Gelinlik Modelleri İzmir de hem uygun fiyatlı hem de çeşidi bol olan gelinlikçi adresleri yardım lütfen!

merhaba arkadaşlar c.tesi günü nişanım vardı. nişanlığımın fotosunu burada sizlerle paylaşmak istiyorum tabi becerebilirsem. gelinliğimide aynı yerde yaptırıcam hem fiyatları uygun hemde çok güzel. gerçi güzellik kavramı kişiden kişiye değişiyor.

merhabalar.bende manisada oturuyorum.o yüzden gelinlik için izmir düşünüyorum.pek bildiğim yer yok kemeraltından başka:SSS

bu arada fuar dediniz.gelinlik fuarımı o eğer öyleyse kaçırmayayım mutlaka gelirim.detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

gelinlik fuarı halka açık değil malesef.konak piyerin karşısında melek moda evi var.bide melek moda evinin hisarönünde mağazası var.ben ordan almadım gelinliğimi ama ordada begendiğim gelinlikler oldu.eger kemeraltına gidiyosan ilk oraya bak derim.

çok saçma gelinliği giycek olanlara niye açık olmaz ki.esas para kazanacakları insanları almıyolar:SSs

bu arada canım zaten kemer altına ilk gidicez başkada bildiğimiz biyer yok.:SS arkadaşlar saydı ama çok eleştiriyolar hiç şöyle hem uygun,hem yeni moda,hemde kaliteli bişeyler imkansız sanırımDD neyse artık hayırlısı neyse o olsun yapcak bişiy yokDD

arkadaslar merhaba bugun gelınlıkcılerı dolastım yarın fuar oldugu ıcın butun gelınlıkcilerin burnu kalkmıs kimse ilgilenmedı daha dogrusu bır cogu ılgılenmedı dıyebilirim..cumartesıye kadar fuar var zaten fuarda bıze acık dııl yoptan satıs yaptıkları ıcın...fiyatlar 4000 tlden başlıyor ilk girdiğim yerde begendım 4000 tl dedi ama cok sıktı..sadece cankaya caddesi mimarkemalletin cad. gezdim gittim yerlerin adını yazıcam size ilk girdigim
lilyum..(vivienangel.net) harıka bir gelınlık denedım bayıldım..
sonra berika ya girdim denemedim ve fazla model bakmadım aklımda bir model vardı onu sordum o da fuar nedenıyle cumartesi gelicek falan dedi..
sonra white house girdim cok havalı bir yer ve harıka seyler var.burasıda fuar nedenıyle denetmedı..nasıpse bu cumartesi alısverıse gidecez ins. denetırler
miss defne zaten reklamlrı var orası cok pahalı ve bu hafta fuar yuzunden ilgilenmediler
aysira cok uygundu %25 indirim vardı guzel gelınlıkler var
simge moda evıde yarın gel suan herkes fuarla ilgileniyor dedı..
mode suare de vardı uzaktan baktım
en son gumruge yakın lerona vardı hiç baktırmadı bile cumartesi 3ten sonra gel dedi asagalıklar neymıss buda fyar derdındee
ay delirdim martın 27 de dugun veee kımse benle ilgilenmedı bugun carsıda

Son düzenleme:
boşver aslında fuar sonunda gitmen daha iyi olacak

çünkü ithal kumaşlardan yapılan gelinlikleri göreceksin

hemen al sakın diktirme aynısını dikemiyorlar

selam arkadaşlarım bende eylülde evleniyorum 2 hafta önce nişanlımla gelinlik damatlık bakıp gözgezdirelim diye kemeraltına çıktık girdik bi dükkana bu aylarda fiyatları çok uygun oluyo dedi satıcı kadın imkanınız varsa alın kaçırmayın dedi üstelik hepsi 2011 gelinlikleri birçok giyip denedim karar verdim 1.500 tlden fiyat verdiler ama nişanlımla ben sıkı bi pazarlıkla tamm 700tl kadar indirdik. demem o ki arkadaşlar iyi bir pazarlık yapın baya indiriyolar . not: şadırvanaltı levent gelinlikçilik hem hazır hem dikim yapılıyor.

