izmirli anne adayları varmıııı

kızlar bebek odası hazırladınız mı?
şirinyer de oturanlar sevgi yolundaki fiyonk bebede bebek kıyafetlerinin fiyatları çok uygun. pijama takımlar 5, battaniyeler 15 ytl.

kızlar bebek odası hazırladınız mı?
şirinyer de oturanlar sevgi yolundaki fiyonk bebede bebek kıyafetlerinin fiyatları çok uygun. pijama takımlar 5, battaniyeler 15 ytl.

Ben daha bebek odası hazırlamayacağım canım.Park yatak aldım internetten.Biraz büyüdü mü genç odası almayı düşünüyoruz.Bakalım.

Ben doktorumun isteği üzerine Özel Gazi Hastane'sinde yapacağım doğumu kızlar.Gidip gördüm,odaları çok cici geldi bana.Fiyatı Özel Sağlık'a göre daha uygun.Benim doktorum telefonla arayıp fiyatı öğrendi.Doktor hariç sezeryan 1030YTL dediler.Tabii Başak sigorta'dan sağlık sigortam olduğunu biliyorlar.Büyük ihtimalle anlaşmalı oldukları rakam bu.Fikriniz olsun dedim:CüvCüv:

kızlar bebek şekeri alacak mısınız? ben kendim yapmayı düşünüyorum fakat malzemeleri nereden temin edebiliriz bilen var mı?

hayırlısı olsun canım. park yatağı ne kadara aldın?

kızlar bebek şekeri alacak mısınız? ben kendim yapmayı düşünüyorum fakat malzemeleri nereden temin edebiliriz bilen var mı?

Benim annem hazırlamak istiyor.Minik patikler örüp içine şeker koyacakmış.Malzeme kemeraltında vardır.Nikah şekeri hazırlayan yerler bebek şekeri de yapıyor artık.Gezip bakmak sana kalıyor.Ben fiyat araştırması falan yapmadım hiç.

kemeraltında kızlar ağasının arkasında kahve içilen yerler varya oralarda ara sokaklarda var..ortalama 1-1,5 ytl arası fiyatlar..

gülçin karataş hast. de güzel bir hastane benim eltilerim orada doğum yaptılar bana doktorum çınarlıyı ayarlamış olmasaydı bende karataşta yapacaktım hatta eşim uğrayıp fiyat bile almıştı.hastane ücreti 700 ytl+ doktor ücreti demişler. sen aylin hanımamı devam ediyosun doğumu onunlamı yapacaksın.buca tıpta bana 1 150 fiyat vermişti tabi doktorda aylin hanımla olursa. ama dediğim gibi karataşta güzel hast.sağlıklı doğumlar herkese sana vede bana....

kızlar bebek şekerını nasıl yapıosunuzz .. önceden dışı altın seklınde çikolatalar vardı suan varmı bılmıorm onlarda şık duruyo benden sölemesi hihoyyyt

canım valla karataş konusunda tedirgindim ama böyle şeyler duydukça dahada içim rahat ediyor..Aylin hanıma rutin kontroller için gidiyorum hala ama doğumumu onunla yapmıycam çünkü tanıdık bi doktor ayarladık karataşta indirimli yapıcak :)..sana ve herkese sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum bende..kendine iyi bak..

ne güzel bir duygu içindeki bebişini hissetmek saglıklı bır hamılelek yasarsın umarım canım

slm kızlar bende izmirde yaşıyorum ankaradan geldiğim için hiç tanımıyorum hepinizin bebekleri hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah. Ne güzel bebekleriniz kollarınızdan darısı bana ve benim gibilere bende 30 haftalık hamileyim.:CüvCüv: doğum için nereyi önerirsiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum. çok sıkıntıdayım bu konuda:uhm:

HAYIRLISI OLSUN CANIM son haftalara yaklaşmışsın şimdi o haftalar ne kadarda uzun gelir sana sanki hiç bitmeyecekmiş gibi ama bir bir günler geçip o muhteşem son geliyor inşallah sağlıkla bebeğini kucaklarsın sende: ben çınarlı özelde doğum yaptım doktorum oraya geldi ben tavsiye ederim: ama en önemli şey doktorun canım o nereyi tavsiye ederse
özel bir doktorun yoksada devlet hastanelerinden bucada seyfi demirsoy devlet hastanesi var hem çok kalabalık değil hemde temiz ilgi alakada güzel tavsiye ederim sağlıkla kal canım:

Şenizçok teşekkür ederim tavsiyene uyup mutlaka bakıcam... meleğini öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…