Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Benim kalbim çok daralıyor bir derdim var benim için de dua eder misiniz?

Allah razı olsun sizden,müsait olursanız benim içinde dua eder misiniz ? Çok istediğim bir dilek var Allah hayırlıysa nasip etsin .

Bana da dua eder misiniz?İsmim Ayşe Hümeyra.Okulumu en kısa sürede bitirip mesleğimi ele alabilmem için
Bende hayırlısıyla bebeğim olsun istiyorum banada okurmusunuz Allah razı olsun

Benim kalbim çok daralıyor bir derdim var benim için de dua eder misiniz?

Allah razı olsun sizden,müsait olursanız benim içinde dua eder misiniz ? Çok istediğim bir dilek var Allah hayırlıysa nasip etsin .

Canım benimde dualarımın kabulü için dua eder misin.. Allah razı olsun şimdiden..
Arkadaslar hepinize niyetimi edip teker teker okudum.
Hakkinizi helal edin.

sağlıklı hayırlı dinine kitabına vatanına milletine ana babasına hayırlı bir evlat sahibi olmak istiyorum benim içinde okur m usunuz ?Allah razı olsun sizden bende size okuyacağım müminin mümine duası geçermiş :) ^^hüseyin kızı saliha ^^

Ben bir tanidigim icin dua istiyorum. Bugun konustum cok kotu durumda. Ben de ediyorum ama icim parcalandi haline. Ne olur onun icin dua eder misiniz. Burda boyle bir kinu acam guzel kalpli bir insan olsa gerek diye dusundum sizden de dua almak istedim. Cok uzuluyorum onun icin. Esiyle sorunlari var, evlerine huzur gelsin, bosanmasinlar hayirlisiyla, mutlu olsunlar, sorunlarini cozsunler diye dua eder misiniz.

banada dua edermisiniz hayırlı eş rabbim karşıma çıkarsın adım seval

banada dua edermisiniz hayırlı eş rabbim karşıma çıkarsın adım seval

Okudum hanimlar Rabbim kabul buyurur insallah Amin.

banada dua edermisinz
benim eşim bir işe başvurdu ve işinden ben hiç memnun değilim bizim için inşalh yeni basvurdugu yer olur ne olur allahım duamızı kabul eyle sizde edin bizim için bu iş olur burda calısmaya başlar cokkkkk iyi olucak hayatımız cok düzene girecek lütfen bayanlar dua edin bu iş olur eşimin isim sibel benim

Bebegimin Hayirli ve saglikli olmasi icin sagsaglim.kucagima almam icin dua istiyorum ALLAH razi olsun kardesim

Son günlerde işlerim hiç yolunda gitmiyor. İşlerimin yoluna gitmesi için bir dua ederseniz sevinirim.

Nişanlımla sürekli kavga ediyoruz rica etsem banada dua edebilirmisiniz nişanlımla aramın iyi olması için ? Amin çok teşekkür ederim.

son gunler cok kotu gunler keciriyorum, Allah rizasi icin bana dua edermisiniz

Rica etsem benim içinde okuyabilirmisin eşimde ben de işsisiz en yakın zamanda hayırlı bir iş bulmak için Allah ne muradın varsa versin

Herkeze hayırlı geceler aranıza benıdealırsanız sevınırım.hem cocuklarım ıcın huxr ıcın işimiz rızkımız ıcın hemde 22 haftalık hamıleyımbebegım ıcın duaya ıhtıyacım var her kul gıbı benıde aranıza alırdualarınızdan eksık etmezsenız rabbım obur dunyaya da da bu dunyayada karsılıksız bırakmasın sızı.sımdıden tsk ederım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…