izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Ay yemi atiomus da havada kapiomusum da vs vs geciniz efendim geciniz
Laflar midene oturdu simdi de son lafi etme cabasi
Hadi bakalim ettirmiyorum sana son lafi

Ay yemi atiomus da havada kapiomusum da vs vs geciniz efendim geciniz
Laflar midene oturdu simdi de son lafi etme cabasi
Hadi bakalim ettirmiyorum sana son lafi

son laf diye bişey yok:))) hoşuma gidiyor ilkokul seviyesine inmek bazen sulukuledekilere kadar inmek ve her seferinde attığım pası kapman çok hoş oluyor. ama sende şu kısırlıktan bir çıksan. ıkın biraz güzelim zorla o kafayıda:))))) umudum var benim senden:)))

Eee ben cingene degilim mahallende buyumedim sendeki sacmaliklar ben de yok idare edicen artik

Eee ben cingene degilim mahallende buyumedim sendeki sacmaliklar ben de yok idare edicen artik

çingene demek yasal olarak hakarete girer:))) yaş tahtaya basıyorsun:))) bu arada şekerim ben senin içinde o mahalle hatunu gördüm:))) az önce sinyali verdin. biraz daha kurcalarsak içinden neler çıkar neler senin:)))) sadece sulukule güzeli olsa iyi yani:)))

Arkadaşlar, özür dileyerek sözüme başlamak istiyorum ama yazdıklarınızı okudum siz ikiniz de aynı şeylerden bahsediyorsunuz aslında... bir taneniz zaten kızlık zarı olmayan kız bitmiş kızdır gibi düşünen biri değil. savunduğu şey "kızlığımı kaybettim hemen diktirmem lazım yoksa ben değersizim" mantığının yanlışlığı. zaten kızlık zarının dikimine de karşı değil çünkü zaten diktirdikten sonra kandırdıkları kişiler namustan nasibini almamış ama kadında zar arayan erkekler olduğu için tencere kapak olduğunu söylüyor.

diğer hanım da anladığım kadarıyla ona bakirelik konusunda aynı şeyleri söylüyor.

ortada bence (uykulu bir şekilde okudum belki yanlış anlamışımdır, affola) tartışmayı gerektirecek bir şey yok.

kızlık zarını diktiren kızlar zaten gidip kendileri de el değmemiş olanlarla evlenmiyor ve siz ikiniz de bu duruma karşı değilsiniz (ben de).

tartışma uzamasın çünkü ikiniz de beyni yıkanmış insanlar değilsiniz, siz bile birbirinizi kırarsanız biz ne yaparız yani.

Simdi de hukuk bilgisini konusturmaya basladi biri.
Biliyor musun hosuna gidiyormus ya yazdiklarim o yuzden yazyorum
Bu zavalli diyorum zaten senin tabirinle "boynuzu yemis" bari burada gonlu hos olsun

Arkadaşlar, özür dileyerek sözüme başlamak istiyorum ama yazdıklarınızı okudum siz ikiniz de aynı şeylerden bahsediyorsunuz aslında... bir taneniz zaten kızlık zarı olmayan kız bitmiş kızdır gibi düşünen biri değil. savunduğu şey "kızlığımı kaybettim hemen diktirmem lazım yoksa ben değersizim" mantığının yanlışlığı. zaten kızlık zarının dikimine de karşı değil çünkü zaten diktirdikten sonra kandırdıkları kişiler namustan nasibini almamış ama kadında zar arayan erkekler olduğu için tencere kapak olduğunu söylüyor.

diğer hanım da anladığım kadarıyla ona bakirelik konusunda aynı şeyleri söylüyor.

ortada bence (uykulu bir şekilde okudum belki yanlış anlamışımdır, affola) tartışmayı gerektirecek bir şey yok.

kızlık zarını diktiren kızlar zaten gidip kendileri de el değmemiş olanlarla evlenmiyor ve siz ikiniz de bu duruma karşı değilsiniz (ben de).

tartışma uzamasın çünkü ikiniz de beyni yıkanmış insanlar değilsiniz, siz bile birbirinizi kırarsanız biz ne yaparız yani.

