izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Arada bir girip burayı okuyorum da... Kadının bir kadına ettiğini başka bir erkek hemcinsine yapmıyordur. O ne yorumlar öyle kız? Ha durun ben de bir anımı anlatayım madem yeri geldi.
Yıllar oluyor bir adamla tanıştım. Benden 4 yaş mı ne büyüktü 22 yaşındaydım sanırım o zaman ben de. Bu elemanımız Ukrayna'da okumuş üniversiteyi. Beğendi bu beni. Ailesi de Türk bir kızla evlenmesini istiyormuş. Ben direkt sordum ''Ukrayna'da okuyup da cinsel tecrübesi olmamış birisindir umarım?'' diye. Gitmiş beyimiz 20 kızla yatmış. Dedim herhalde bakire olmayan biriyle evlenirsin? Demesin mi ''bakire olsa çok iyi olur''. Sadece 2 ay birisiyle çıkmış biriydim o zamanlar, el ele bile anca tutuşmuştum. ''Kendinde olmayan masumiyeti bende arama. Benim hiç kadınlık gururum yok mu? Yürüyen matkapmışın sen de'' dedim. Utandı. Utansın. Çünkü ülkemizin erkekleri kendisini çok akıllı sanıyor bu konuda ama şark kurnazları, başka hiçbir şey değiller...

Şu bekaret meselesine atıfta bulunan bakire evlenen bayanlara birşey söylemek istiyorum . Sizin kocanız sizden önce kaç kişiyle yattı haberiniz var mı ? Önce kendi kocanızı ahlaklı hale getirin sonra burda bayanlara ahlak dersi verin . Sizin deyiminizle bir ahlaksızla hergün uyuyabiliyorsunuz mideniz alıyor hiç tanımadığınız bir bayanın ahlakını sorgulamak size düşüyor . İroniye gel !

çok üzülerek söylüyorumki bu yapılan işlemin psikolojik etkisi kendinize güvenmemek değil aslında siz karşınızdaki kişiye güvenmiyorsunuz.
ona gerçekleri anlatırsanız eğer size kötü davranıcağından korkuyorsunuz.
bunu seneler önce yaptıran bir dostum vardı benim
ki hatun kendinden emin kendine güvenen cinselliği tabu olarak görmeyen biriydi
sonra karşısına bi adam çıktı evlilikteki ilk şartı bekaret dedi diye bizim hatun kendine güvenen görüntüsünden pasif sığınmacı bir görünüme geçti
karşıma bundan iyisi çıkamaz dedi gitti diktirdi bekaretini
ben işlemde yanındaydım işlem canını yakmadı ama işlemde bittikten sonra ağlama krizlerine girdi ben ne yapıyorum böyle diye
evlendiler
adam boynuzu taktı bizim kıza sonrada aklı başına geldi ve boşadı adamı
ama ne oldu adam arkasından konuşamadı şu anda
diyemedi bak elalemin altından aldım seni aldatmışsam aldattım ne olucakki diyemedi
işte demem oki bu işlemi yaptıranlara kötü sözler demeyin
onlar karşılarındakine güvenmedikleri için bunu yapıyorlar ve emin olun sizlerin ağır cümlelerinden daha fazla ciğerleri kırılıyor acıdan yaptıkları şey yüzünden
he bunu yaptıran başka bir arkadaşım evli halen çocuğu bile var ama ne işte maalesef tabu
erkekler artık kadınları et parçası olarak görüyorlardı eskiden artık kadınlarda erkekleri et parçası olarak görüyorlar
herkes yaptığını yapıyor sonra düzeltmek zorunda kalan kadın oluyor gene

Yazık ya evleneceğiniz erkeğin yüzune baka baka nasıl bir ömür geçireceksiniz yalanla dolanla ! Fakat erkek bazı haltlar yese gizlese adamdan şerefsizi olmaz hemen yüklenirsiniz... Asıl kendinize aynayı çevirin.. Bu dünyada değil ama ahirette yaptıklarınız bir bir çıkacak o zaman bakalım nasıl bakacaksınız eşlerinizin yüzüne yazıkkkkkk..

eşlerinizi kandırıp evlenirseniz ilerde kulağına gider veya öğrenirlerse çok kötü olur sizler için ve anında boşarlar türk erkeğini hepimiz iyi biliyoruz bu yüzden dobra olun siz nasıl kendinizin saf yerine koyulmayıp kandırılmanızı istemiyorsanız karşı tarafta aynı dobralığı sizden bekliyor ne iğrenc bi durum kocasını kandırıyor ben hiç biriyle birlikıte olmadım diye gidip diktiriyor utanıyorum sizin adınıza... günahıyla sevabıyla dobra olun..

