izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

kusura bakmayın, size de cevap vermek zorunda hissettim bir an kendimi. sizi çok iyi anlıyorum. biri anlatsa yanlış derdim sonrasında kendimi düşündüm, bende böyle bir durumda kalsam ne yapardım diye düşündüm. bence sonuna kadar haklısınız çünkü siz kendi isteğiniz doğrultusunda değil, bu ülkede dayatılan şeyler yüzünden bunu yapıyorsunuz ve bence asıl konuşulması gereken konu bu olmalı. sizin burda tartıştığınız insanların tepkileri yüzünden bunu düşünmeye başlıyorsunuz.
evlilk öncesi birlikteliği kınamayan bir toplum olsak, hadi onu geçtim sadece şunu diyebilseler 'ya kız sevmiş, suçu yok' herşey daha güzel ve dürüst bi hal alabilirdi.
bu konu hakkında yazan kişileri okudum, kınayanlara fazlasıyla sinirlendim ama kendini koruma altına alıp yazan kişilerde dikkatimi çekmedi değil, siz kimseye cevap vermek zorunda değilsiniz, eğer bunu sizin ayıbınız olarak görüyorlarsa, benim düşünceme göre insanları kınayan insanların daha çok kuyruk acısı vardır. bence insanlara kendi düşüncelerinizi yazmak yerine boşverin, değişen bişey olmıcak çünkü. din öyle bi alet oldu ki bu ülke de herşeye bulaştırıyorlar. herkesi karalıyorlar.
benim ablam 2. evliliğini yaptı. ilk eşi çok kötü bi adamdı çünkü, insanlar dul insana bile pis gözüyle bakıyolar 'aman onunla evlenme başkasıyla birlikte olmuş.' daha ne söylenilebilir ki? ben kendi ailemde yaşadım bunu. ablamda yaşadım.
boşverin bence. herşey sizle Allah arasında, hiç bir kulda giremez.
İyi bakın kendinize :)

Evet haklısın kimseye cevap vermek zorunda değilim biliyorum. Ama direkt muhattap alındığım için cevap vermek durumunda hissettim kendimi :) burası sanal bir ortam milyonlarca farklı görüşten insan var herkesin düşüncelerine karşı saygılıyım ben arkadaş beni muhattap alıp yazmasaydı cevap verme gereği duymazdım.
Anlayışın için çok teşekkür ederim. Sana da ablana da mutluluklar diliyorum.

Her kadın birine güvenmek ister. Her kadın için aşk, güvendir. Sevdiğin adama ait olma hissi, sevdiğin adam için her şeyi yapabileceğini gösterme çabası... Hepsi sadece aşağılık bir herif içindir. Kullanmak isteyen, birlikte bulunduğu kızı buna teşvik edip deneyim kazanmak isteyen hanzolar afedersiniz... Her neyse, utangaç genç kız yaşar ilk deneyimini. Berbat geçmiştir hayatının en özel anı. Sonra adam ona kötü davranmaya başlar. İstediğini almıştır zaten. "Sorun sende değil, bende" budur bahaneleri de. E TABİ SENDE ALLAH'IN BELASI! O kız o adamla onunla evleneceğini düşündüğü için, bunun planını yaptığı için, hatta gülümseyerek çeyizine bişeyler ördüğü için, onun DOĞRU KİŞİ olduğuna inandığı için birlikte olmuştur. Aşağılık olan kadın değil, adamdır. Ha keyfine yapanlara bir şey diyemem. Ama zorla ya da kandırılarak yapanların hayatını, yaşadıklarını bilmeden yorum yapanlar, umarım sizden çıkmaz. Aynısını çekmezsiniz. Çok kötü bir duygudur bu eminim. Yaşamadım, Allah yaşatmasın. Hikayesini bilmediğiniz kişilerin hayatına yorum yapmak kolay tabi. Biraz saygı.

aynen öyle.. yaşamayan bilemez.

Peki tövbe etmediğimi günlerdir gecelerdir allaha beni affetmesi için yalvarmadığı mı nerden biliyorsun?
evet kimse tecavüz etmedi istedim yaşadım ama hatayı ikilemedim pişman oldum af diledim. Af eder ya da etmez allaha kalmış.
Henüz bu ameliyatı olmadım böyle durumlarda insan her şeyi düşünebiliyor çünkü aklı karışık oluyor.
Ben sadece kınamayın dedim bu da sizin şahsınıza söylemiş olduğum birşey değil di.
Kimsenin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor isteyen anal yapar isteyen oral yapar isteyen diktirir isteyen diktirmez kendisinide kocasını da kandırmaz. Beni sadece kendi yaptıklarım ilgilendirir.Sizden ricam bu konuda beni alıntı yaparak yorumda bulunmamanız. Kendinize duyduğunuz saygıyı umarım karşınızdakinede duyuyorsunuzdur.

