izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

canım benim çok sık enfeksiyonum oluyor o yüzden aşırı akıntım oluyor normalde o yıkama dedi çünkü suyla temas edince akıntı da çok esneme veya kopma yapar dedi.bende sürekli kuru tutttum yıkamadım ama zaten 3-4 gün falan. ilk dikiş attığında tutması için söyledi zaten

Anladım cnm, sana o yüzden yıkama demiş demek ki.. bende çok stresliyim ters bi hareket yaptım mı acaba diye farkında olmadan.. bi tuttu deseydi doktor anca o zaman rahatlıcam..

ben böyle bi olay yaşamadım ilk eşim oldu hayatımda ama kimseyi kınamak haddimize değil...bu kadar ağır konuşmaya hakkınız yok..yorum yazmazsınız buraya girip okumazsınız olur biter...çünkü konuda kimse akıl fikir verin acaba söylesek mi saklasak mı diye bi soru sormamış...dolayısıyla bizi alakadar etmezz

insanlar neler yaşıyor kız tecavüze uğradım diyor hala neler diyorsunuz neden ömür boyu bunun psikolojisini yaşasınkiii..zaten Türkiyede kadın olmak zor ,dul olmak bile bu kadar zorken neden kendilerini afişe etsinler ki...çünkü toplum geneli kadına bulur kusuru yok kuyruk sallamasa olmazdı vs. daha neler neler ne örneklerr... lütfen kınamayın büyük konuşmayın!...

bazen hafızaki herşeyi unutmak hayata yeni bir sayfa açmak her zaman iyidir..

senin için demedim konu sahibi için dedim fikrimi belirttim ben kimseyi yargılayamazsan sanırım sende benim fikrimi yargılayamazsın .bir insanı u şekilde kandırmak çok kötü birşey dinden imandan bahsetmekde hoş değil .sonuçta herkesin inancı kendine .in konusunu bu konuya neden karışrdın anlamadım ki .türkiyede kadın olmak zor falan değil .bakire olmayan kadınlar evlenemiyor mu yani geçin bunları .önemli olan birini kandırmak burda bakire olmak yaa olmamak değil .bir kadın cinselliğini istediği zaman yaşar buna kimse karışamaz .ama böyle bireyin arkasında durmayıp bunu yapmak utanç verici

hem büyük konusuyorsun hem de kınıyorsun ve inanclı oldugun icin de ikisinin de ne anlama geldıgını bılıyorsundur.
fazla yoruma gerek yok.

büyük konuşurum gerekiyorsa çok çirkin birşey .ir kadın kendine saygı duyacak öne sadece bekarete takık bir erkeğe kendini kabul ettirmek için bunu yapmak aslında kendine saygıszılık .ben kimseyi kandırarak evlenmedim ayrıca .

öyle bişey başıma gelmedi... şu KINIYANLAR hayır anlamıyorum amaç ne yanii konuyla alakan yok senin hemşerim neden saçmalayıp duruyosun ...

kızımı dürüst yetiştiririm diyo bide yaa gülmemek elde değil :))

heyy sen şahıss dinden imandan birtek seninmi haberin war....şu dünyada zaten bir sen namuslusun gerisi yalan

bak o yorumu gözden kaçırmışım...her ewlenen bakiremi demişsin aferim kızz sanırım kendinden alıntı yapmışsın

ayy sinirime dokundun harbi yaa bass git gardaşş

diktirip evlenseydim benim kocam anlardı bunu canım konunun uzmanı adam buna çok güldüm .bakire evlendim ama bunu hiç bir zaman değer olarak görmedim .bakire olmasaydım da birşey değişmezdi .basitleşmeye gerek yok .ben düşüncemi yazdım sadece .sen bunu doğru bulabilirsin ama ben bulmuyorum

diktirip evlenseydim benim kocam anlardı bunu canım konunun uzmanı adam buna çok güldüm .bakire evlendim ama bunu hiç bir zaman değer olarak görmedim .bakire olmasaydım da birşey değişmezdi .basitleşmeye gerek yok .ben düşüncemi yazdım sadece .sen bunu doğru bulabilirsin ama ben bulmuyorum

herkese laf yetiştirmişsin....

pardondada amaç ne...

kızlar her yere atmasanız kendınızı olmaz mı?

yargılayanların veya yorum yapmak ısteyenlerın alanı burası değil.
burası kızlık zarı dikim yaptıranların alanı veya yaptırmak ısteyenlerin.

allahaşkına her şeye atlamayın yaa! kimseye fikrini soran yok.

bir kişi girdi araya ve ortalığı karıştırdı, konuyu saptırdı, git arkadaşım derdini başka yerde anlat senin yerin burası değil, millet eleştiri yapsın diye açılmadı bu konu, millet diktirir, bilmem ne yapar seni ilgilendirmez, sen kocanı kandırmadıysan oda bizi ilgilendirmez, işin yoksa niye gecenin bi yarıları giriyorsun bu konuları okuyorsun, bukadar meraklı olma elalemin derdi senimi gerdi, bas git....

