İstismarcı öğretmen suçunu itiraf etti

Hepimiz ergen olduk illa çekici bulduğumuz bir öğretmen olmuştur ama ne diye ögretmenin arabasına binersin hadi onu da geçtim telefon nunaranı ne diye ögretmene verirsin ya..Öğretmene diyecek bir laf bulamıyorum zaten hem evli hemde 2 çocuğu varken böyle birşey yapıyor eğitimciliğini geçtim ya nasıl bir babaysa yazık !! 2 yıl da ne kadar çok vermişler serbest bıraksalarmış keşke!!!

Hepimiz ergen olduk illa çekici bulduğumuz bir öğretmen olmuştur ama ne diye ögretmenin arabasına binersin hadi onu da geçtim telefon nunaranı ne diye ögretmene verirsin ya..Öğretmene diyecek bir laf bulamıyorum zaten hem evli hemde 2 çocuğu varken böyle birşey yapıyor eğitimciliğini geçtim ya nasıl bir babaysa yazık !! 2 yıl da ne kadar çok vermişler serbest bıraksalarmış keşke!!!
Bence deşifre olması,millete rezil olması 2 yıl cezadan daha ağır olmuştur.Eski saygınlığını kazanacağını sanmam.Hangi veli çocuğunun öğretmeni olmasını ister bundan sonra.

Ne demek neden öğretmenin arabasına binersin? Benim evim okula çok yakındı arabayla 4 5 dakika sürerdi doğal olarak çoğu Hocamın yol üstündeydi. Kaç defa yolda görüp almışlardır. Insan hocasına güvenmeyecekse kime güvensin? Telefon numarasi bende olan ve hala görüştüğüm erkek hocam da var bu arada. Kesin tecavüzlüğüm. Hay Allah nasıl kurtuldum şu zamana dek.

Bu defa ne işi vardı oradacılar gelemez diye düşünüyordum ama buldunuz bir açık bravo!

Bence deşifre olması,millete rezil olması 2 yıl cezadan daha ağır olmuştur.Eski saygınlığını kazanacağını sanmam.Hangi veli çocuğunun öğretmeni olmasını ister bundan sonra.
Ne öğretmeni ya artık öğretmenliği mümkünse unutsun. Deşifre oldu tamam ama öyle arsızların utanacak yüzümü var ki bizim saf halkımız 3 ay a kalmaz unutur.

Ne öğretmeni ya artık öğretmenliği mümkünse unutsun. Deşifre oldu tamam ama öyle arsızların utanacak yüzümü var ki bizim saf halkımız 3 ay a kalmaz unutur.
Yanılıyorsun canım.İnsanın evladı söz konusu olunca 3 ay değil 30 sene de olsa unutmaz.Elbet yaptığı işte geçmişi önüne çıkacak.Toplumdan yadırganacak,ailesinden bile.Gerçi kimi aile böyle durumda karşı tarafı suçlamayı daha kolay buluyor.Yok o yüz vermeseydi gibi.Ben eşi ve ailesi içinde üzüldüm açıkçası.Onların da onuru kırılmıştır.Kim ister böyle bir eş ve baba.

Ne demek neden öğretmenin arabasına binersin? Benim evim okula çok yakındı arabayla 4 5 dakika sürerdi doğal olarak çoğu Hocamın yol üstündeydi. Kaç defa yolda görüp almışlardır. Insan hocasına güvenmeyecekse kime güvensin? Telefon numarasi bende olan ve hala görüştüğüm erkek hocam da var bu arada. Kesin tecavüzlüğüm. Hay Allah nasıl kurtuldum şu zamana dek.

Bu defa ne işi vardı oradacılar gelemez diye düşünüyordum ama buldunuz bir açık bravo!
Ya ne saçmalıyorsunuz ben de bir bayanım.benim amacım açık aramak değil. Ama malum erkeklere bir gülümseme bile atsan yanlış anlamaya mahal oluyorsun.O yüzden hadi araba olayını geçtim mesajlar yazılmışsa öğretmen tarafından o zaman şikayet edilebilirdi ki babası da polismiş üstelik ama işin buralara varacağını düşünmemiştir tabi.

Yanılıyorsun canım.İnsanın evladı söz konusu olunca 3 ay değil 30 sene de olsa unutmaz.Elbet yaptığı işte geçmişi önüne çıkacak.Toplumdan yadırganacak,ailesinden bile.Gerçi kimi aile böyle durumda karşı tarafı suçlamayı daha kolay buluyor.Yok o yüz vermeseydi gibi.Ben eşi ve ailesi içinde üzüldüm açıkçası.Onların da onuru kırılmıştır.Kim ister böyle bir eş ve baba.
Aile tabiki de unutmaz canım ben halktan bahsediyorum. Ateş düştüğü yeri yakar sonuçta. Evet en çok da çocuklarına yazık ne suçları vardı böyle bir babaya sahip olmak malesef..

