Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

yani varsa sürekli gittiğin bi kuaför memnunsan oraya git tabi ama ben kendi kuaförümden memnun değilim nişandaki saçımıda hiç beğenmedim o yüzden oraya yaptırmıycam dedim,2 eltimde oraya şebneme gitmiş nişan kına düğününde ama öle bi kargaşalık anlatmadılar çokta memnun kalmışlar resimlerinide gördüm çok güzel olmuş bence benim o güzel günümde birazcıkta olsun kasılmaya değer benim en mutlu günüm o kadarcık olsun olucakta zaten canım :)

merhaba :) şebnemden randevu aldım yazmışsın.hayırlısı olsun.sanırım en dogru seçim bu bende ordan randevu alıcam.aslında evet bi karışıklık daha dogrusu bi kalabalık hakim ama hakkını veriyor bi düğünde herkesin içinde ayrılıyor sebnemin yaptıgı saç. düğünün ne zaman kısmetse.sordum ama bi sakıncası yoksa sölermisin?

merhaba :) şebnemden randevu aldım yazmışsın.hayırlısı olsun.sanırım en dogru seçim bu bende ordan randevu alıcam.aslında evet bi karışıklık daha dogrusu bi kalabalık hakim ama hakkını veriyor bi düğünde herkesin içinde ayrılıyor sebnemin yaptıgı saç. düğünün ne zaman kısmetse.sordum ama bi sakıncası yoksa sölermisin?

10 temmuz düğünüm benim randevu şimdiden almak gerekiyormuş kayınvalidemler aldı randevuyu ve benim içim rahat evet harika modeller yapıomuş 7 8 sadece saç yapan eleman vs varmış ve hepsi profesyonelmiş içime sindi açıkcası kalıp gibi yapıomuş saçı bozulmaması çok önemli çünkü tüm gün ordan oraya dolanacaksın kına ve düğünde şebnemdeyim yani.senin ne zaman düğünün canım?

[

10 temmuz düğünüm benim randevu şimdiden almak gerekiyormuş kayınvalidemler aldı randevuyu ve benim içim rahat evet harika modeller yapıomuş 7 8 sadece saç yapan eleman vs varmış ve hepsi profesyonelmiş içime sindi açıkcası kalıp gibi yapıomuş saçı bozulmaması çok önemli çünkü tüm gün ordan oraya dolanacaksın kına ve düğünde şebnemdeyim yani.senin ne zaman düğünün canım?

tekrardan hayırlısı olsun Allah o günleri göstersin inşallah tüm sevenlere.benimde 5 haziranda cnm.o kadar çok kafama takıldı ki bu konu bende tel. arayıp fiyat sormuştum 3 gün evvel.zaten 2 sene önce ablamın düğününde ilk gittim ben oraya gözüm korkmuştu yani biras yogun diye ama sonuçta hersey çok güzel oldu yetiştiriyorlar. dedigin olay çok önemli zaten saçın hiç bi sekilde bozulmaması.ama sana bi tavsiye ne kadar erken gidebiliyorsan git cnm o gün öle bişi söz konusu çünkü tamam sana bi saat veriyor ama sana verdigi saatten erken gidersen daha erken çıkarsın.sanırım o gün gittigin sıraya göre alıyor gelinleri öle fark ettim abalmın düğünde ben.

hıımmm evet saat kaça verdiler bilmiyorum ama daha erken gidilir evet ben bornovada oturuyorum düğünümüz urlada bornovadan kuaföre kuaförden fotoğrafçıya fotoğrafçıdan baba evine baba evinden salona bayağa yol mesafesi var yani erken gitmek en mantıklısı benceddeeeee

hıımmm evet saat kaça verdiler bilmiyorum ama daha erken gidilir evet ben bornovada oturuyorum düğünümüz urlada bornovadan kuaföre kuaförden fotoğrafçıya fotoğrafçıdan baba evine baba evinden salona bayağa yol mesafesi var yani erken gitmek en mantıklısı benceddeeeee