kızlar yarın gelinlik fuarı var ben oraya gidicem bakayım ne var ne yok

kızlar yarın gelinlik fuarı var ben oraya gidicem bakayım ne var ne yok

bende gidicektım ama dun gezdıgım moda evlerındekı satıcılar gıtsenızde bosuna gidersiniz sizlerle ilgilenmezler toptancıkar olucak onlarla ilgilenirler dedi.ve moda evlerınde de sadece cumartesıye kadar toptancılara yer varmıs

hadi ya tühh nese sonra giderim bakmaya tabana kuvvet yanii

kemer altında bazı gelinlikçilerde çok güzel modeller oluyor hemde fiyatlar çok uygun.kemer altında söylenen fiyat örnek veriyorum 1000 tl ise 700 tl ye alabiliyorsunuz modele ve sizin pazarlık becerinize bağlı :)) gümrük tarafta dikim evleri var fiyatlar uygun kaliteli şeyler bulabilirsiniz.bir mağza vardı adını hatırlamıyorum ama yerini tarif edeyim bulursunuz.konak pier köseşinden yukarı doğru yani fuar yönüne gidin çankaya metrosuna yakın kemer altına giren bir sokak var sokakta kahve rengi olarak kemer altı çarşısı yazıyor köşede büyük güzel bir gelinlikçi var.yanında çeyiz havlu ve klozet takımı satan yer var onunda yanında gelin tacı bujuteri falan dükkanı var.hemen köşede gelinlikçi umarım bu tarifle anlamışsınızdır.ve kemer altını alt üst etmenizi öneririm :))) en son arkadaşıma gelinlik almak için gezmiştim mağzaları çok güzel şeyler görmüştüm sadece vitrindekilerle sınırlı değil bunuda aklınızda tutun.evliliğiniz hayırlı olsun.

canım üçyolda nadide moda var çok çok güzel modeller var ve fiyat konusunda yardımcı olurlar.haa bide gaziemirde açıldı yeni şubeleri benim arkadaşımın kayınvalidesine ait nadide moda.web sayfalarıda var bakarsan beğeneceğine eminim

Kesinlikle gezip dolaşmak çeşitleri görmek açısından iyi.

Ben kemeraltında bir gelinlik beğendim 1750 tl den 1000 tl ye kadar düştüler. Siz de böyle indirimler yaptırabilirsiniz.

kesınlıkle haklısın cnm havalar bıraz duzelsın dolasmaya baslıyacagım

halka acık degıl mı kızlar hadı ya benım fuarda tanıdıgım var gel gez dedı fuarı gırış paralı dedı ama davetıye getıreyım dedım 50 ytl mıs bende yuhh dedım gırıs o kadarsa gelınlıkler ne kadar dıye dusundum gıtmedım cumartesı son gun mus

orayı biliyorum arkadasım agustosta oradan almıstı bayılmıstım gelınlıgıne bana gelse giyicektim o gelınlıgı ama terzisi cok muntazammıs ve cok guzel ilgileniyırmus ... çarsıya gıdıccez orası ters diye bakmaya usendım

arkadaşlar ben gelınlığımı aldım relactive den hatta kına gece elbisemıde aldım kayınvalıdem nişanlımın kardeşide ordan beğendı damatlık bıle ordan resmen ne aradıysak bulabıldık umarım sızde bulursunuz

ben de pronovias ın bir modelinde takılı kaldım , geçen hafta 5 modelini denedim tabii çok pahalıydı hepsi ardından mimar kemalettinde dolaştım belki diktiririm umuduyla ama ben de eminim ne denirse densin belki o parayı hak eden kumaşı kadar güzel dikilmiş olması görüntü tutsa da vücudu sarması hafifliği asla tutmaz mimar kemalettinde de 5-6 gelinlik denedim ardından alsancaktaki laperiye de gittim ama pronovias gibisi yok çok güzel hafifliği duruşu

sadece profesyonellere açık ama ben bilet buldum gittim gittiğime de bin pişman oldum sanki dükkan sahibi olmadığım alnımda yazıyor çoğu firmanın alanına giremedik girdiklerimiz de fuar olduğundan abartı tasarımlardı ilham alamadığım yetmez gibi sinir olup eve döndüm :)

haziranda düğünüm var 1 aydır gelinlik bakıyorum 1 aydır aynı söz gelinlikçilerde fuardan sonra gel fuardan sonra gel şimdi ilgilenemyiz oraya hazırlık yapıyoruz en son fuardan 3 gün önce bir yere girdim bana nerde kaldın biz zamlanıcaz fuardan sonra düşün dedi 300-400 parça tek firmaya siparişlerimiz olacak senin 1 gelinliğinle mi ilgilenir dikecek yer onlarla mı dedi felsefelerini çözdüm ama zaten hepsi çok kötü ya ne o taftalardan kat kat etekler midem bulanıyor gelinlik dediğin biraz sade olur dedim simge modaya girdiğimde kadın beni modern olmamakla suçladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…