:) konu insanların içinde bulunmadıkları durum ile ilgili karşı tarafa ahkam kesmeleri ve yargılamaları. bakire ya da değil diktirsin ya da diktirmesin bu tamamen o kişiyi bağlar. insanların kişiliklerine varan hakaretlere kadar uzamaz. kendi hayatlarında yanlışa asla yer yokmuş gibi, yalan riya hiç yokmuş gibi buraya gelip bu insanlara kendilerini ak kaşık gibi sunmaları. 100 sene öncede vardı böyleleri şimdide var. ben ve benim gibilerde; "içinde bulundukları durumu bilemezsiniz empati yapın yapamıyorsan kes gaganı otur" demek için burada. insanları rencide edecek ifadeler kullanılıyor. kimsenin hayat tarzını içindeki bulunduğu şartları bilemez. bu kadar acımasızca ve hadsizce eleştirmek bunun gibilere düşmemeiş. bunu kafaları almadıkları için defalarca tekrar etmek durumunda kalıyoruz işte:)

Simdi de hukuk bilgisini konusturmaya basladi biri.
Biliyor musun hosuna gidiyormus ya yazdiklarim o yuzden yazyorum
Bu zavalli diyorum zaten senin tabirinle "boynuzu yemis" bari burada gonlu hos olsun

:))))) ne hukuk bilgisi yahu. azcık gündemi takip et bilirsin. bunun için hukuk fakültesine gitmeye gerek yok:)))) milletin hatasını açığını şusunu busunu demekten vakit kalmıyorda ondan bihaberim herşeyden diyemiyorda:)))))))))) gidiyo tabiki yazdıkların hoşuma ödüm kopuyor moderatör devreye girer diyee:)))))))) tıkanma ama sende hemen. pes edersen gönül koyarım bak:))))

Admin'den korkuyormusum. Kendi fantazi dunyanda yasiyorsun
Ates olsan curmuk kadar yer yakarsin arkadasim.
Gundemi takip ediyormus. Gundemi takip ederek kisiselime saldirdin yas tahtaya basiyor diyor bir de
Al mail adresimi adminden, ac davani da gorelim kim kisisele saldirmis da falan filan
Madem takip ediyorsun dogru takip et

Kes gagani otur dermismis, begenmdiginiz elestiriye hic bir sey diyemezsiniz.
Ha dersiniz kim ciddiye alir da susar gordun iste.

Admin'den korkuyormusum. Kendi fantazi dunyanda yasiyorsun
Ates olsan curmuk kadar yer yakarsin arkadasim.
Gundemi takip ediyormus. Gundemi takip ederek kisiselime saldirdin yas tahtaya basiyor diyor bir de
Al mail adresimi adminden, ac davani da gorelim kim kisisele saldirmis da falan filan
Madem takip ediyorsun dogru takip et

yazdıklarımı iyi okusana:)))) belli sinir yapmışsın okuduğunu algılayamıyorsun:))))) adminden korkuyormusun dedim sana. ben korkuyorum kız:)))) yoktur diye umut ediyorum:))) tekrar edeyim yine; korkan benim bennnn, sen değil:)))) kapiş şekerim:)) ama olmaz ki böyle benim yazdıklarımı yaz sonra 2 kelime yaz ne anladık bu işte::)))))yardım al biraz daha zorla hatta hareket et beynine kan gitsin:)))))) sen ve senin gibiler buradaki insanların kişilik haklarına saldırıyor. kendilerini biz bakitreydik evlenirken demek için can atıyolar. bunun için mecra arıyordunuz işte buldunuzz:))))) aman iyi kullanın:)))))) seni dava edermiyim ben ya. bu kadar basit bişey için savcıya gitmeye utanırım:)

Bu arkadas hem kendini bir erkege yamamak icin zar diktirip bakireyim diye salinacak, hem de yaptigin dogru degil deyince sanane ya sen cok mu dogru yasiyorsun da diye uste cikmaya calisacak. Yok oyle bir dunya.
Burada herkes her fikri savunabilir. Kimse senin durumuna hak vermek zorunda degil.
Ben vermiyorum, elestiriyorum, edep yahu diyorum.

