Izmirli ağustos anneleri, toplantımız ne zaman olsun?

Ağustos anneleri İzmir'de ne zaman toplansın? (gün ve haftaiçi/haftasonu tercihi)

• Bunlardan sonra:(

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    8
  • Anket Kapalı .

burko

Hoşgeldin minik kuzum
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
2.541
4
[/B]fasulyem baktım senden ses seda yok, işe el atayım dedim. Kızma bi denema.s.[/B]

Kızlar hem istediğiniz haftayı hem de hafta içi/haftasonu tercihinizi yaparsanız sevinirim. Öptüm hepinizi

Son düzenleme:
Yok kuşum kızar mıyım.. Bir iki arkadaştan haber bekliyordum, ona göre "şu gün olsun mu" diyecektim bizim topikte :) böylesi daha iyi olmuş, iyi düşünmüşsün.. öptüm kocaman..

:çok üzgünüm:Yaaaa küstüm sizeeee...
Biz İzmirli değiliz diye bizim başımız kel mi?
Ben de gelmek istiyorum toplantınıza...
Düşünsenize bir de kafeye felan oturduğunuzu, garsonlar bakacak her gelen minik şeker portakalı yutmuş gibi. Gülerler kız valla halimize....
Ama da ama da ben de gelmek istiyoruuuuummm, ben de sizleri şahsen tanımak tanışmak istiyoruuummm. Çok şey mi istiyorum.

KIZLAR; gelemesem de kalbim sizlerle o saatte, orda olacak, emin olun ve bana da bi salep söyleyip için yerime.
Afiyet bal şeker olsun hepinize...

kizlar benim izmir'e gelis tarihim belli degil, nisan yada mayis o yuzden ilk randevuyu siz yapin, ben gelince bi tane daha duzenleriz, ok??hatta foto cekin toplandiginizda...

kizlar benim izmir'e gelis tarihim belli degil, nisan yada mayis o yuzden ilk randevuyu siz yapin, ben gelince bi tane daha duzenleriz, ok??hatta foto cekin toplandiginizda...

foto? süper fikir.. norraacım 2.yi mutlaka birlikte yapalım.

kaçakkedi, bi kaçaklık yap gel :) misafir ederim derdim ama ben de anamın evindeyim

hafta sonu olması uygun,tarih konusu çok önemli değil ama 14-15 mart olursa çok iyi olur.görüşmek üzere a.s.

kızlar ben mart ortası geliorum. 14-18 arası ben müsaitim.sonra gene dönüşüm var irana.

Görünüşe göre çoğunluk 9-16 mart arası ve haftasonu istiyor toplantıyı. 14ünde diye bir konuşma geçmiş sanki ama ben mi kaçırdım ki?:uhm:14ü bana uyar. Ama başak fikrini söylemedi. Birkaç kişi daha var gibi geliyor bana fikrini söylemeyenCADIARZU

kızlar peki mekan olarak neryi düşünüyorsunuz heralde merkezi bir yer olur sakın konak pier demeyin sogukta orası çekilmiyor en son izmirliler buluşmasında oradaydık ve sadece 2 kişiydik tam bir fiyaskoyla sonuçlandı buluşma ama kordonda güzel mekanlar var daha önce venezya diye bir kafede buluşmuştuk tabi ismini yanlış telafuz etmediysem aklımda öyle kaldı yazdı dışarıda oturduk malum arkadaşlar sigara içiyordu tek ben aralarında içmiyordum ama yemekleri güzel biryer aklınızda bulunsun zaman ve mekan uygun olursa bende gelmeye çalışırım kızlar

neresi uygun olursa gelirim ben kızlar. merkezi bir yer olması tabi daha uygun alsancak kordon civarları.ben ksk lıyım. vapura atlar gelirim :) 14 ü çok uygun. 15 i pazar da olabilir.ne şanslıyım tam türkiyede olacağım zamanlara denk gelior bu tarihler

Kızlar çoook özür dilerim:1no2:Ben dün size 14ü uygun demiştim ama akşam eşime anlattığımda "E biz 14ünde Çeşme'ye gidecektik ya" dedi. Sağlıkçı arkadaşlarımız tıp bayramı için Çeşme öğretmenevinde kalacaklarmış o haftasonu. Bizi de davet etmişlerdi. Ben 14ünde olduğunu unutmuşumsenağlama.13ü akşamüzeri ya da o hafta içi olsa gelemez mi çoğu kişi? Tüh ya, şansa bak:çok üzgünüm:

13 ya da 15 uyar bana...

Bir de Sevinç ya da Özsüt gibi bir yerde mi buluşsak? Kordon'daki mekanlarda hep sigara içilmiyor mu? Kordon'daki ÖZsüt'te sigara içiliyor mu?

Son düzenleme:
Bizim yerimiz merkezi olduğu için biz bir şekilde biraraya geliriz de, önemli olan lalece ve nevine uyması. Kızlaaar nerelerdesiniz???

13 ya da 15 uyar bana...

Bir de Sevinç ya da Özsüt gibi bir yerde mi buluşsak? Kordon'daki mekanlarda hep sigara içilmiyor mu? Kordon'daki ÖZsüt'te sigara içiliyor mu?

Yer bana hiç farketmez. Dağ başı deseniz gelirim de, bu tarih işine kafam bozuldu:1no2:

kızlar benim için illa haftasonu farketmez. ptesi salı da olur. pazar da olur. ctesi de olur :) o hafta ben uygunum çarşamba hariç bostanlı pazarını özledim çok

bana hafta içi sadece pazartesi uygun,mekan konusunda size uyarım.

Hmm bu durumda oyunbozan burkonun işi bozması sonucu, yeni muhtemel tarih 16 mart pazartesi akşamüstü / öğleden sonra herneyse olabilir. Ne dersiniz kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…