Şu başlığı silin veya üyelere özel yapın lütfen, sonra olay bütün kk üyelerinin başına patlıyor, kurunun yanında yaş da yanıyor. Yine ekşide popi olmuşsunuz, el sallayın.

dediğinize göre daha önce de buna benzer bi olay yaşanmış. öyle olmalı ki 'sonra böyle böyle oluyor' gibi bi kalıp kullanıyorsunuz.. acaba o olay neydi? :dd:KK70::d:KK70::d:KK70:::dD

Yine kızlık zarıyla ilgili konuydu. Bunun dışında silkelen ve hamiş kal diye garip bir konu da vardı.

Ekşi sözlük,

Şöyle yapan türk kızı, öyle giyenen asıl kızın amacı, bilmem ne yapan kızlar...

Kadınlar hakkında aşağılık, cinsiyetçi muhabbetler dönen site, gelip burayı yargılayacak ha?

Sizin o sitedeki "Türk kızı kadar başına taş düşecesice" beyinler olmasa burada da bu konu olmazdı.

Birazdan uçurulursunuz ekşici üye.

erkek üyelerin kadın üyelere göre daha fazla olduğu bir sitede o tür konuların açılması normal. eğer kadın üyelerin sayısı da erkekler kadar fazla olsa bu sefer tam tersi olcaktı. burası da kadınların takıldığı bir site. az kurcalasam belki bu sitede de o dediğiniz türden konular bulabilirim. karşı cinsi eleştirmek, yorumlamak bugün herkesin yaptığı bir şey üstelik. yeni bir şey gibi eleştirilmesi de saçma. bazı yorumlar da saldırgan tamam, onları savunmuyorum da zaten.

Karşı cinsi eleştirmek farklı bir şey cinsiyetçilik farklı bir şey.
Kadın üyelerin sayısı fazla olsaydı da hiç bir şey değişmeyecekti. Zihniyet belli. Hatta kadın kadına daha çok çektirir.

Erkek üyelerin fazla olduğu sitede o tür konuların açılması normal. Ama sorun da normal olması. Siz söylediniz. Erkek üye fazla. Erkek zihniyetinin açıkça ortaya koyulması demektir bu.
Buradaki kadınların korkması da o zihniyet yüzünden.
Karısının bakire olmadığını öğrenip öldüren eşle, kızları sınıflandırıp aşağılayan zihniyet çok farklı olmasa gerek?

Evet, bulabilirsiniz. Eminim o ekşici erkeklerin bazılarının eşleri, sevgilileri buraya üye olmuş, partneriyle ilgili sorunları anlatıp çözüm arıyordur.

Bazı yorumlar saldırgan değil, ekşi sözlük saldırgan bir site. Son zamanlarda da epey kalite düşürmüş bir site. Sapık başlıkların cirit attığı, ayrımcılığın dibine vurulduğu bir site.

Sözlük formatı çok iyi bir format, arada gerçekten iyi yazarlar var. Buna da lafım yok. Hakkınızda genelleme yapamam.

Eleştirilmeniz saçma değil. Sözlükte şu an burasıyla ilgili bir konu yanda var mı? Var. Eleştirirseniz eleştirilirsiniz.

Onlardaki de nasıl bir eziklik ve kompleksse konuş konuş bitiremiyorlar stalkerlar...kız arkadaşlarından mı şüpheleniyorlar nedir... :KK59:

Sana da cevap yazılmış bu sayfada. =)
https://eksisozluk.com/kadinlar-kulubunde-donen-kizlik-zari-muhabbeti--4853830?a=popular&p=14

Çok boş muhabbetler dönebiliyor oralarda. Eziklik zaten almış başını gidiyor. Hep bir saldırı modu. Orada yorum yapanların çoğunun sevgilisi yoktur zaten. =) İşsizlikten, sıkıntıdan böyle oluyor. =D

Bir daha bu konuya yazmayacağım dedim bir şeyler daha söylemem gerekiyor.

Elbette hayatını geçireceğin adamı kandırmak iki yüzlülük. Hiç bir zaman bu işi savunmam. Namus kavramı, artık o her neyse, bacak arasında iki damla kanda aranmamalı. Evet, zar dikimini doğru bulmuyorum ama anlayabiliyorum.

