Iyi psikolog öneriniz var mıdır?

İyileşmek benim için ders çalışıp iyi bir üniversitenin iyi bir bölümüne girebilmek,işlevsel olabilmek,dert anlatmamak demek olabilir.
Bunlar yoksa pek de iyileşmiş sayilmam
Kaç dogumlusun Umudumuzu kaybetmeyelim .Seni anlayan yakın arkadaşların yok mu ? İçinde tutmak daha da kötü yapıyor .Anlatamiyosan içindekileri yazıp yakmani tavsiye ederim terapi gibi oluyor🙏

Kaç dogumlusun Umudumuzu kaybetmeyelim .Seni anlayan yakın arkadaşların yok mu ? İçinde tutmak daha da kötü yapıyor .Anlatamiyosan içindekileri yazıp yakmani tavsiye ederim terapi gibi oluyor🙏
2004.Hatta 13 mayıs doğum gunum😃😅
Ya insanlar da bir yerden sonra bıkar
Bir de benim ilgi duyup kavusamadigim biri var.
Onun da bir zamanlar bana ilgi duydugunu saniyordum fakat o hiçbir zaman bana benim ona duyduğum gibi bir ilgi duymamış.
4 yılı aşkın süredir belki de her gün aklımda bir miktar.Bipolara bir de bu durum eşlik ediyor.

Onun da bir zamanlar bana ilgi duydugunu saniyordum fakat o hiçbir zaman bana benim ona duyduğum gibi bir ilgi duymamış.
4 yılı aşkın süredir belki de her gün aklımda bir miktar.Bipolara bir de bu durum eşlik ediyor.
Ve o kişiyle oturup bir kahve icmisligim yok yani onu doğru dürüst tanımıyorum bile.

Ouu çok gençsin daha aramızda 10 yaş var 😇Şimdiden doğum günün kutlu olsun.Hey sen boğa kadinisin güçlüsün eglencelisin kendinin farkında ol 💪🏻🥳Olmuyorsa O zaman next yenisi gelsin .Bu dönemde zor olsada Yeni birileriyle konuşmaya calis en azından kafan dağılır 😇

Ouu çok gençsin daha aramızda 10 yaş var 😇Şimdiden doğum günün kutlu olsun.Hey sen boğa kadinisin güçlüsün eglencelisin kendinin farkında ol 💪🏻🥳Olmuyorsa O zaman next yenisi gelsin .Bu dönemde zor olsada Yeni birileriyle konuşmaya calis en azından kafan dağılır 😇
[/QUOT
Doktoruma sordum yeni birine yazmamam gerekiyor sanırım.
Ben aşık mıyım acaba ya?
Şu an sevgilisi var ayrılırsa yazsam mı ona?

Bence asikta olabilirsin ama sevgilisi var sevgilisinden ayrılmasini bekleme çivi çiviyi söker Yeni birileriyle konus birşey olmak zorunda değil illaki arkadascada konusabilirsin ilerledikçe degerlendirirsin o kişiyi ne konuma koyacagini..Bazen tanımadığın birine biseyler anlatmak daha iyi gelir.

Yakisk
Yakışıklıydı bence.Lisede aynı siniftaydik bir süre.
Fakat ben ona zarar veriyormusum psikolojik acidan ve arkadaş canlısı bir insan olmasına rağmen benden uzak durmuş.
Aşık olmuşsun demekki bu kadar süredir unutamadiysan.Ama şuan sevgilisi var bu durumu kabullenmeli hayatına devam etmelisin.Daha çok gençsin kim bilir ne yakışıklı kişiler çıkar karşına daha😇

X