İZMİR dostluğa doymadı tadı damakta kaldııı hadi birdahaaa!

ramazanda nasıl yapıcaz peki gündüz mü buluşuluyor yer ve zaman belli mi?
iftar yemeği gibi bişey mi olcak?

Arkadaslar merhaba
yeni uye oldum, ama sizlerle olmaktan mutlu olurum.
kisaca da tanitayim kendimi
Goztepede yasiyorum Alsancak ta calisiyorum ve 4 haftalik hamileyim.
Siteyle tanismamda gebelik hakkinda bilgi arastirmamla basladi.
13 Eylul'de ofiste nobetci olmazsam kesin gelirim.
<beni de ekleyin normalde
c.tesi gunu 12:00 - 16: 00 arasi calisiyorum eger ki izin alma durumum olursa oradayim.:sm_cool:

Arkadaslar merhaba
yeni uye oldum, ama sizlerle olmaktan mutlu olurum.
kisaca da tanitayim kendimi
Goztepede yasiyorum Alsancak ta calisiyorum ve 4 haftalik hamileyim.
Siteyle tanismamda gebelik hakkinda bilgi arastirmamla basladi.
13 Eylul'de ofiste nobetci olmazsam kesin gelirim.
<beni de ekleyin normalde
c.tesi gunu 12:00 - 16: 00 arasi calisiyorum eger ki izin alma durumum olursa oradayim.:sm_cool:

bekleriz tabikidee hoşgeldin aramızaaa a.s.

kafe genişmiş loo tam benim kıza göre :roflol:
gerçi gelmem için ona uyku hapı yutturmam lazım ya :roflol: neyyse :roflol:
sefil oluo cocuuum sefil :roflol::roflol:

kafe genişmiş loo tam benim kıza göre :roflol:
gerçi gelmem için ona uyku hapı yutturmam lazım ya :roflol: neyyse :roflol:
sefil oluo cocuuum sefil :roflol::roflol:

ne sefil olcak beaaa maskotumus o biziim seviik onu mıncuk mıncuuuk ben gene dekolte ederim onaaa :roflol:

buluşma tarihimizin ramazana denk geldiğini bilmekteyiz gelmek isteyen arkadaşların özel günleri ince bir şekilde hesaplanarak uzuun ve ince çalışmalardan sonraa ortak tarih kararlaştırmış bulunuyoruz. ramazanda birbirimizi özlemek yerine böyle bir ortak gün kararlaştırılıp karar vermek en mantıklı çözüm gibi geldi bizlere herkese teşekkürler a.s.a.s.

eeeeeeeeee başka gelcek yok muu bakalıım kontejyan doldu dolcak ona göreeee :roflol::roflol:

Arkadaslar gelmek istiyorum o gune kadar tum c.tesileri calisip 13 eylulde izin alacagim:))) bir sonraki haftada doktorum engel cikarmazsa İngiltere'ye gidiyorum 2 haftaligina o yuzden bu bulusmayi kacirmak istemiyorum kimbilir ne zaman tekrarlanir:)))
Listedeyim:lepi:

Arkadaslar gelmek istiyorum o gune kadar tum c.tesileri calisip 13 eylulde izin alacagim:))) bir sonraki haftada doktorum engel cikarmazsa İngiltere'ye gidiyorum 2 haftaligina o yuzden bu bulusmayi kacirmak istemiyorum kimbilir ne zaman tekrarlanir:)))
Listedeyim:lepi:

ok cnm yazılmıış biil yerimseniben
hadeeeeeee gemi kalkıoooooooo son yolculaar :roflol:

hihoyyytmerhaba arkadaşlar bir engel çıkamazsa o gün için bende geleceğim sizlerle tanışmayı çok istiyorum:lepi:

mrb izmir kumruları ay ne güsel bir sayfe burası ben yeni üye oldum ama o kadar içten bir yerki valla düşman çatlatıyonuz kısaca kendimi anlatayım 24 yaşındayım 5 yıllık evliyim muhasebe işi ile uğraşıyorum bornova çamdibinde oturuyorum hafta sonu çalışmıyorum ve bende katılmak istiyorum sizleri tanımak istiyorum.

hihoyyytmrb izmir kumruları ben aranıza yeni katıldım buraya bayıldım harikasınız valla düşman çatlatıyonuz haa ben kendimi kısaca tanıtayım 24 yaşındayım 5 yıllık evliyim heniüz bebem yok ama olucak allahın izniyle bornova çamdibinde oturuyorum ve sizlerle tanışmayı çok istiyorum bir problem çıkmassa bende ordayım hafta sonları çalışmıyorum muhasebe işndeyimhihoyyyt:dance:a.s.

hihoyyytmrb izmir kumruları ben aranıza yeni katıldım buraya bayıldım harikasınız valla düşman çatlatıyonuz haa ben kendimi kısaca tanıtayım 24 yaşındayım 5 yıllık evliyim heniüz bebem yok ama olucak allahın izniyle bornova çamdibinde oturuyorum ve sizlerle tanışmayı çok istiyorum bir problem çıkmassa bende ordayım hafta sonları çalışmıyorum muhasebe işndeyimhihoyyyt:dance:a.s.

hoçgeldiiiin yakınmışız buluşmanın bornova da olmasıda isebet olmuş hanii bekliyoruuz kaydirigubbakcemile5

hihoyyytmerhaba arkadaşlar bir engel çıkamazsa o gün için bende geleceğim sizlerle tanışmayı çok istiyorum:lepi:

ay cafedekiler şok olcak vallaaa bu ne kalabalık süpersiniz kızlar teşekkürler Şeniz
BUARADA ÖNEMLİ UYARI GELCEM DEYİP GELMEYENLERE CEZA UYGULUCAM ONA GÖREEE kaydirigubbakcemile

GÜPGÜNCEEEEL

Baharçelik
Başak35 ve 35buçuuuk (gelmenden ümidi kesmedim dahaa)
Beste4
Deruş
Dodidodi
Emez
ismini vermek istemeyen bir üyeeee :))) o kim olduunu bilioo
March7
Minasera
Myway
Nazlı
Peri
Rockwell
Sblue
Sblue nun 2 arkadaşııı :)))) daha onları üye yapmadım ama olcaklar inşallah
Süpriz
Sonarzum
Soul
Strawberry

kaydirigubbakcemile5 Şeniz

amanin çamdibili sadece ben varım zannediyordum hoş geldin arkadaşım çamdibinde nerede oturuyorsun ben kartal duragında oturuyorum buluşmaya gelmemezlik yapma madem tanışalım kaydirigubbakcemile5

X