Kes gagani otur dermismis, begenmdiginiz elestiriye hic bir sey diyemezsiniz.
Ha dersiniz kim ciddiye alir da susar gordun iste.

bizide kimse susturamaz gördün işte:)))) gördün işte ıkınıp ıkınıp duruyor bir halt çıkartamıyorsun yazdıklarımı kelime kelime yazıyorsun:))))) kocana acıdım seninle ettiği kavga kısır döngü misali:)))))) o beyni çalıştır hamallığını yap diye koymadılar oraya:)))))))))) ennde sonunda susacaksın hazmede hazmede kabul edeceksin milletin yaşam tarzını.... ipe ipe kabul ettirili o sizlere:)))))))))

Senin bakirelikle ilgili kasintin var ya o yuzden her bakireyi sana hava atmaya calisan bi varlik gibi goruyorsun.
Aman kafana takma, diktirirsin bir tarafini, bakireyim diye yapisirsin bir erkege. Bu da sorun mu?
Yapistigin erkege iyi yapis dusme, dedim ya bosarsa seni zari diktirmek de kurtarmiyor.

tam duruma uygun düşüyor sanırım :KK51::KK51::KK51::KK51:

$150172_10151164246517486_375230937_n.jpg

Son düzenleme:
Evet kabul etmemiz gereken milletin yasam tarzi su kizlar
Erkege yamanmak icin zari diktir bakireyim diye salin.
Oldu canim. Hirsizin da yasam tarzi calmak. Saygi gosterelim peki sen dedin ya, olur

Evet kabul etmemiz gereken milletin yasam tarzi su kizlar
Erkege yamanmak icin zari diktir bakireyim diye salin.
Oldu canim. Hirsizin da yasam tarzi calmak. Saygi gosterelim peki sen dedin ya, olur

DOgru bulmuyorsan burda saatlerdir neyi tartışıyorsunuz.

Ben evlilik disi iliskiyi onaylamıyorum, ama kisinin kendi tercihidr yapana da yapmayana da saygım var, nasıl iliski yaşayıp yaşamaması kisinin kendini ilgilendiriyorsa sonrasında yapacaklarında diktirip diktirmeyecegide kendi bileceği iştir.

Tamam onaylamıyosun tamam sana göre doğru değil, ee yeter yorum yaptın be hanım.

İlgilenme yorum yapma neden buraya gelip insanlara kendilerine kötü hissettiriyorsun, sen o insanların ne yaşadığını nerden bileceksin, belki yasamak icin tek çaresi bu, nasıl ne sekilde ne şartlar altında olduğunu bilmiyorsun ve konuyursun saatlerdir..

Ben bu konuda cok hassasim dediğim gibi evlilik disi iliskiyi onaylamıyorum, ama kesinlikle de kınamıyorum..

Benim canımdan can olan arkadasım sırf bu lanet olası kizlik yüzünden yasamiyo. ÖLDÜ......

7 ay önce tam da bu sebepten ÖLDÜ....

Keske yasasaydı da diktirseydi diyorum..

Burda ne psikolojide olduğunu bilmediğin insaları yargılamadan eleştirmelktenVazgeç..

Ne zarmış be can bile alıyor. Midem bulandı.

Ben de evlilik öncesi ilişkiye karşıyım. Erkek için de kadın için de geçerli bu. Ve bakir olmayan bir erkekle büyük konuşmak gibi olmasın asla evlenmem.

Ama bir de "her sevgilim bir kere versin karım bakire olsun"cular var ki, onlar için yaşasın kızlık zarı dikimi :).

Bu konu kızlık zarı dikmenin ahlaki yönü nedir? Adı altında açılsaydı bunları belki tartışırdınız, ama bu eleştirilerin yeri burası değil, farkındaysanız başlıkta ( izmirde) kızlık zarı dikimi yazıyor. şimdi eğer izmirde kızlık zarı dikimiyle ilgili fikri, tecrübesi vs... Olan varsa onlar konuşsun, geri kalan baksın işine...

X