İstihare rüyam lütfen bakar mısınız

abutruno

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
330
214
35
Arkadaşlar merhaba.. Biraz uzun kusura bakmayın. Çocuğum olsun diye dua ederken rastladım bu guruba..
Bir aydır ailemin yanındaydım yaz tatil için.. O sırada eşim evdeydi çalıştığı için. Eve geldiğimde eşim evden bazı değerli şeyleri sattığını fark ettim. Onunla konuştum boşanmak istiyorum dedim. Ailem de boşanma konusunda bana destek oldu. Eşimin ailesi ise karşı çıktı, bir kere daha şans ver.. Sattığı şeyleri bana ödeyeceklerini söylediler. Ama babam kesinlikle kabul etmedi eşimden boşanmamı istedi.. Ben de boşanmak istedim. Bana sormadan gizlice sattığı için.
Eşim yeminler etti bir daha yapmam, maaş kartı tüm para sende kalsın.. Her dediğine tamam bana süre ver ayrı odada yatalım. Senin dediğinin dışına bir kere bile çıkarsam ayrıl benden. Bir de kredi borcu var benim üzerime.
Şimdi ben çok muallakta kaldım. İstihareye yattım eşimle devam edersem diye niyetlendim. rüyamda beyaz bir tavuk ve kelebek gördüm.. Çok kararsızım sizce rüya nedir. Bilenler yorumlayabilir mi

Ayrıca eşimle aramda hiçbir problem yoktu.. Sevgi, saygı bağı aramızda hep vardı. Şok oldum.. Borçlandığı için sattığını söyledi. Borç da biz çok sıkışık olduğumuz zaman abimden aldım diye eve para getirmişti arkadasından almış.. Arkadaşı da geri istediği ve nakit para olmadığı için bunu yapmış

Arkadaşlar merhaba.. Biraz uzun kusura bakmayın. Çocuğum olsun diye dua ederken rastladım bu guruba..
Bir aydır ailemin yanındaydım yaz tatil için.. O sırada eşim evdeydi çalıştığı için. Eve geldiğimde eşim evden bazı değerli şeyleri sattığını fark ettim. Onunla konuştum boşanmak istiyorum dedim. Ailem de boşanma konusunda bana destek oldu. Eşimin ailesi ise karşı çıktı, bir kere daha şans ver.. Sattığı şeyleri bana ödeyeceklerini söylediler. Ama babam kesinlikle kabul etmedi eşimden boşanmamı istedi.. Ben de boşanmak istedim. Bana sormadan gizlice sattığı için.
Eşim yeminler etti bir daha yapmam, maaş kartı tüm para sende kalsın.. Her dediğine tamam bana süre ver ayrı odada yatalım. Senin dediğinin dışına bir kere bile çıkarsam ayrıl benden. Bir de kredi borcu var benim üzerime.
Şimdi ben çok muallakta kaldım. İstihareye yattım eşimle devam edersem diye niyetlendim. rüyamda beyaz bir tavuk ve kelebek gördüm.. Çok kararsızım sizce rüya nedir. Bilenler yorumlayabilir mi
İstiharede niyet cevabı evet ya da hayır olacak şekilde tutulur. Siz ne diyip yattınız o önemli? Devam etmem hayırlı mi dediniz? Yoksa direk dediginiz cümle mıydı.

Bazen hayir gordugumuz sey bizim isin serdir biz bilemeyiz rabbim bilirr. Esinizi siz tanirsiniz gerci insan yillardir evli oldugu insani taniyamiyor bazen 😑 beyaz iyidir ama tekrarlayin bilemedim ben yattiginda yesiller gordum donmeli miyim diye yatmisym nitekim de iyki donmusum yillardir sorun yasamadm

Ozaman cevabı evet gibi duruyor. Ama yine yatmanızı tavsiye ederım. Garantilemek için. Bir de başkası sizin için yatsın. Benim bir arkadaşım iki kişi arasında çok kalmıştı. Hamgusıı seçmeliyim diye bana istihare yatmamış istemişti. O gece kabus görmüştüm. O ozaman olumsuz yani demişti bende hayır sadece kabus gördüm demiştim. Olumsuz cıktı diye düşünmesine rağmen (yani rüyanın) o kişiyle evlendi ve çok mutlu oldu. Bazen cidden bellı olmuyor

Beyaz gormek ıyı olcagına ısret kırmızı ve sıyah kotudur dıye bılıyorum beyaz ve yesılde ıyı dıye dudunuyorum keske yapmasaydı bole bırsey fakat sans ver bence Allahın affettıgı kulları kulların affetmemesı olmaz bır sans ver dene derım evlenmek zor bosanmak kolay yapma

X