izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Oha bu ne arkadas. Varmı boyle bı dünya ya. Ben dıktırdım aynı ılk günkü gıbı oldu cok memnunum bızdurup bozdurup dıktırıyorum oh fılan. Ne abı bu. Kafayımı yedınız kızlar. Madem g.. Korkynuz var ne diye gidip elalemın altına giriyorsunuz cocuk oyuncqgımı bu ya. bi s... Gidin dıcem zaten yapmışsınız onu. Hey Allahım ne günlere kaldık. Azcık ınsan olun be

once s.ktir sonra diktir.

yeni slogan :KK70:

Sevişmek çok doğal bir eylemdir ve sadece erkeklerin tekelinde değildir. Adı üzerinde sevişmek yani işteş bir eylem. Kızlık zarını isteyen diktirir istemeyen diktirmez. Kimseyi ilgilendirmez. Bekaret ise sadece kadın vücudunda bulunan biyolojik bir parçaya insanların yüklediği saçma sapan anlamlar yüzünden önemli hale gelmiş aslında ufak fakat henüz medenileşmemiş insanlar için oldukça önemli bir ayrıntı. Buradakki kızlarımıza kızamıyorum bile çünkü yobaz, sevişmeyi, seksi erkeklerin tekelinde zanneden, sevişmeyi hele de evlenmeden sevişmeyi namussuzluk addeden ortamlarda büyümüşler. Görecekleri baskıları biliyorlar. Keşke biraz düşünüp, aslında onları her halleriyle sevecek bir erkek olmadan mutlu olamayacaklarını anlasalar... Ama iş orada da bitmiyor. Evleneceklerii erkekleri geçtim, aileler bu işi cinayete kadar vardırıyor. Sonra aklı evvelin biri burya gelip 'önce s.ktir sonra diktir' diye hem ahlaken düşük, hem seviye olarak düşük bir cümle kurabiliyor. Siz ve sizin gibiler sayesinde kadıınlar ikinci sınıf muamelesi görüyor. Siz ve sizin gibiilerin yetiştirdikleri oğullar sayesinde bu ülkede hala namus cinayetleri işleniyor. Şunu unutmayın. Namus bacaklrınızın arasında özenle saklaadığınız zarlarınızda değil, beyinlerinizde!

mune ablaaa yetiş bu nasıl bi cümle çok ayıp yaaa bayanlığımdan utandım resmen :KK53:

Sevişmek çok doğal bir eylemdir ve sadece erkeklerin tekelinde değildir. Adı üzerinde sevişmek yani işteş bir eylem. Kızlık zarını isteyen diktirir istemeyen diktirmez. Kimseyi ilgilendirmez. Bekaret ise sadece kadın vücudunda bulunan biyolojik bir parçaya insanların yüklediği saçma sapan anlamlar yüzünden önemli hale gelmiş aslında ufak fakat henüz medenileşmemiş insanlar için oldukça önemli bir ayrıntı. Buradakki kızlarımıza kızamıyorum bile çünkü yobaz, sevişmeyi, seksi erkeklerin tekelinde zanneden, sevişmeyi hele de evlenmeden sevişmeyi namussuzluk addeden ortamlarda büyümüşler. Görecekleri baskıları biliyorlar. Keşke biraz düşünüp, aslında onları her halleriyle sevecek bir erkek olmadan mutlu olamayacaklarını anlasalar... Ama iş orada da bitmiyor. Evleneceklerii erkekleri geçtim, aileler bu işi cinayete kadar vardırıyor. Sonra aklı evvelin biri burya gelip 'önce s.ktir sonra diktir' diye hem ahlaken düşük, hem seviye olarak düşük bir cümle kurabiliyor. Siz ve sizin gibiler sayesinde kadıınlar ikinci sınıf muamelesi görüyor. Siz ve sizin gibiilerin yetiştirdikleri oğullar sayesinde bu ülkede hala namus cinayetleri işleniyor. Şunu unutmayın. Namus bacaklrınızın arasında özenle saklaadığınız zarlarınızda değil, beyinlerinizde!
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=185207&page=6&p=8907341#post8907341
zaten kendileri erkek üye.
bu mesajdada belirtmiş. ben kibledim.
mune gerekeni yapacaktır.

Son düzenleme:
Oha bu ne arkadas. Varmı boyle bı dünya ya. Ben dıktırdım aynı ılk günkü gıbı oldu cok memnunum bızdurup bozdurup dıktırıyorum oh fılan. Ne abı bu. Kafayımı yedınız kızlar. Madem g.. Korkynuz var ne diye gidip elalemın altına giriyorsunuz cocuk oyuncqgımı bu ya. bi s... Gidin dıcem zaten yapmışsınız onu. Hey Allahım ne günlere kaldık. Azcık ınsan olun be
sizinde bu erkek üyeden pek farkınız yok. kelimelerriniz ne kadar feci.
biz kadınlar, toplumun bize yaşattığı bu çifte standartla savaşırken hemcinslerimizin bu tarz erkeğimsi , aşağılayıcı,hakaret içeren yorumları üstüne tuz biber ekiyor. bir toplum yarasını iyice kanatıyor deşiyor.
yazık gerçekten.