selen28 kimseye laf anlatmak zorunda değilsin. herkes kendi işine baksın. hiç muhattap olma bence ben öyle yapıyorum şahsen. herkes kendinden ve kararlarından sorumludr kimseyide ilgilendirmez..

selen28 kimseye laf anlatmak zorunda değilsin. herkes kendi işine baksın. hiç muhattap olma bence ben öyle yapıyorum şahsen. herkes kendinden ve kararlarından sorumludr kimseyide ilgilendirmez..

Haklısın :)
Herkes aldığı kararlarla mutlu olur inşallah.

Sizi alıntıladım ama genel konuştum dedikleriniz ne kadar doğru bunu bilemeyiz yada bir kişi olduğunu hep bir kişidir değil mi ? İşte bunu anlatmak istiyorum burada o kadar iş güzar varki farklı farklı anlatan işte topluma verdiğimiz şekil bu kusura bakmayın kendisine saygısı olmayana ben hiç saygı duymam kınamıyorum isteyende karakterine uygun yaşar acırım sadece... Size gelince madem dindarsınız kul hakkını da bilirsiniz. Diktirenlere de sahte hayatlarında mutluluklar.

Ben bu ameliyatı henüz olmadım, kimseyi kandırmadım da dolayısıyla saygı duymamanızı gerektirecek bir durumda değilim. (bu sizin görüşünüz ben böyle düşünmüyorum) Benim herkese saygım sonsuz. aynı anlayışı da sizden beklemiyorum. Siz isterseniz acımaya devam da edebilirsiniz beni ilgilendirmez.
Dediğim gibi isteyen istediğini yapmakta özgür.
Size hayatta aldığınız kararlarla mutluluklar dilerim.

ben yeni üyeyim canım özel mesaj atma hakkım yok :KK43:

doktor gerek yok dedi sen yinede bikaç dikiş daha attırdın, bunun için extra para ödedinmi? birde kaç gün önce atıldı diiş? bende haftaya kontrole gidicem düğüne iki ay kldı cok tedirginim

asyklbk merhaba, bu mesajında düğüne iki ay kaldı yazmışsın. Sonucu bizlerle paylaşabilir misin? Çok teşekkürler.

Bu kadar alengirli işlere para ve efor harcayana kadar, sizi gerçekten sevecek bir "adam" bulun önce.
Bu yaptığınız o kadar kalleşçe bir davranış ki.. Sizin ne kendinize ne de eşinize saygınız olabilir.. Zavallılar.

Bu kadar alengirli işlere para ve efor harcayana kadar, sizi gerçekten sevecek bir "adam" bulun önce.
Bu yaptığınız o kadar kalleşçe bir davranış ki.. Sizin ne kendinize ne de eşinize saygınız olabilir.. Zavallılar.

kimseyi kınama istersen kimin ne yaşadığını bilemezsin çocuğun olacak bak Alllah sağlıklı bir evlat versin ömrü uzun olsun.

Arkadaşlar bir arkadaşım kızlık zar dikimi için İzmir Bornova da DR Hasan Yıldıza yaptırmış çok memnun kalmış

bir kaÇ sayfa önce bende aynı şeyi yazmışdım. hayatınız boyunca kocanıza yalan söylüyorsunuz diye falan fıstık... ama şimdi şöyle düşünüyorum... öyle bir hanımın öyle bir 'adamı' yakışır yanına :KK66: maalesef bu konuda yaklaşık bir yüzyıl gerideyiz. kazanan sonunda doktorlar :)

bizleri kınayan insanların ağızları ishal olmuş forumda nereye mıçacaklarını bilememiş burayı bulmuş mıçmak için

ben alihanogluna kürtaj yaptırmistim eşi de kadın doğum doktoru piyasanın cokcokustunda fiyat biçiyorlar o zaman böyle işleri yoktudiktirme falan 2. doğumumda gittiğim hastane de ilk gebelik muayenesinde doktorun eşi hanım in tepkisi ayy karnin çatlamış üstelik 2 çizik var hemen başka doktorbuldum egepolde

üstünü çize çize söylüyorum sizi kesinlikle kınamıyorum yanlış anlamayın
sadece vicdanınıza bir soru soruyorum
bütün bir ömür sevdiğiniz yada evleneceğiz kişi öğrenicek duyucak korkusuyla nasıl yaşıyacaksınız?

X