iyi sandığım görümcem beni en zayıf noktamdan vurdu...

bazı insanlar gerçekten çok patavatsız olabiliyorkafamçokkarıştı,boş bi anına denk gelmiştir canım,çocuklardan bunalmıştır falan:ecrin_bebek: üzülme,hem görümccen için iyi demişsin, iyi bir insan senin gözyaşlarına şahit olduktan sonra,canını yakmak için bile bile o lafı demez kalbini ferah tut,şu mübarek günler sebebiyle dilerim Allahtan tez zamanda bebişine kavuşursun:CüvCüv:

canım benim böyle insanlara takılma
benim görümceyle aram süperdir
hatta hamile olduğunu söylerken bile
çok dikkatliydi
sanki sevinç değilde üzül içindeydi bana söylerken
biliyor benim bebeğim olmuyor senağlama
ben onu yemeyeyimde kimi yiyeyim Şeniz

görümcen sana karşı çok ayıp etmiş...
artık bundan böyle mesafeli davranırsın olur biter...:teselli:

bende senin gibi düşünüyorum canım. duygularıma tercüman oldun inanki. bu konuda zaten canımsııkın bide böyle şeyler olunca daha çok üzülüyorum ....

demekki sen şanslılardansın.bende görümemin hep ii olduğunu düşünürdüm ama beni çok yanılttı malesef.. demekki insanlara güven olmuoyomuş. bende görümceyim ama inanki yengeme söyelyeceğim şeyleri 2 kere düşünüp öyle söylüyorum bundanmıdır billmem engem benim en ii arkadaşımdır oda benim için bunu düşünüyor bundan eminim anlayacağın her görümce aynı olmuyormuş...allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın...

bence para olayı için sert çıkmıştır. ama çocuk olayını düşünmemiştir bence.üzülme canım imş. yakın zamanda hatasını anlarda barışırsınız.dilerim bebeğine en yakın zmanda kavuşursun.

evet öyle zaten benim anlamadığım bunu bile bile yapması benim bu konuda hassas olduğumu bile bile yaniii...yanlış anlama değil bu göz göre göre çıkışmaydı..

bile bile yaptıysa o zaman gerçekten hatalı..ve senden bence özürdilemeli..

canım bende 6 yıllık evlıyım ve cocugumuz olmuyor... malesefkı bu sorunu yasamayanlar cok fazla bızlerı anlayamıyor... benımde gorumcemın 2 tane cocugu var ALLAH bagıslasın... oda bana kırıcı cok laf edıyor bu cocuk konusunda bılerekmı yapıyor yoksa farkında olmadanmı bılmıyorum ustelıkte senın gorumcenın soyledıgı onun soyledıklerı yanında hıc kalır... genellıkle soyledgı sey sızın cocugunuz yok ne anlarsınız senağlama

çay konusundada çok haklısın hatasını kabul edememiştir
çok dikkatli konuşması gerekirdi tepkini dile getir ve hatasını anlat

canım benim ya kıyamam, madem çocuğu olmayanlar anlayamaz mış,neden çoğu anneler çocuklarını kreşlere veriyor,orada ki öğretmenlerin çoğu çocuk gelişim lise mezunu vede bekar oluyorlar....

asıl ''sen anlamazsın'' diyen o insanlar çocuğunun olmamasının ne demek olduğunu anlayamazlar....ve bu sen anlarsın yada anlamazsın davasına dönüştürülmemeliydi halbuki,tam tersine empati yapılarak,karşıdaki insana destek olunmaya çalışılmalıydı...nediyim,Allah bizim aklımızı başımızdan alıp,yanlış yaptırıp,yanlış konuşturmasın,onlarıda doğruyu göstersin... a.s.