bende bornovada oturuyorum düğün pınarbaşında cnm bende oraya ordan fotografçıya ordanda eve ordan salona.uzak bile olmasa insanın evine biras daha erken gitmesi gerek ne bileyim bi saat kadar bile olsa evde durmalı evden çıkmadan benim fikrim tabi

doğru söylüyorsun çok iyi kullanmak gerek zamanı kendini salona attın mı zaten gerisi rahat geçer.siz başladınız mı hazırlıklara ev eşya geliklik vs şeylere

vallaha aslında başladık gelinligimi aldım ben çarşıyı yaptık yani. ama evde tamirat işleri olcak onlar daha başlamadı bu ay sonunda kısmetse bakalım.mobilya falan bakıyoruz şu sıralar işte karar vermek çok zor hersey ayrı yerde görüyorsun yan yana gelinceki uyumlarını kafanda hayal etmeye çalışıyorsun,bide en güzeli olsun diye düşünüyorsun vs. ozmanda kafan karışıyor işte.bi şekilde olcak hepsi ama kararsızlık çok kötü bende kararsız bi insanım birasda zor begeniyorum öle işte.Allah herkesin içine sindirsin verdigi kararlarda.senin başladımı hazırlıklar,düğün urlada demiştin o tarafamı gelin gidiyon?

10 temmuzda düğünüm var arkadaşlar..bornovada kuaför arıyorum..acilen ayarlamam gerek. şehir dışındayım. haftaya izmire gideceğim randevuyu almam gerek. Hanefiyi duyan var mı??nasıldır??

merhaba arkadaslarm bnımde 20 temmuzda düünüm var ama hala kuafor ayarlamıs degılım. sebneme randavu alan arkadslar kaca anlaştınız. sebnem guzl yapıo ama majyajı cok agır oluo benm abımin dügunnde gttıkyengemın makyajı cok agrdı. sacı cok gusl yapıolar ama cok da pahalı yapıo sebnem vee asırı kalabalık oluo ızmırın her yerndn ınsn gelıo oraya. hıc bır gelınn nazını cekmıolar hemn terslıo.yengem sacınının bı tarafını begenmedı bozulmasını ıstedı tersledıler o yusdn sebnem biras düşündrücü..

hayırlısı olsun arkadslar. bnmde düünm 20 temmuz hala bı kuafor ayarlamıs degılım.. sebnmle kaaca anlastnız? bnde cok zor beyenn bırıısyım cok kararsınız yardımcı olun lutfennn :kedi:

merhaba arkadaslarm bnımde 20 temmuzda düünüm var ama hala kuafor ayarlamıs degılım. sebneme randavu alan arkadslar kaca anlaştınız. sebnem guzl yapıo ama majyajı cok agır oluo benm abımin dügunnde gttıkyengemın makyajı cok agrdı. sacı cok gusl yapıolar ama cok da pahalı yapıo sebnem vee asırı kalabalık oluo ızmırın her yerndn ınsn gelıo oraya. hıc bır gelınn nazını cekmıolar hemn terslıo.yengem sacınının bı tarafını begenmedı bozulmasını ıstedı tersledıler o yusdn sebnem biras düşündrücü..

benimde 27.06.2010 düğünüm, 25.06.2010 da da kına gecem var.. İkisi için de Şebnem den randevu aldım. Şebneme gidip gitmemeyi çok düşündüm ama randevu almaya gittiğimde 2 tane gelin vardı,saçları da makyajları da süper olmuştu, ben güzel olacağıma inanıyorum laelaelaelaelae

kına için 100 tl düğün için 200 tl gelinbaşı+pors.makyaj yanında giden kişilerin de saç ve makyajı 40 tl.. hayırlısı olsun şimdiden..

