İSTİLAYA UĞRUYORUM A DOSTLAR

İzmir adana mersin Osmaniye buralarda dehset, kaçış yok sokakta beraber yuruyorsunuz hatta.

Bu saydığım illerden birinde mı yasıyorsunuz.
Uçarak balkondan bıle geliyorlar aklını kaçırır ınsan
Evet o ilkerden birindeyim.. Geçen gün değişik türde bi böcek daha vardı, fotoğrafını çekmiştim eşime attım ama sonra her galeriye girdiğimde gördüğüm için sildim. Akşam atıcam buraya bak, böyle bişey yok

Anlasıldı bu gece kaşına kaşına uyuycaz

Bizde de 4 sene önce çıkıyorlardı tüm bina çatıdan giderlere kadar havalar ısınmaya başlayınca ilaçlama yaptırıyoruz, binadakiler ile ortak ilaçlama yaptırın faydalı olur. Mutlaka camlara sineklik taktırın 5. Kata cama tırmanırken gördüm binanın dışından. Şükürler olsun ki 4 senedir sorun yaşamıyoruz insan huylanıyor.

Biz ev sahibi ile aynı apartmanda oturuyoruz, söyledik fakat bizde çıkmadı siz isterseniz yaptırın dedi, acaba sadece bizim daireye yaptırsak yine de gelir mi ?

Biz ev sahibi ile aynı apartmanda oturuyoruz, söyledik fakat bizde çıkmadı siz isterseniz yaptırın dedi, acaba sadece bizim daireye yaptırsak yine de gelir mi ?
İlk başta biz yaptırdık ama fayda etmedi binadakilerin de evinde varmış zor ikna ettik. Şimdi toplu yaptırıyoruz sorun olmuyor.

Belki giderden camdan yine hatta dış kapının altından binadan gelir bence binadakiler ile konuş. Benim evimde eski değil ama oluyor işte.

Eşim de böyle bir ilaç almış kullandık bakalım.. Eğer geçmezse dediğiniz ilacı alırım, teşekkür ederim
Karıncalar için etkili ama hamam böceğine değil yerde beyaz leke bırakır silmediğiniz sürece etkisi devam eder çocuk varsa dikkat edin lütfen bitkilerede kullanılıyor diye biliyorum sulandırmadan kullanmayın

Sulandırarak kullandık 1lt suya 1 kapak şeklinde önermiş satıcı, dediğiniz gibi beyaz kalıntılar da oldu ama bugün hiç karşılaşmadık kendileriyle.. Evde çocukta yok, biz olabildiğince dikkat ediyoruz, tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Bion diye bir marka var denedin mi ?

Bion diye bir marka var denedin mi ?
Yok denemedim, yukarıda paylaştığım bi ilaç var, onu sıktıktan sonra hiç çıkmadı.. Yolu mu unuttular yoksa ilaç mı etki etti bilmiyorum ama şuan için yok..
Siz bahsettiğiniz markadaki ilacı kullandınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…