir.a.s.

merhaba..ben yarın gidicem aylin hanıma belki bigün denk gelir tanışırız..demekki her sağlık ocağı aynı olmuyor neyse zaten bende bitek sağlık ocağıyla yetinmiycem..bu arada 2 gündür istifra etmekten çok kötüydüm bugün iyiyim çok şükür inşallah bidaha olmaz çok kötü bi durum..bu arada senin bebiş büyümüş bile maşallh allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

X