büyük konuşurum gerekiyorsa çok çirkin birşey .ir kadın kendine saygı duyacak öne sadece bekarete takık bir erkeğe kendini kabul ettirmek için bunu yapmak aslında kendine saygıszılık .ben kimseyi kandırarak evlenmedim ayrıca .

büyük konusunca illa ki senın kendı basına gelecek dıye bır durum soz konusu degıl. ben de bazı seylerı dogru bulmam ama kınamam da. Allahtan korkarım.

e madem buyuk konusurum, kınarım da bunu ben bılırım dıyorsan artık sana dıyecek sozum yok.

"Kim başkasında gördüğü bir ayıbı kınarsa o ayıp onunda başına gelmeden ölmez."
Hadis-i şerif

kızlar ne olursa olsun kınamayın..
hayat bu hiç bişeyin garantisi yok..:KK50:

"Kim başkasında gördüğü bir ayıbı kınarsa o ayıp onunda başına gelmeden ölmez."
Hadis-i şerif

kızlar ne olursa olsun kınamayın..
hayat bu hiç bişeyin garantisi yok..:KK50:

Çok güzel söylemişsin örnek vermişsin. Yalnız sizin yalanlarınızı süslemek için değildir bu hadis ve ayetler. Bütün olarak ele almanız gerek din insanı değilim ama şunlara bak birde sizlerin işine gelir mi bunlar ?

Bir kimse, Peygamber efendimize dedi ki:
- Bırakamadığım üç günaha tutuldum. Bunlar, zina, yalan ve içki.
Peygamber efendimiz de buyurdu ki:
- Yalanı benim için terket!
Adam, peki diyerek gitti. Bir günahı işleyeceği zaman, (Eğer bu günahı yaparsam, Resulullah sorduğunda, evet dersem suçum meydana çıkar. Hayır dersem, yalan söyleyerek verdiğim sözü tutmamış olurum) diye düşündü. Diğer iki günahtan da vazgeçti. (Şir’a)

Yalan, günahların en çirkini, ayıpların en fenası, kalbleri karartan bütün kötülüklerin başıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Yalan, nifak kapılarından biridir.) [İbni Adiy]

(İman sahibi, her hataya düşebilir. Fakat, hainlik yapamaz ve yalan söyleyemez.) [İbni Ebi Şeybe, Bezzar]

(Doğru olun, doğruluk iyiliğe, iyilik ise, Cennete çeker. Yalandan sakının, yalan fücura, fücur ise Cehenneme götürür.) [Buhari]

arkadaşlar, eleştiri yapmayı kesin artık!!!... herkesin günahı da sevabı da kendine, bu kimseyi ilgilendirmez!!!!! burda işi olmayanlar bu konuya yorum yapmasın artık... kimsenin haddine değil burada milleti eleştirmek..!!!!!!

nihali eğer burada yapılanlar senin için rahatsız edici bir şeyse bunu yeterince nasihatlerinle eleştirilerinle ifade ettin.ee daha amacın nedir senin.çıkıp birde hadis falan paylaşıyorsun.herkesin imanı,dini kendinedir.senin bu yazdıklarını eminim ki herkes çok iyi biliyordur.sen bu hadisi paylaşarak doğru olun yalandan uzak durun demek istiyorsan birincisi kendine bir dönüp bak bakalım hayatında hiç yalan söylemedin mi?hep her şeyin en iyisini mi yaptın? mükemmel misin? hatasız mısın? günahsız mısın? bunlara cevabın evet ise ve insanlara bir faydam olsun diye burada uğraşıyorsan bu uslübunla hiç biryere varamazsın.insanları eleştirmekten haz alıyorsan gidip kendine yeni bir konu başlığı aç ve kendi kendine istediğin kadar yorum yap.

Bu konuya yazılan bazı cevapları okurken hayrete düştüm kardeş sizene nilletin ahlakından bekaretinden!!!

eşimle üni de tanıştım ve kendisi ilk sevgilimdi düşünün bekareti fln geçtim ilk elini tuttuğum kişi kocamdı

Ama çıkıpta ben şöyle namusluyum siz şöyle namussuzsunuz demedim kimseye çünkü HADDİM DEĞİL!!!

Siz kimsiniz ki hiç tanımadığınız insanlar hakkında böyle yorumlar yapıyorsunuz ayrıca size kim fikrinizi sordu

Konu sahibi dr. sormuş ayyyy sizce şölemi yapsam hatalımıyım demiyoki!!!

Bir çok kızıda biliyoruz sadece bakire kızlığı var ama yemediği halt kalmamış

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yaaa... gece gece çok sinir oldum

Herkesin ahlakı kendine!!! Korkmayın bir günah varsa ALLAH yargılar cezasını verirrr

X