Bu kadınlar bunu keyiflerinden yapmıyor. Burada ciddi bir psikolojik şiddet meselesi var. Bu kadınlar ailesinden, toplumdan psikolojik şiddet gören, eşinden şiddet görmekten ve yuvasının yıkılmasından korkan kadınlar.
Seks normaldir. Herkes yapabilir. Ama hepimiz için aynı sonuçları vermiyor. Bazısı için baba evine gönderilmek (bu da nasıl tabirse), bazısı için rezil edilmek, bazısı için öldürülmek. Öldürülmek yerine, rezil edilmek yerine yalan söyleyor bu kadınlar.

Bu kadınlar bu adamlarla birlikte olmasın o zaman değil mi? He işte. Hayat o kadar seçim hakkı tanımıyor herkese.

Kadına şiddete hayır bas bas bağıran insanlar, bunu nasıl dalga konusu yapabilir anlam veremiyorum. Bu da şiddet. Tek farkı fiziksel olmaması. Sokaklarda her daim gördüğümüz namus kavramını kadınların üzerine yükleyen erkek şiddeti.

Daha da fazla konuyu saptırmadan, ki konu izmirdeki doktorlarla ilgili, bu başlıktan çıkıyorum.

ekşi'den alıntı, sanırım bana yazılmış:

"evet sayın seyirciler siteden canlı aktarıyorum.
"onlardaki de nasıl bir eziklik ve kompleksse konuş konuş bitiremiyorlar stalkerlar...kız arkadaşlarından mı şüpheleniyorlar nedir... "
şimdi yukarıdaki yorumu yapan eleman acaba yaptıkları şeyin şüphelenilecek şeyler olduğunu kabul ediyor mu?
şimdi gg falan olur diye bişe de diyemiyorum ama onlar konuşunca normal ama biz burda konuşunca "kızlık zarı diktirmek peşinde olan kaşar sevgililerimizden şüphelenen paranoyaklarız".

Evet başkasını kandırmak amaçlı bu operasyonu yaptırmak kötü ve güven sarsıcı bir şey, kadınlar keşke böyle şeyler yapmak zorunda olmasa. Toplumun kadın cinselliğine bakışı belli ve kadının bunu değiştirmeye ne ömrü yeter ne de gücü. Haliyle yapması gereken kolay ve mantıklı olanın seçmesidir. Olması gereken bu değil ama olan bu.
Sabahtan akşama kadar "patlak kadın çatlak kadın dul kadın boşanmış kadın kezban cart curt" şeklinde başlıklar açıp kadın cinselliğini aşağılayan sizler değilsiniz sanki te allam.

Eşleriniz belki sizin kadar dert etmiyordur bu zar olayını ama siz kandırayım da garanti olsun diye yapıyorsunuz bu olayı evet bende bakire değilim ailem duysa hoş olmaz doğru ama eşim olacak insan beni ben olduğum için sevmeli benim kendime saygımdan dolayı zarıma aşık adamla bir ömür geçirmem burada keyfi takılıp evlenen devar sonuçta ki çevremde de görüyorum alın erkekler yine dalgasını geçiyor neden peki evlenme vaktim geldi diktireyim diyenlerden dolayı güçlü kadınlara yada uyanık geçinmeyen dürüst kadınlara kimse laf edemiyor ?

İnanın ilk sayfalarda yazılan şeyler ne kadar da çirkin şeylermiş öyle. İnsanları anlamakta güçlük çekiyorum Hem allaha havale ediyorum diyor hem inadına büyük konuşuyor. Pardon ama siz kim oluyorsunuz da inadına insanların namus bekçiliğini yapıyorsunuz. O kadar üzüldüm ki o kişiler adına resmen insanlık duyguyusunu kaybetmişler. belki bu konuyu açan insan yaşamış sen yaşamamış olabilirsin sana da ters olabilir ama yargılama. o kadar çok şey söylemek istiyorum ama o anlayışsız ve namuz bekçilerine bu bile çok aslında.

canım ben 1200(fleb yöntemiyle yaptı) verdim muayene parasıda içinde bukadar param vardı anlattım durumu oda sağolsun anlayışla karşıladı ...şunuda söyliyim çok uğraştı yaptığı herşeyi tek tek anlattı bana ameliyat esnasında konuşarak ameliyat oldum resmen vajinanın içini daraltmıyo çoğu doktor sadece yeniden kızlık zarı yapıoo ama benimki vajinanın içinide tekrar eski haline döndürdü daraltabildiğim kadar daralttım dedi...
Canım hangi doktora yaptırdın acaba

X