İstifra etmeniz ne zaman bitti arkadaşlar?

MUGYAT

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.027
69
Ben hala çok şiddetli çıkarıyorum.Sizde durum nasıl?Doktor 15 güne kaar geçer dedi.Bir de vitamine ve kan iacına başladım.Onlarda midemi fena yapıyor.Bu ilaçlar ne zamana kadar içilecek?:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2fisfisfis

o ilaçlar doğurana kadar içilecek canım. bulantılara gelince 16. haftadan sonra geçti. ama bazılarının 9 ay boyunca oluyormus umarım senın olmaz.

İnşallah olmaz sadece bulansa iyi ne yesem çıkıyor 3 kilo verdim :KK43:((

benimde midem çok fenaydı doktoruma söyledim vitamin ilacını ne zaman alsam çıkarıyorum diye.oda normal yiyorsan bırakabilirsin dedi sadece kan hapını alıyorum şimdi biraz rahatım.

vitamin hapı benimde mideme dokunuyor doktorum 2 gün arayla iç dedi bende öyle yapıyorum
mide bulantısı genelde 14. - 16. haftadan itibaren zamanla azalıyor inşallah yakında geçer
ben mide bulantısı için renie şurup içiyordum

hayatist canım inanki benim midemde çok fena..ne yesem durmuyo..bende daha önceden gastrit vardı acaba o yüzdenmi ağır geçirdim diyordum .. ama benim gibi kötü olanlarda var ..h,ç bişey yemesende az aza su içmeye çalış.. amniyosentez için dr.um bol su içmemi söyledi.. gerçi ben fazla içtiğimdede bulantım artıyo anma yudum yudum kuş gibi içiyorum içte.. 14. haftada rahatleyacağımı söyledi.. ama senin hala geçmemiş.. umarım kısa zamanda düzelirsin sende canım .

Kızlar benimde esas şiddetli bulantım 6. haftada başladı 14. haftada azalarak bitti.Benim öyleydiki 24 saat aralıksız bulanır günde 10 kere kusardım hiç birşey durmazdı midemde bulantıdan uyuyamazdım ve inanın herkesden iğrenmişdim bende kilo vermişdim ama sonra geçiyor bende çok korkmuşdum ya hiç geçmezse diye geçiyor ve unutuyorsunuz.Kan hapına gelince gece tam uyuyacağınız zaman içerseniz dokunduğunu hissetmezsiniz bile.

benımde 2. ayda başlayp,4.ayın başında gecti..istifra deilde mıde bulnatısı yaşadım cok.
leblebi önerıyorum sana baya iyi gelıyor.ara ara at ağzına gun içinde.
3. ay bıttıkten sonra bişey kalmıyor genelde.ve hamıleliğin en guzel zamanı 4-5-6. aylar. keyfını cıkar..

benim hiç kusmam olmadı da hep bulantım var,bulantı kesici bir ilaç verdi dr.um,kusmaya başlarsam içmeye başlayacağım şimdilik gerek yok diye düşünüyorum.

evet inşallah kolay atlatırsın bende 2 ay filan sürmüştü, bişey de tavsiye edemiyorum çünkü hiçbirşey iyi gelmiyor gerçekten de, ilaçlar da serum da, neyseki sonuna yaklaşmısın az daha dayan, ama gün geçtikçe azalıyor

Arkadaşlar bende de çok yoğun olarak bulantı+kusma oluyor. Size tavsiyem arkadaşlarında dediği gibi beyaz leblebi+ayva. İnanın ayvanında çok işe yaradığını farkettim. 3 gündür ne zaman midem bulansa ara öğünlerde ayva yiyorum. İnşallah sizdede işe yarar. Ben çalışan bir bayanım ve sürekli ayakta kalıyorum bazı zamanlar. Önceden sabah akşam kusuyordum. :bbo:

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.İnşallah dediğiniz gibi geçer yoksa açlıktan öleceğim :))) Ben de dürüm döneri keşfettin sadece o duruyor midemde ama böyle giderse ondan da midem yakında bulanacak :)))

Çok şükür iki gündür midem çok iyi.İnşallah böyle devam eder.İstifra eden tüm hamile arkadaşlara Allah kolaylık versin.

ben dede bulantı var sureklii..genelde 3. ay bıttıkten sonra bıter dıolar ama bakalım...inşallah bıter.daha cook varrrr..........

ben dede bulantı var sureklii..genelde 3. ay bıttıkten sonra bıter dıolar ama bakalım...inşallah bıter.daha cook varrrr..........

Ne kadarlık oldun.Takvimi görünmüyorda...Birden bire geçti benimki seninki de öyle olur inşallah.:CüvCüv::nazar:

Kendi kendime nazar değdirdim sanırım.Bugün yine başladı bu kusmalar :KK43:((

4. aya girer girmez,bıçakla kesilmiş gibi kesildi benimkiler..
Allahtan geçti,cok zordu :bbo:

X