Ya ne saçmalıyorsunuz ben de bir bayanım.benim amacım açık aramak değil. Ama malum erkeklere bir gülümseme bile atsan yanlış anlamaya mahal oluyorsun.O yüzden hadi araba olayını geçtim mesajlar yazılmışsa öğretmen tarafından o zaman şikayet edilebilirdi ki babası da polismiş üstelik ama işin buralara varacağını düşünmemiştir tabi.
Peki. Ben saçmalamaya devam edeyim siz de bu mantıkla yaşamaya devam edin. Bu konuda tartışmanın gereksizliğini öğrenmiş bulunmaktayım. :KK14:

böyle haberlere ciddi anlamda üzülüyorum ve aynı zamanda sinirleniyorum. insanlar öğretmenlere güvenemiyecekse kime güvenecek. ve böyleleri yüzünden mesleğin adını çıkarıyorlar. çocuk onlar daha çocuk. hapishanede bin mislini yaşar umarım adi sapık

O açidan 2 yil vermisler de, bu kizin ölumüne sebebiyet vermesi yok mu işin icinde? Bariz sekilde kizin ergenlik cagindaki duygularini somurmuş, istismar etmiş. Bu iliskinin uzerine kiz olanlarla başa çikamamis ve intihar etmiş. Ogretmenleri cografya tarih matematik bilgisiyle secmeye devam etsinler, sonucu bu işte, matematik turkce yapabilen sapiklar manyaklar elini kolunu sallaya sallaya cocuklari emanet alabiliyor. Uygulanan hicbir psikolojik vs test yok.

O açidan 2 yil vermisler de, bu kizin ölumüne sebebiyet vermesi yok mu işin icinde? Bariz sekilde kizin ergenlik cagindaki duygularini somurmuş, istismar etmiş. Bu iliskinin uzerine kiz olanlarla başa çikamamis ve intihar etmiş. Ogretmenleri cografya tarih matematik bilgisiyle secmeye devam etsinler, sonucu bu işte, matematik turkce yapabilen sapiklar manyaklar elini kolunu sallaya sallaya cocuklari emanet alabiliyor. Uygulanan hicbir psikolojik vs test yok.
Biz böyle bakınca arada bağ var gibi geliyor ama sanmıyorum hukuken kızın intiharı sebebiyle adamın cezalandırılacağını. Ceza hukuku çok garip bir şey neyi nereye bağladığını çözmek için aylarca uğraştım hala anlayabilmiş sayılmam.

Biz böyle bakınca arada bağ var gibi geliyor ama sanmıyorum hukuken kızın intiharı sebebiyle adamın cezalandırılacağını. Ceza hukuku çok garip bir şey neyi nereye bağladığını çözmek için aylarca uğraştım hala anlayabilmiş sayılmam.
Evet bize alakali geliyor. Sonucta o yastaki biri icin bu sekilde seyler yasamak kolay degildir. Keske hukuk da bu isin psikolojik yonunu goz onunde bulundursa. Tabi bir de verilen cezanin komikligi var... O ana babanin suan nasil kahroldugunu dusundukce insan tuhaf oluyor... İnsanda adaletin yerini buldugu hissi oluşmuyor...

Küçük yaşlarda başlıyoruz kadın kız olup sorumluluk almaya.. sırf arkadaşım sevdiği çocukla yan yana olsun diye bana ayarlamaya çalıştıkları çoçuğun taciz eden bakışları elinin kolunun durmaması.
Bi kızın Erkek arkadaşıyla yan yana olması birlikte olmak zorunda olması gibi algılanıyor erkek tarafından bile benimle kalıyosan bişeyler yaşamak istiyosun anlamına geliyo..
Çok üzüldüm elimden bişi gelmemesine gencecik kız hocasına aşık olsa bile hocanın onu engellemesi gerekirdi onun saf duygularından yararlanması çok kötü allah yerinde dinlendirsin canselimizi.. O toprağın altında biz kendimiz için endişelenelim

Kızın ölümüne sebep oldu alenen bu adam. İki çocuğunu evdeki eşini rezil etti yine aynı adam.
Öğrencisiyle ilişkiye giren,mesaj atan,arayanda bu adam.
Eeee bu kadar mı yani.
Bu kızın hayatı bitti, annesi/babası mahvoldu,bu adamın karısı çocukları kimbilir ne halde ama alacağı ceza cidden komik.
Ayrıca meslek hayatında Cansel'in ilk olduğuna inanmıyorum şahsen, kimbilir kaç kıza tacizde bulundu bu sapık.
Yazık.

O adi adam benim de ogretmenimdi cok basarili bi ogretmendi ams egosu cok yüksekti. Asagilar hakaret ederdi.
Kizina "azra" ismini koydugunu anlatmisti bize bizde sormustuk anlami nedir diye.
Bize üstüne bastira bastira " el degmemis temiz demek ama sizin gibi mallar bunu anlamaz " demisti adi pislik!
Kendi kizina bu ismi koyup nasil yapabildi böyle bi pisligi!
Mahvetti o kızın hayatini ailesini... ve tabi kendi ailesinide!
İyiki cehennem var yoksa orada yatip cikacagi 2 yil asla bu adamin cezasi olamaz!
Yorumunuzu görünce kendi yorumumda yanılmadığımı anladım. Meslek hayatında ilk değildir demiştim. Bunları okuyunca ilk olmadığı hakkında fikrim dahada belirginleşti. Kimbilir kac öğrencisini taciz etti pislik herif

yani bu haberden anlamamız gereken; cansel tecavüze uğramadı, zaten öğretmeniyle ilişkisi vardı ve kendi rızasıyla ilişkiye girdi. öyle mi?

Olayın acı sonla bitmiş olması üzücü.Peki acı sonla bitmeseydi karşılıklı rıza dahilinde sürseydi yine ahlak polisliği yapılırmıydı..
Karşılıklı rıza var ise kime ne ..
Az samimi olun ya..bazıları..

X