İstinye üniversitesi liv hospital

Ygtalp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
81
30
Merhaba bayanlar esenyurt istinye üniversitesi hastanesi kadın doğumla ilgili bilgi ve deneyimi olanlar paylaşabilir mi? 8 haftalık hamileyim bana yakın olduğu için gitmeyi düşünüyorum dr nuri peker hakkında güzel yorumlar okudum ama hastane hakkında yorum bulamadım fiyatları hakkında da bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Kimsenin bilgisi yok sanırım. Ben dr nuri pekere gittim dün. ilk izlenim çok iyiydi muayene ücreti 100 lira kan tahlillerimden 2si eksikti onları istedi istediğim yerde yaptırabileceğimi söyledi bizde danışmada sordum 67 liraydı orda yaptırdık ikili test fiyatı 100 liraymış edindiğim bilgiler henüz bu kadar bir dahaki gidişimde doğum fiyatlarını da öğreneceğim

Bende nuri beye gitmeyi dusunuyorum oglumu cocuk doktoruna goturduk hastane yeni temiz ilk izlenim iyiydi insallah iyi bir kadin dogumcu bulabilirim

Bende nuri beye gitmeyi dusunuyorum oglumu cocuk doktoruna goturduk hastane yeni temiz ilk izlenim iyiydi insallah iyi bir kadin dogumcu bulabilirim
inşallah bulursunuz ben nuri beyi sevdim diğer randevum haziran başı memnun kalırız inşallah doğum fiyatlarını öğrenirseniz burdan paylaşırmısınız

merhaba bende yarın için ilk randevumu aldım muzaffer uçarer e gidicem. oturuduğumuz bölgede hastane açısından alternatıfımız cok az. umarım memnun kalırım. muayene ücreti 40 lira dedıler.

inşallah bulursunuz ben nuri beyi sevdim diğer randevum haziran başı memnun kalırız inşallah doğum fiyatlarını öğrenirseniz burdan paylaşırmısınız
haziran randevunuzda da nuri beyden memnun kaldınız mı?
doğum fiyatları ne kadarmış ögrendiniz mi ?

haziran randevunuzda da nuri beyden memnun kaldınız mı?
doğum fiyatları ne kadarmış ögrendiniz mi ?
Nuri beyden cok memnunum en son ikili testimiz yapildi cok ilgili ultrasonda cok ayrintili uzun bakiyo her seferinde. dogum fiyatlari normal dogum 4bin sezaryen 5binmis nuri beyde. Ama diger doktorlar degisiyomus daha uyguna da varmis yani

fiyatlar yuksek ama cevrede kalıtelı secenekte olmayınca tercıhımız orası oluyor.yenı hastane memnun kalan kadar kalmayanda varmış. ilk doktor muayenem olucak çok heycanlıyım muzaffer bey de ıyı dıye duydum bakalım :):dua: inşallah memnun kalırım.

Evet iyiymiş o da. Doğumla ilgili neyden memnun kalmamışlar ki hiç yorum bulamadım. Korkuyorum bende yakın hastane olmayınca çok seçenek de yok

Evet iyiymiş o da. Doğumla ilgili neyden memnun kalmamışlar ki hiç yorum bulamadım. Korkuyorum bende yakın hastane olmayınca çok seçenek de yok
doğum ıle ılgılı duymadım. pek etrafta sorabılcegım es dost tanıdıkta yok zaten. facebook sayfalarında okumustum bı kaç olumsuzluk genel anlamda. elitium var bi oda nedense tutulmuyor sık doktor degıstıryormuş oyle dıyolar

doğum ıle ılgılı duymadım. pek etrafta sorabılcegım es dost tanıdıkta yok zaten. facebook sayfalarında okumustum bı kaç olumsuzluk genel anlamda. elitium var bi oda nedense tutulmuyor sık doktor degıstıryormuş oyle dıyolar
hayırlısı hakkımızda o zaman. Sizin randevunuz nasıl geçti muzaffer bey nasıl

inşallah hastaneyıde doktoruda sevdim :) umarım sonu güzel olur.kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz bebeğinizin? ben daha duyamadım.onu da bı duysam hayırlısıyla

inşallah hastaneyıde doktoruda sevdim :) umarım sonu güzel olur.kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz bebeğinizin? ben daha duyamadım.onu da bı duysam hayırlısıyla
7.haftadaydı sanırım çok çabuk geçiyo zaman biz cinsiyetini öğrendik 2 gün önce kızmış :) darısı size inşallah

7.haftadaydı sanırım çok çabuk geçiyo zaman biz cinsiyetini öğrendik 2 gün önce kızmış :) darısı size inşallah
hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah darısı başımıza. zaman çabuk geçiyor gerçekten. mide bulantınız falan var mı?

14.haftaya kadar çok fazlaydı mide bulantısı kusma şuan bitti çok şükür hala kokulardan tiksiniyorum ama sizin başladımı

daha midem bulantım başlamadı ama uyku hali var sürekli. eve gidip uyuyayım planı yapıyorum her zaman

X