İstihare namazinda ruya onemli mi ?

Zeynahatunn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
401
137
24
Kızlar hepinize selamlar. İstihare de rüya önemli mi ? Renkler mi önemli? Çok karışık seyler duyuyorum çünkü. Rüya ve yorumu önemli diyen var. Renk önemli diyen var . Sizce ?
İstihareye rüyanız cıktı mi?

Elbette öncelikle renk önemli ama bazı rüyaların da anlamları var. Mesela pişmiş yemek güzel o işin olacağına işaret ama içinde pirinç varsa zorluk demek. Hamam banyo görmek güzel temizlikle ilgili olduğu için. Renklerin anlamını zaten biliyorsunuzdur. Hakkınızda hayırlısı olsun

Elbette öncelikle renk önemli ama bazı rüyaların da anlamları var. Mesela pişmiş yemek güzel o işin olacağına işaret ama içinde pirinç varsa zorluk demek. Hamam banyo görmek güzel temizlikle ilgili olduğu için. Renklerin anlamını zaten biliyorsunuzdur. Hakkınızda hayırlısı olsun
Aminn. Son istuharemde sevdiğim çocuğun ailesinbemi istemeye gelmiş. Annesi babsına hadi iste diyor. Babasının üzerinde kahverengi bi ceket vardı. İlk istuharemde bunu yeşil ceketli görmüştüm. Safha safha oldu herşey. Ilk olarak yan yana bayagi yürüdük .sonra koluna girdim. En son beyaz bi binaya el ele girdik. O beyaz bina beyaz bi odaya açıldı. Ferah bi odaydı. Ufak kahverengi masa vardi.

Aminn. Son istuharemde sevdiğim çocuğun ailesinbemi istemeye gelmiş. Annesi babsına hadi iste diyor. Babasının üzerinde kahverengi bi ceket vardı. İlk istuharemde bunu yeşil ceketli görmüştüm. Safha safha oldu herşey. Ilk olarak yan yana bayagi yürüdük .sonra koluna girdim. En son beyaz bi binaya el ele girdik. O beyaz bina beyaz bi odaya açıldı. Ferah bi odaydı. Ufak kahverengi masa vardi.
Evlilik istiharelerinde yabancı birinin yatması daha doğru çünkü bilinç altı diye bi olay var. Bir de istişare daha önmeli bu konuda yabana atmayın.

İstihare rüyasına yatmış bir ablam
Bugün beni aradı çok mutlu olmuş
Ben ve benim çevrem renkleri önemsiyor
Ama konu hakkında tam bilgim yok.

Istiharede hayirli gorursunuz ama dunyaniz perisan olur.Cunku ahiretiniz icin hayirlidir bunu bilemezsiniz.Sadece ruya degil ruyadan uyandiginizdaki hislerinizde onemli.
Hislerimde guzeldi. Birdaha yatacagim Insallah. 4444 tefruciyyeye de basladim. Allah yardimcim olsun gerçekten sabahlara kadar her an her saniye dua ediyorum. :/

X