İZMİR dostluğa doymadı tadı damakta kaldııı hadi birdahaaa!

kız ne alemsın yınemı yemeklerde gozun aman bu ızmırın kısları hep ac hep ac:roflol::roflol:
nasılsın tatlım

tabiki yemeklere gözüm 250 gr karı degilimki aç açınamı gezcem zaten orucumu tutamıyorum ilaç tedavisi var evet canım açız aç. cokacimcoook cokacimcooo
ne olsun fındık okula başladı ilk günden tatil ne oldugunu anlamadı garibim

baranınannesi cnm çok gecmiş olsun inşallah bu buluşmada sağlıklı ve mutlu şekilde görüşmek üzere gecen buluşmada gelmedin die aç kaldım zateeen cokacimcoook

kız basak karısı ne gozun doydu ne karnın ayol gelırken 5kılo borek getırcem sana tulumba tatlısı gıbı olcan yakında
sblue bıtanem sagol cnm baran hastaydı gelemedım cnm. tahmınde ettım ac acına oralarda kaldını tuh valla bıleydım sana baran dolması yollucaktım neyse bu bulusmada ınsallah kadın budu kofte oldun sende ancım
bende olsam olsam tel kadayıf olurum aranızda 45kıloyla

canım sagol biz çok yedik o böreklerden biraz sen yede toparlan azıcık zafiyet geçircen ne yapcaz o zaman? :mymeka:

kız sorma bıtenem ya cok kılo verıyorum onunede gecemıyom yıyom ama ne fayda hala verıyom delı oldum

2 gun kaldi :))) geliyorum, hicbirinizi tanimiyorum arkadaslar artik idare edeceksiniz yeni anne adayini:)

eveet az kaldıı saatler hatta mızıkçılık eden varmı bakiim hıım :mymeka: hanımlar yarın gürüşürüz öpüyoruum a.s.

yarin saat 2 de oglumun bir hocasi ile randevumuz var..orada fazla oyalanmaz isem toplantiya gelecegim.sayet vakit gec olursa toplantiya katilamiyacagim..
sevgimle

Arkadaşlar yeni buluşma ne zaman ayarlayan yokmu yaaa.Bekliyorum sabırsızca...

ne güzel.... umarım bir sonrakinde sizlerle olabilirim... :)

ne güzel.... umarım bir sonrakinde sizlerle olabilirim... :)

canım özel mesajın kapalı belki burayı takip edersin diye buraya yazıyorum.

cevap: yok bana da gelmedi zaten mesaj yazdıktan sonra konuyu takip edemedim banamı soru sormuştun o kısmı anlamadım canım ya :)

:CüvCüv::emir_bebek::dance::sm_cool::teytey::hooray::nazar:annaaaaa hani ya resimler ben gelemedim ama burdan güzel bi haber verem dedim hamileyiiiiiiiiimmmmmmm

X