İsveç diyeti yapan var mı?

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
Kızlaarrr 10 kg vermem gerekitor ramazan sonrası isveç diyeti yapmayı düşünüyorum 63 kg 1.68 boyunda ki birisi isveç diyetiyle kaç kg verir?

Bende baslamak.istiyorum arkadaslar.Destek.olabiliriz birbirimize,ben bu hafta hurma diyeti yaptim bugun son gunumdu.

Canim ben tartilmiyorum son zamankarda cunku kilo aldigimin farkindayim ve bende ters etki yapiyor,yani normal insan tartilip cok oldugunu gorunce artik dur der ben umutsuluga kapilip nasilsa veremem deyip yiyorum.evet cok sacma🙄sanirim 3kilo fln vermisimdir diye dusunuyorum kiyafetlerimden anliyorum.boyum 1.70 kilom da biokiyorum😏belki 69.70 olabilirim.
Sen hic uguladin mi daha once bu diyeti?

Canim ben tartilmiyorum son zamankarda cunku kilo aldigimin farkindayim ve bende ters etki yapiyor,yani normal insan tartilip cok oldugunu gorunce artik dur der ben umutsuluga kapilip nasilsa veremem deyip yiyorum.evet cok sacma🙄sanirim 3kilo fln vermisimdir diye dusunuyorum kiyafetlerimden anliyorum.boyum 1.70 kilom da biokiyorum😏belki 69.70 olabilirim.
evet kuzum 65ten 57 e inmistim ilkinde

aslında bende senin gibiydim hatta sürekli tartıl tartıl lafını duyunca köşe bucak kacardım ama bu diyetle her gün 1 , 1-2 kilo kaybettiğini görünce insana şevk geliyor
Sen ne zaman başlayacaksın peki ? Hiç vakit kaybetme derim yaz da geldi en azından bu ay bitene kadar sıkalım dişlerimizi.
Ben en son 59dum ama ilk hedefim 53 benim
Sonrası süpriz olur bana da ^-^

aslında bende senin gibiydim hatta sürekli tartıl tartıl lafını duyunca köşe bucak kacardım ama bu diyetle her gün 1 , 1-2 kilo kaybettiğini görünce insana şevk geliyor
Sen ne zaman başlayacaksın peki ? Hiç vakit kaybetme derim yaz da geldi en azından bu ay bitene kadar sıkalım dişlerimizi.

Formunu korumak içinde intermitting fasting öneririm en azından günde 1 öğün yiyerek (ama istediğini) kilonu koruyabiliyorsun

evet kızlar her gün burda yediğimi içtiğimi paylaşmaya kararlıyım :)
Bugün ilk günüm, sabah 1 kesme şekerli filtre kahvemi içiyorum , yanında da su elbette
Her gün en azından 1 ,5 lt su tüketmeye özen göstereceğim , şu sıralar su tüketimim oldukca azaldı

Diyetin linkini de burdan paylaşıyorum , ben ilk paylaştıgım linkteki diyeti uyguluyorum genellikle ama yabancı kaynaklarda diğerlerinin dogru oldugunu söylemişler seçim size kalmış

Evet tatlim haklisin kilo verdigini gordukce hirs yapiyosun aslinda.Yarin baslayayim diyodum yanliz yarin dis doktorumu arayip randevu almam gerek kanal tedavisi yarida birakinca simdi acisi ortaya cikti,Antibioyik fln verirse acaba zarari olur mu diye dusundum🤔bide sakiz bilevyasakmis ama ben kullanmadan yapamam cunku dis enfeksyonumdan dolayi kotu koku geliyor malesef😔napsam bilemedim

Eger dis problemi engel degilse bnde baslamak istiyorum,bahsettigin kilo kaybin harika canim insani motive ediyor.Sen.ne kadar surede vermistin 6gun mu 13gun mu?ya bide hurma diyetinden ciktim sonucta oda sok bi diyetti sence kilo kaybim yine olur mu🤔

Ben bugun basladim kizlar sabah bir nescafe ictim bir sekerli,gec kalmis ogle yemegimi de yedim.Gecen 1hafta hurma diyettinden sonra iyi geldi su an aclik hissetmiyorum.baslayan.oldu mu sizlerde

Ben bugun basladim kizlar sabah bir nescafe ictim bir sekerli,gec kalmis ogle yemegimi de yedim.Gecen 1hafta hurma diyettinden sonra iyi geldi su an aclik hissetmiyorum.baslayan.oldu mu sizlerde
gunaydin canim ancak bakabildim.henuz baslamadim bugun spora gidicem risk alamadim 1 .5 saat spor yapicam halsiz kalmak istemedim .aksam salata yerim oglende hafif bir seyler . ben cogunlugu 6 gunde verdim sonra yarimsar kilo gidiyor en cok bazen 200 gr.

Isvec diyet ve spor bu ikili cok zor bence ben biraz halsizim cunku,sende riske girme bence.
Isvec e ne zaman baslicaksin peki?
Ben sonunda cesaretimi toplayip tartildim hurma diyetiyle vrmis halim 68.9🙄bakalim yarin bidaha tartilcam insallah veririm

Isvec diyet ve spor bu ikili cok zor bence ben biraz halsizim cunku,sende riske girme bence.
Isvec e ne zaman baslicaksin peki?
Ben sonunda cesaretimi toplayip tartildim hurma diyetiyle vrmis halim 68.9🙄bakalim yarin bidaha tartilcam insallah veririm
canım gunaydın
bende başlayamadım zaten bugun başladım
spor + isveç diyeti kesinlikle cok zor bayılıp kalırız valla :KK70:
bugün gerçek anlamda ilk günüm 13 gün dişimi sıkabileceğimi düşünüyorum
en azından temmuza kilosuz girmek istiyorum
her gün yediklerimizi burda paylaşalım
1.gün sabah :1 fincan 1 kesme şekerli kahve

X