Son düzenleme:

nickinle çok uyumlu bir yazı olmuş kibargelin. :KK14:

Guzel yorumlarınız ıcın teşekkürler :) ancak namus ıkı bacak arasında degıl dıye bas bas bağırırken kızlık zarı diktirmek neyin nesi? Evet kibar insanları dahi çileden çıkartıyorlar. Zarını diktirmek yerıne destek istesin sonuna kadar zaten vermıyörmuyuz? Bencil bir davranışla karsımuzdakı insanı kandırıyoruz kaldıkı bekaret konusuna takmayan erkeklerin sayısı gun be gun oldukça artmakta. Dürustlük Nerde kaldı ? Bu tıp insanlar yüzünden herkes lekelenmiş oluyor. Aynen tekrarlıyorum madem g... Korkusu var kimsenin altına gırmıycek. Bunu yapıpta zar diktirme zihniyeti namusu ıkı bacak arasında zanneden zıhnıyettır. Söylediklerimın sonuna kadar arkasındayım. Durüst olucaklar bu kadar

Bugün bu konu üzerine topigin birine yazdım kapatılmış buraya yazınca da ne olur bilmem :)) ama şu kendini asil dürüstlük abidesi kibar aile kızı evlenilecek kız gezilecek kız ayrimini yapanlara kendini namuslu iffetli sananlara acayip sinir oluyorum bakire evlenip sevdigi erkegi unutamayan cok kadin var ulkemizde namus evet iffet bi tek bacak arasında olmaz bir arkadaşımızın da dediği gb beyindedir!!!!!! burda bu topigi açan insan daha önce diktiren nasıl bir sonuç almış Nerede daha iyi sonucu alırım sorusunu soruyor dikkat ederseniz !!!!! bana ben böyle bişey yaşadım keyfi yada zorla benim hakkımda ne düşünüyorsunuz millet diye sormuyor ki kendini namus bekçisi sananlar asaglik duygular içinde sanki bir haseradan bahseder gb iyyy yy iğrenç nasıl böyle bişey yaparsınız diye rencide edip hatta daha da fenalasip adice yorum yapabilirler ben birazda bu tarz yorumları yapıp ta engellenmedikleri ve aşagılamalarina fırsat verildiği için görevli arkadaslara seslenmek istiyorum Lütfen insanların yaşadıkları durumdan dolayı bunlar yaşanmasın bu tarz insanlara yorum hakkı verilmesine izin verilmesin zira ben her ne yaşamış olursa olsun hem cinslerimin bu kadar aşagılamalarina goz yumamiyorum Ve ayrıca peygamber efendim iz der ki bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin kusuru varsa örtmeli kaldı ki bana göre bu asla kusur değildir ve yine dersi s.a.v bir Müslüman asla olduğu durumdan kibirlenmemeli zira kibir ruhu da zihni de kirletir ....kibir şeytan işidir .....sen ben bunu yaşamamisiz Elhamdürillah ama yaşayanlara SAYGIIIIIIIIIIIIIIIII

Ankarada cok yakından tanıdığım bir jinekoluktan duyduklarıma göre bu namussuzluğu yapanlar genelde büyük şehirlerde büyümüş eğitimli insanlar. Evlenecekleri beyleri yalandan bekaretleriyle kandırıp parmaklarında oynatma niyetindeki ahlaksızlar. Birden fazla kere yapanlar bile varmış. Yani her önüme gelenle yatayım kocama bakire gideyim derdindeler. Bu rezil insanlardan doğacak çocuklara yazık değil mi? Böyle bir anne tarafından yetiştirilmeyi kimse hak etmez. Sizin yüzünüzden namuslu kadınlar da zan altında kalacak yakında, allah hepinizin belasını versin.

Y'a neden diktiriyorsunuz anlamadim ? Bence kendi halinizle kalin gidip herkesle beraber oluyorsunuz sonra da evleneceginiz erkek sizi bakire zanetsin öyle mi çok tuhaf bence gereksiz bisey
...

Y'a neden diktiriyorsunuz anlamadim ? Bence kendi halinizle kalin gidip herkesle beraber oluyorsunuz sonra da evleneceginiz erkek sizi bakire zanetsin öyle mi çok tuhaf bence gereksiz bisey
...

Herkesle beraber olmak nedir pardon? Sen bizi minili her gece bar bar dolasan bi tip falan mi zannediyorsun .. O tipler canim gerek duymuyorlar zaten böyle biseye.. Bizler kotu şeyler yasadik ve pismaniz.. Tek istedgimz hayatimiz için attigimiz büyük adimda sorun cikmamasi..

Herkesle beraber olmak nedir pardon? Sen bizi minili her gece bar bar dolasan bi tip falan mi zannediyorsun .. O tipler canim gerek duymuyorlar zaten böyle biseye.. Bizler kotu şeyler yasadik ve pismaniz.. Tek istedgimz hayatimiz için attigimiz büyük adimda sorun cikmamasi..

X