Son düzenleme:
canım onlar gerçek porselen makyajmı iyice araştır derim ben. evlenirken sormuştum ben göztepede 2000 kuafor var oraya sadece 150 makyaj ıstedıler. jalede ıyı dıyorlar bnm gorumcem oraya gıdıyor dugunlerde hep cok guzel oluyor. bende gıdıcektım ama porselen makyaj ıle fıyatı 180den fazla demıslerdı bana. ben hatayda bır kuafore gıttım denızmen derler bılırsınız tansas var yol ustunde onun tam karsısında hakan kuafor var oraya gıtmıstım 150 yaptı sacım ve makyajım da guzel olmustu memnun kalmıstım yanı. tavsıye ederım ısteyenlere numarasınıda verırım merak edenlerde varsa albumlerım bolumunde var resımlerım bakabılırsınız yanı. a.s.

Merhaba zeliha
benim düğünde temmuzda kuaför araştırıyorum güzelyalı tarafında.
göztepede nerde bu kuaför? acaba yardımcı olabilir misin?
bir de resimlerini bulmadım senin?

cnm bende göztepe inter kuaföre gittim, saçım süper oldu, hiç bozulmadı ve duvağı çok rahat taşıdım... Makyajım da süperdi, tavsiye ederim vali konağının yanında...

merhaba pelush :)
ben de güzelyalıda oturuyorum kuaför arıyorum temmuz için fotografın varsa görebilir miyim?
bir de fiyat nasıldı?

merhaba pelush :)
ben de güzelyalıda oturuyorum kuaför arıyorum temmuz için fotografın varsa görebilir miyim?
bir de fiyat nasıldı?

bnde esendere oturuorum eger guzel bir kuafor bulursan banada soylermısın bnde halaa kararsızım. bıde arkadaslare fotolarınız varsa gorebılırsek cok ii olur

Canım jale çok ün yapmış bi kuaför İzmir'de.E duyulanlarda pahalı oluyor.Jalenin herşeyi pahalı :) Ama herkes diyo gözün arkada kalmaz diye.

benimde 27.06.2010 düğünüm, 25.06.2010 da da kına gecem var.. İkisi için de Şebnem den randevu aldım. Şebneme gidip gitmemeyi çok düşündüm ama randevu almaya gittiğimde 2 tane gelin vardı,saçları da makyajları da süper olmuştu, ben güzel olacağıma inanıyorum laelaelaelaelae

kına için 100 tl düğün için 200 tl gelinbaşı+pors.makyaj yanında giden kişilerin de saç ve makyajı 40 tl.. hayırlısı olsun şimdiden..
sebnem gusel yapıo ama hıc ılgılenmıo gelınlerle kendı ıstedıgı gıbı yapıp bırakıo begenmedıgı olursadaa trıp atıo.bnm abımn duununde yngem beyenmedı sacınıı sebnem kızdı sende cok zevksızsın dedıı kızın sacını cekıstıre cekıstre cıkarttı duvagını o yusdn ıstemıorum sebnemı bn cok zor beyenen bırısı oldugumum cıın kesın tartısırım sebnemle :KK43:

benim de dugunum 3 temmuzda. randevumu çiğli egekentte yonca kuafor var ordan aldım. zaten surekli gittigim bi yer. yaptıgı sacları da cok begeniyorum. gecen yıl 2 kuzenimde orda yaptırdı gelin ve kına saclarını. hatta bi cokda odulu vardı bulgaristanda bir yarısmadan gelinbası mansiyon odulu almıs.tavsiye ederim kesinlikle.

kızlarr bornovada ki kuaförler hakkında bilgisi olan varmııı? veya bornovaya yakın kuaförde olabilirrr.Birde birşey sorcam artık bütün kuaförler prova yapıyormu gelin başı ve makyaj için yoksa bunu yapan kuaför bulmam mı lazım? hep kuaför isimleri vermişsiniz ama çok uzak bornovaya.balçova-göztepe...vb bunlar çok uzak eyvahedigeldismile

X