İZMİR dostluğa doymadı tadı damakta kaldııı hadi birdahaaa!

ayyyyyyy kıskançlıktan çatladım yaaa benide yazın bende gelcem banane hihoyyythihoyyyt

kaydirigubbakcemile5

kız sblue karısı hani ben hani ben listede neden yokummmmm valla basarım orayı bana 5 dakkalık yol heee yaz bakem beni valla başak 35.50 salarım üstüne fena boguşur ona göre :mymeka:

kaydirigubbakcemile5

keşke ramazandan sonra olsaydı.....ve ya önce.... bende gelmek isterdim...

Beni ben demeden yazmışsınız zaten yaw :)))

Ben bu sefer eccük nazlanacaktım, her seferinde biri yapıyor kaydirigubbakcemile3

O güne kadar alnımdaki sivilce geçerse gelirim kızlar :roflol:

kızlar buluşma resimlerimizi göremedim hayırdır sayfa galiba silinmiş. neyse bir sebebi vardır elbet.
sonarzum sivilcene pudra limon karışımı sür anacım hiç bişicik kalmaz buluşmayada rahatlıkla gelirsin he he mazeretinde yok olur :lepi:

başakcığım,aldırma sen bu sonarzum'a onun ki tamamen sanatçı kaprisi:roflol:bir de bize siz yaşlısınız,sizde sivilcve çıkmaz,ben gencim daha,demek istiyor sanırsam:roflol::roflol:

valla bilemem artıkın ben genç kızlıgımdada kaymak gibiydim şimdi oldum türk lokumu ye ye bitmez anacım 10 yıl sonrada kız oluruz yıllanmış şarap degerlendikçe degerleniyormuyuz be yav :roflol: :roflol:

BORNOVA BÜYÜK PARKA GEL HAVUZU BUUUL

KAFELER SOKAĞINA GEL ÇIKIŞA KADAR YÜRÜÜÜ

ÇIKIŞTA SAĞINIZA BAKTINIZMII GÖRDÜNÜŞ İŞTEEE

sevilim üst katındada kadın dogumcu varmış aradıgım şey hihoyyyt siparişler gelene kadar bir baktırıp gelirim hemen he he hem iş hem arkadaşlık pek sevdim canım :roflol: :roflol:

sevilim üst katındada kadın dogumcu varmış aradıgım şey hihoyyyt siparişler gelene kadar bir baktırıp gelirim hemen he he hem iş hem arkadaşlık pek sevdim canım :roflol: :roflol:

allah iilini vere emiiiii :roflol::roflol::roflol:

GÜPGÜNCEEEEL

Başak35 ve 35buçuuuk
Deruş
Dodidodi
Emez
ismini vermek istemeyen bir üyeeee :))) o kim olduunu bilioo
March7
Minasera
Myway
Nazlı
Peri
Rockwell
Sblue
Sblue nun 2 arkadaşııı :)))) daha onları üye yapmadım ama olcaklar inşallah
Sonarzum
Soul
Strawberry
a.s. a.s.

yıldamııııı deliririz biz yılda olurmuu hiiç her hafta deseler hayır demem beeenkaydirigubbakcemile3

AY VALLA SEKERIM MASAALLAH KIS
BAYILIYORUM SANA ELEMANNNNNNNNNŞeniz
IZMIRE YERLESECEGIM BOYLE GIDERSE AAAAAAAAAAA:uhm:
COK IMRENDIM YAAAAAAAA:roflol:
BENDE ISTIYOM BANANE BANANEEEEEEEE:Saruboceq::
ALLAH BOZMASIN SEKERIM MUHABBETINIZI INSAALLAHa.s.a.s.

Gözün kör olmasın emi seninkaydirigubbakcemile3
Sıralamayıda alfabetik sıraya göre yapmışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bu kadar prensipli çalışanını ilk görüyom:roflol::roflol:

hep öle yasdıım zateeen :roflol: diom kısım sanaa ben sorumluluk sahibiyim kılıım bişeye soyundummu ince yaparııım :roflol::roflol:

vaaaaaaaaaayyyyyy müdürüm teşrif etmişleeeerrrrrrrr hgeldiniiiz sefalar getirdiniiiz öpüom seni gel tabii izmirden güzelimi vaaar

muhteşemsin,sblue...kaydirigubbakcemile5strawbery haklı,k.k,k.k olalı,bu kadar prensipli bir çalışma görmemiştir.helaaaaaaal.Şeniz
yalnız varyaaaa bu büyük parkın içindeki cafelerde güzelmiş yaaaaaaa.niye orada toplaşmadık kiiiiii

haklısın burcum varyaa sorma bugün gezerken geldi aklımaa bikaç yer daha var bööle içimin gittiği ama gustonun yemeklerini çok beğendiim için bencillik ettim galibaaa eee konu yemek oluncaaaaa akan sulaaaaarrr........ ama arkadaşlar arzu eder ise sonra orda da birer çay içeriiiz nolceek yakın zatiii :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…