İzmir'deki Falcılar

serpil serpil hiç memnun kalmadı.........m. hani genel bakım yaparlar ya aynen öyle......
genel ifadeler genel genel........ somut hiçbirşey yoktu..............gelecekle ilgili şimdilik imkansız olacak şey söyledi........tabiki imkansız diye birşey yoktur....çünkü öncelikle allah var.........................ona inanıyorum.........

arkadaşlar, eski sayfalarda Vatikan falından bahsediliyor..o hanıma nasıl ulaşabiliirmm

benimde favorim belgin kostak çok ince ayrıntılar veriyor çok net biliyor ama gelecekle ilgili söyledikleri maalesef çıkmadı ve onun söylediklerinin tam tersine ilerliyor hayatım ve dediklerinin çıkmasına ihtimal vermiyorum.ama dediğim gibi kimsenin bilemeyeceği şeyleri çok net söyledi bana.bende çok etkilenmiş ve umutlanmıştım.bu kadar çok şeyi biliyorsa kesin gelecekle ilgili dedikleri de çıkar diye ama maalesef olmadı.herşeyin hayırlısı kızlar :)

missdance arkadaşım vatikanın teleni ve adresini bana da atarsan sevinirim........... vatikan falınla ilgili yorumların ne acaba...................

missdance, flashforward diye bir dizi var. Bir gun dunyadaki tum insanlar bayilip, gelecekte olacak ayni gun ayni saatte ne yapiyor olduklarini goruyorlar.

Kotu seyler gorenler bunu engellemeye calisiyor. Iyi seyler gorenler, ister istemez gordukleri seyler olsun diye, ona yonelik tercihlerde bulunuyor.

Sonucta kotu seyler gorenlerin, gordukleri oluyor. iyi seyler olanlar, gelecegi degistiriyor. Iyi seyler olmuyor

zaten iyi şeyler hep olmaz :)
vatikan falı kağıt falıdır.çok memnun kalan arkadaşlarımda oldu öff bu ne diyenlerde oldu :) bende anlamadım :) özelden mesaj atıcam kızlar.atamazsınız ama okuyabilirsiniz sanırım.

tesekkurler missdance..
bir de ne kadara baktığını sorabilir miyim :)) epey soru oldu ama...

başlığı baştan sona okudum açıkçası kafam karışmadı desem yalan olur bi çok isim var ben bucada oturuyorum bi çok isim geçiyor ama sevda hanımdan çok söz ediliyor acaba bana detaylı bilgi verebilir misiniz?sevda hanım hangi günler çalışıyor mesela en son durum itibariyle ne kadar fiyat alıyor ve bakımı nasıl yorumlarınızı bekliyorum

merhaba sanirim adiniz acelyaydi ya ben su alsancaktaki vatikan fali bakan kadina gitmek istiyorum yeni uye oldum sirf bu bilgi icin :) bana adresini ve telefonunu yollar misin ? pazar gunune kadar izmirdeyim acele cevap verirsen cok iyi olur simdiden tesekkur ederim :):)

birileri bana yardim etsin lutfen alsancakta vatikan fali bakan su kadina ulasmak istiyorum ama nerde hicbi fikrim yok izmirden gitmeden lutfen cevap verin :KK43::KK43:

X