Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Adiniza niyetlenip okudum.
Rabbim hayirlisiyla evladinizi saglicakla gununde ve saattinde kucaginiza almanizi ve saglikli sihhatli bir sekilde buyumesini nasip eder insallah Âmîn.
Amiinn.... Rabbim kabul Etsın Allah razı olsun. Allah'ım sizinde gönlünüzde ne muradınız varsa onu nasıp Etsın... çok teşekkür ederim

Bir kere bana dua etmisdiniz. Simdi rica etsem bu mubarek ayda yine dua edermisiniz? Ev problemimiz hall olsun. Annemlerle ayni sehirde bir ev alip tezlikle tasinalim. Artik cok yoruldum

Bir kere bana dua etmisdiniz. Simdi rica etsem bu mubarek ayda yine dua edermisiniz? Ev problemimiz hall olsun. Annemlerle ayni sehirde bir ev alip tezlikle tasinalim. Artik cok yoruldum

piskKo canim rabbim senden razi olsun...benim icin dua etmeni istemistin simdide bir arkadasim icin dua etmeni istiyorum sikintilari var ve bir gönülden istedigi bir duasi var... kimin duasi kabul olur bilinmez sende dua edermisin?

Niyetimi edip okudum, Rabbim kabul buyurur inşallah Âmîn.

piskKo canim rabbim senden razi olsun...benim icin dua etmeni istemistin simdide bir arkadasim icin dua etmeni istiyorum sikintilari var ve bir gönülden istedigi bir duasi var... kimin duasi kabul olur bilinmez sende dua edermisin?
Arkadaşınız için niyetlenip okudum Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah Âmîn.

canım benide duana katar mısın hayırlı bir evlat ve geniş ferah BİR Evimiz olsun diye

Benim için de okur musunuz

Hayırlı sağlıklı evlat istiyorum

Bende sizin gonlunuzdeki için okuyacağım

Bu mübarek günlerde rabbim dualarımızı kabul etsin insallah

Babamın sağlık sorunlarına şifa niyetine bana da okur musunuz? sonuçlarının hepsi iyi çıksın ameliyata gerek olmasın amin, şimdiden teşekkürler..

canım benide duana katar mısın hayırlı bir evlat ve geniş ferah BİR Evimiz olsun diye
Rumuzunuzla niyetlenip okudum.
Rabbim kabul buyurur inşallah Âmîn.
Benim için de okur musunuz

Hayırlı sağlıklı evlat istiyorum

Bende sizin gonlunuzdeki için okuyacağım

Bu mübarek günlerde rabbim dualarımızı kabul etsin insallah
Sizin için de niyetimi edip okudum.
Rabbim kucağınızı doldursun inşallah Âmîn.

Babamın sağlık sorunlarına şifa niyetine bana da okur musunuz? sonuçlarının hepsi iyi çıksın ameliyata gerek olmasın amin, şimdiden teşekkürler..
Babanıza şifa niyetine okudum. Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin inşallah Âmîn.

Teşekkürler ağzınıza sağlık allah razı olsun..

Allah razı olsun cnmmm

Merhaba benim de hastalığım için şifa niyetine okur musunuz

merhaba beni onceden taniyorsunuzdur.esimle ayriyiz lutfen dua eder msiiniz benim icinde.rabbim esimin kalbini bana karsi isindirsin bosanmaktan vazgecip donsun inss (adim hülya)

Merhaba benim de hastalığım için şifa niyetine okur musunuz
Rumuzunuzla niyet edip okudum, Rabbim kabul buyurur insallah Amin.

merhaba beni onceden taniyorsunuzdur.esimle ayriyiz lutfen dua eder msiiniz benim icinde.rabbim esimin kalbini bana karsi isindirsin bosanmaktan vazgecip donsun inss (adim hülya)
Adiniza niyetlenip okudum, kabul olur insallah Amin.

Bana da dua eder misiniz?İsmim Ayşe Hümeyra.Okulumu en kısa sürede bitirip mesleğimi ele alabilmem için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…