kim olursa olsun hiç kimse çouğu olmuyor diye başkasını kıramaz üzemez bunlara izin vermeyin
allahtan dileğim çocuğu olmayanlara bu güzel duyguyu tattırması

malesefkı bazı ınsanlar laflarını ölcup tartmadan konusuyorlar lafın sonu nereye gıder karsımdakı ınsan ne hısseder dıye dusunmuyorlar... ılk basta bu laflar cok canımı acıtsada artık acıtmıyor kaydirigubbakcemile5

kim olursa olsun hiç kimse çouğu olmuyor diye başkasını kıramaz üzemez bunlara izin vermeyin

canım bızı ızın vermesekte dınleyen kım yapacaklarını bır sekılde yapıyorlar a.s ıyı dılekerın ıcınde cok tesekkurler

inşallah canım ya. saol iyi dileklerin için destek almak gerçekten iyi geldi banada....

bende 3 yıldır evliyim canım.beni gerçekten anlayan birilerinin olması beni çok mutlu etti.o kadar çok emek harcıyoruzki bu yolda zaten kendimi hırpalıyoruz bide insanların bu cahilce davranışları hepten sıkıo canımızı. rabbim kimsye evlat aratmasın çok zorr çokkk....

canım uzulme lutfen bız tek degılız bızım gıbı olan ve bızı anlayan o kadar cok ınsan varkı bu sıtede yerimseniben canım cocuk konusunda zaten bız uzuluyoruz bıde boyle ınsanların lafına takılıp daha cok uzulmeyelım lutfen... galıba gorumcen sana ılk defa boyle bır sey soylemıs bu ılk oldugu ıcın ve onu gercekten yakın gordugun ıcın bu kadar canın acımıs.. gorumcenın bu davranısı dvm ederse lutfen umursamamaya calıs en azından ben oyle yapıyorum ... cunku ne olursa olsun en fazla zarar goren sen oluyorsun senın canın yanıyor ve kımsenın bu durum umrunda olmuyo... bence sende benım gıbı dusun ... ben ınanıyorumkı enınde sonunda Rabbım nasıp ettıyse bızlerde evlat sahıbı olucaz ve bu acılarımız dınecek ınsallah... eger buna ınanırsan ınankı acın uzuntun hafıflıyor Şeniz

Görümceniz belki bir an bosluguna geldi öyle bir patavatsizlik yapti
önemli olan daha sonra bu söyledigi sözden pismanlik duydumu ve size davranisi nasil oldu....Allah kisa zamanda sizede saglikli sihattli bir evlat nasip eder insallah....

ayıp etmiş ya
sen gerçekten orda o tepkiyi hak edecek birşey
dememişin
hayatta herkes herşeye yorum yapıyor.
bizde sert çıkalım ozaman olurmu.
sana karşı ayıp etmiş diye düşünüyorum.
sıkma canını
sende ona göre daha temkinli davranırsın.

Ben bu insanları anlamıyorum kendi çocuğu var diye çocuğu olmayanları nasıl ezebileceklerini düşünüyorlar?Dünya öyle ki hiçbirşeye güvenmeyeceksin.Çocuğum var diye bile güvenip böbürlenmeyeceksin.Allah alıverir elinden.Bundan da mı korkmazlar?
Üzülme canım, herşeyde bir hayır vardır.Hayatta herşey bir sınav.Allah sabrımızı sınar.Herzaman şükret.Bu mübarek aylarda hepimiz senin için dua edeceğiz.Hayırlısıyla sen de evladını kucağına alacaksın:1hug:a.s.

:enbuyukkk:
valla ben sadece fikrimi söledim canım bebek o çayı napsın neyine fayda sağlar. bend eona sadece iyiliği içi söledim oda baa kibarca cevap verebilirdi değilmi ama...

Ohatasını anlayıp senden özür dileyecektir ama bidaha karışma boşver. İnşaALLAH rabbim sana enyakın zamanda bi evlat nasip eder içinde cümlemizede bunun için dua et gerisini hiç umursama bile üzülmeyin rahat olun:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…