Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

bence de bornovadaki ibrahim & ibrahim iki sene önce gelin başını yaptırmıştım ben de, çok güzel olmuştu ve gece boyunca saçım hiç bozulmadı makyajımı da porselen istemiştim uçuk renklerde çok güzel bir makyajdı, cildim yağlı olmasına ve sıcağa rağmen hiç bozulmadı. bursadan gelmiştim ve hiçbir yer bilmiyordum eşim karşıyakada biryerle anlaşmıştı kınada saçımı oraya yaptırdım tek kelimeyle iğrenç olmuştu saçım daha arabada bozuldu yüzümü de karartmışlardı zaten makyajımı yapan kız genelde gelenler karışırlar siz ne kadar sakinsiniz demişti oysa gözlüksüz göremediğimden farkedememiştim yanınızda bu işlerden az çok anlayan bir bayanla gidin ıbrahimi de oradan geçerken tesadüfen görmüştüm melekler yardım etti çok şükür.

Selammmm kızlarr!! Ben de Karşıyaka veya Bornovada kuaför arıyorum, eylülde düğünüm var =) Bana da kuaför önerir misiniz lütfeeeeeeeeeeennnn opuyorumnanaktan

bence nereye gidersen git şebneme gitme bütün gelin başları aynı çok klasik hiç kendini geliştirmiyo makyajda bi ton makyaj yapıo

:81:Arkadaşlar temmuzda evleniyorum.Kuaförlerle arası iyi olan biri değilim ve kara düşünüyorum gelinbaşı ve makyajımı kime yaptıracağım konusunda.Güzelyalıda oturuyorum ve çevrede gelin başı ve porselen makyaj (ama gerçek porselen) yapan yerler biliyormusunuz?Balçova, hatay,üçyol, mithatpaşa, karataş, en fazla alsancağa kadar bir yer olabilir, fiyatta 400e kadar çıkabilirim.yani iyi olsun içime sinsin onu istiyorum.Lütfen fikir verin bana yer konusunda.Köprüdeki Alemdarı düşünüyorum ama bu konuda nasıl hiç bilmiyorum, fiyatları hizmet kalitesi, giden varsa anlatsın.yani isim yapmış yerlrde insanla pek ilgilenmiyorlar falan deniyor özellikle sadece gelinbaşı için gidiyorsan.Cevaplarınızı merakla bekliyorum kızlar

arkadasım bahsettıgın eyr neresı pekı ? susuz dedenın orada isim verebılır mısın
bır de hedıye dedıgın nedır tam anlayamadım hedıye mı edıyor yani ondan para mı almıyor?
sımdıden tesekkurler umarım görursun yazımı

Kızlar ben de gelinbaşı için yer arıyorum ama porselen makyaj da istiyorum yüzümde normal makyaj olmaz yüzümün doğal hali çok süper deği hem de spreyle kalıcı olsun istiyorum makyaj yüzümde pek durmuyor da,

saçlarımda kıvırcık tutmuyor ve çok özeniyorum ama her zaman sönüp gitmeyi başarabiliyor saçım,

gittim çok güzeldi dediğiniz yerlere baktım
jale, şebnem dışında nereleri var alsancak çok pahalıdır tahminimce,
neresi çok iyi dersiniz

evlenenler foruma artık pek girmez bu kısmına ama yeni gidenlerden destek bekliuyorum.

bornova ibrahim&ibrahim ama süvari caddesindeki

krylan ile porselen makyaj da yapıyor saç 200tl normal makyaj 30 porselen 100 müydü 50 miydi

öyle işte

ben memnun kaldım

evet ben de İbrahim&İbrahimi düşünüyorum. çok güzel olduğunu duydum fiyatta iyi gibi. 250-300 civarı. saç ve makyaj. peki bornova da oturan lar için Gürdal hakkında bilgisi olan var mı?

Bir ara gürdal ismini de duydum da ben yaptırmadım, yaptıkları saçı gördüm pek beğenmedim açıkçası

Merhaba ben aşağıdaki gibi çok sade bir topuz yaptırmak istiyorum. Topuzun yanına da bir çiçek taktıracam.

Normalde kuaförler 150-200 tl ye gelin saçı yapıyorlar. Bu topuz için 150 tl çok değil mi

Böyle basit bir topuz yapabilecek uygun fiyatlı kuaför tanıyor musunuz?

Eklentiler

• $22.JPG
    61,8 KB · Görüntüleme: 119
  • $1.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 141
Eğer duvak taktırmayacaksan gidip yaptır saçını sonra gelinliği evde alttan giyersin

Ben düğünde öyle yaptım...:))

Duvakta pek bir şey yok valla canım..yakından görmediysen şöyle söyleyeyim

Cibinlik gibi geliş aralıklı,tokaları aralarında geçirerek saça monte ediliyor...

Yakınında bir el becerisi olan varsa yapar...Hadi yapamadı diyelim

Girersin kuaföre ya az önce taktılar,ama çıktı takar mısınız dersin :))

Ay inan hiç öyle gelinlikle gidip birsürü pra baymayı düşünmüyorum ama duvağı da takabilirler mi acaba heyecandan bilemiyorum :26:

Makyajımı da kendim yapmaya karar verdim. ohh ucuz gelin

Yani yapılmayacak bir şey yok...Eğer kendin becerikliysen güzel olur...

Sanki kuafördekiler çok mu anlıyor..Nikahta beni gıcık etmişti kız

Kalkıp gidesim gelmişti...Duvağımı da eğri takmışlardı gerizekalılar :)))

O yüzden kendin yap...Git şimdi bir yerden duvak türü kumaş al

Evde taktır saçına,kendin de tak her ihtimale karşı

El pratiğiniz olur...

Makyajı da deneme yap aynı tonlar üzerinde

Terlemeye karşı falan da hazırlıklı ol yeter...

Önerilerin için teşekkürler. Mobilya tvsiyelerini de beliyoruz
Dediğin gibi kolay. Gidip normal tül alıp denesem olur herhalde.
Makyajı da deniyorum evde.
Kalıcı olsun diye fondöten ve pudra sürecem. Başka önerin var mı

Fondötenden önce 30dk önce nemlendirici sürmeyi unutma vee boyun bölgeni de koyu renk bırakma

Mobilyalara sıra gelince öneririm..Benimkiler iyi sayılır...

bornova ibrahim&ibrahim ama süvari caddesindeki

krylan ile porselen makyaj da yapıyor saç 200tl normal makyaj 30 porselen 100 müydü 50 miydi

öyle işte

ben memnun kaldım

suvarı caddesını biliyorum oradakı ıbrahım ıbrahım mı, pekı makyajı yapan da onlar mı ?

hadı bunlar guzel en ıyılerı de sen neden evde yapıcaksın parası cok fazla pahalı bılıyorum ama düğünse eger çıkkıdı çıkkıdı oynayacaksan evde yapma akar be güzelim,
ama nıkah olucaksa sadece nıkah salonunda olup bır de takı takılacak cok uzun surmeyecekse sen en guzelını yapabılırsın emınım cunku ınsanın kendı yaptıgı majyaj gıbı hıc bır makyaj olmuyor.
sacını yaptırma ama makyajı düşünebılırsın

Hem nikam hem düğün olacak.
Makyajın ultra güzel olmasına pek önem vermiyorum. Aslında süslenmeye önem vermiyorum. Doğal olsun fark etmez.
Düğün de makyaj akabilir ama tazelerim diye düşünüyorum. Çok da önemli değil

Evet süvarideki soner'in çaprazındaki ibrahim..Makyaj da onlarda yaptırdım..Porselen de güzel yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…