İstihare namazinda ruya onemli mi ?

Beyaz ve yeşil olumlu,çok güzel,hayırlı anlamında bizde
Kahverengi olan masa renginden de tek bir kişiden problem ve sorunla karsilasacaksin diye yorumluyoruz biz 😉
Ayy inşallah hayırlısıyla olsun da. Sey diyenler var el ele tutuşmak kola girmek ayrılık diye. Ama safha safha oldu 😊🙏🥰

O tarz bi istihare çeşidi yol yalnız. Birini seçip hayırlı mı değil mi diye yatmanız lazım.
Bunun için tek yattigim da da kahverengi bi dolapta 3 tas yoğurt gördüm . Bir de eski siyah beyaz bir resim. Anne bu kimin yoğurdu diyorum; tatarların yoğurdu diyor.( sevdiğim kişi tatar )

Bunun için tek yattigim da da kahverengi bi dolapta 3 tas yoğurt gördüm . Bir de eski siyah beyaz bir resim. Anne bu kimin yoğurdu diyorum; tatarların yoğurdu diyor.( sevdiğim kişi tatar )
Sanırım ben anlatamadım diyerek tekrar ve son kez yazıyorum sizin yatmanız sağlıklı olmaz başkası yatmalı üstelik kendiniz dediniz istişare olumsuz diye bu durumda bu karışık renkli rüyalar bu işin hayırlı olduğunu göstermez.

Rüya olduğu kadar renklerde önemli ve sabah kalktığınızda içinizde ferahlık olup beyaz yeşil gibi açık renkler gördüyseniz olumlu diğer türlü olumsuz diye biliyorum.

X