İtiraf Edin Hanginiz Erkek siniz?

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.692
2.344
haydi üyeler buyrun icimizdeki erkekler itiraf etsin valla bisey yapmayacagiz sadece birazcik oksayacagiz :mymeka:hadi erkeksen itiraf et de görelimjeyyarjeyyar

itiraf ediyorum ben ERKEĞİMM :dance: pala bıyıklı erkeğim hemde :tomato:

bende erkekim adım berkecan.27 yaşındayım.1,75 boyunda kumral yeşil gözlü yakışıklı bir beyim.ilgilenenlere duyurulura.s.Şeniz:Roflol:

ben de erkeğim itiraf ediom

adım fatih aslında nickimden de anlabilirsiniz.yaşım 24 yazıo ama aslında sayıları yer deiştirdiniz mi gerçek yaşımın 42 olduunu da anlarsınız.evet hala bekarım belki burdan birini ayarlarım umuduyla üye oldum herkesin gönlünü kazanmaya çalışıom belki o zmn amacıma ulaşırım

........

çok mu gerçekçi oldu ne sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

benimki uye olacakti ama sanirim reklam nick'iyle uyelik aldi diye kabul etmediler
o yuzden beni itiverdi buraya ahahaha cokta ii yapmis valla hemcinslerimle burda olmak guzel o dis kapinin mandali gibi kapida kalsin almayin onu sakin içeri kizlar ehehe

ben de değme erkeklerden daha erkekim:enbuyukkk: bi bıraksam sakalım bıyığım da olacak ama bırakmıyomtatlicadiarzu

he bende kk ya girerken tras olupta öyle giriyom erkek oldugum anlasilmasin diye :roflol::roflol::roflol:

bende erkekim ama daha sürem dolmadi sohbete katilamyom
hele bi dolsun erkegi ozaman görürsünüz siz beni bekleyin ben gelmeden hic biyere kacmayin yakalarsam öpüldünüz

:sm_cool:tatlicadiarzuŞeniz

Ben tam harbi bi Kroyum jeyyar
tfrc1kr6ov7.gif

itiraf ediyorum özellikle Nersee ye duyurulur ben cirkin celimsiz kötü biyikli yaniii kizlar sizin hic birinizin begenmicegi kadar cirkin bisiyim:):icecream:

ben kadinim ama kendimi erkek gibi hissediyorum kimse cakmasin :roflol::roflol::roflol:yakinda ameliyat olacagim

ıcımde 2 tane erkek var zor tutuyom bıgun fırlıcaklar dısarıya
hep derız ya ınsanın ıcı onemlı dıye ee benım ıcım erkek napcaz sımdı ????

:roflol::roflol:alemsin canım yaaa nerde erkeklerde o yürek.bir sürü kadının olduğu yerde ben erkeğim diyecek:roflol::roflol:

:roflol::roflol:alemsin canım yaaa nerde erkeklerde o yürek.bir sürü kadının olduğu yerde ben erkeğim diyecek:roflol::roflol:

al benden de okadar..nerde oyle mert delıkenlı cıkıp da ben erkekım dıye ıtıraf edecek zor bacım zor bu devırde kalmadıı :roflol:

niyeki sen ben bu topici neden actim zannediyorsun nabzinizi ölcüyorum hani gercekleri aciklarsam tepkiniz ne olur diye:icecream:

X