Aile Planlaması Istenmeyen gebelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
19 gün önce bebeğimin kalbi atmadığı için zorunlu kürtaj oldum.Her gece rüyalarıma giriyor ağlamadığım tek gece yok.Yüce Rabbimin gücüne gitmesin kötü söz söylemek isteiyorum ama biz yaşasın diye gözüne baktığımız halde kaybetmişken istemeyenlerin bebeğinin olması gönlümü çok kırıyor 😢 Oturdum hüngür hüngür ağlıyorum Rabbim bir mucize vermişken o mucizeyi nasıl elinizin tersiyle itebiliyorsunuz ? 😭 Canımı verirdim ya o yaşasın diye canımı verirdim ben...

Arkadaslar lutfen yardimci olun bana istenmeyen gebelik var yeni ogrendim ve düşürmek istiyorum nolur yardim eder misiniz
size şunu sormak istiyorum bebeğinizi hiç kaybettiniz mi? emin olun bunun acısı çok daha kötü.

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar ben boşanma davası açtım ve gebe olduğumu öğrendim eşimin izni olmadan aldıramıyorum çocuğu imza vermiyor ve eğer aldırırsam hiç bi hak takep edemiyorum ama madde kullanıyor ve bana kızıma zarar vermesinden korktuğum için babamın evine sığındım oyüzden burda doğurmak istemiyorum ikinciyi aldırmak istiyorum aldırırsamda hiç bi hak talep edemiyorum ne yapmam gerekiyor madde kullanan bi insanın ikinci çocuğunun olması ve bakmaması çok mümkün ama yinede izni lazım çok zor durumdayım lütfen bilgilendirirmisiniz başka nereye gidebilirim yani suçlu olmadan haklı olarak nasıl aldırmalıyım mümkünmü ?

Merhaba hanımlar ben boşanma davası açtım ve gebe olduğumu öğrendim eşimin izni olmadan aldıramıyorum çocuğu imza vermiyor ve eğer aldırırsam hiç bi hak takep edemiyorum ama madde kullanıyor ve bana kızıma zarar vermesinden korktuğum için babamın evine sığındım oyüzden burda doğurmak istemiyorum ikinciyi aldırmak istiyorum aldırırsamda hiç bi hak talep edemiyorum ne yapmam gerekiyor madde kullanan bi insanın ikinci çocuğunun olması ve bakmaması çok mümkün ama yinede izni lazım çok zor durumdayım lütfen bilgilendirirmisiniz başka nereye gidebilirim yani suçlu olmadan haklı olarak nasıl aldırmalıyım mümkünmü ?
Bulunduğum yerde kücük bilindik guvenı lor kadın doğum muayenesi varsa oraya git onlar imza almadan yaparlar tanıdığım biri öyle yaptı biraz pahalı olıyor allah yardımcın olsun

Ulan biz hamile kalamıyoruz bu düşürmek istiyor.Gör Allahım.. :anne: :anne: :anne: :anne: :anne:

Sonuç ne oldu merak ettim şimdi, çocuk doğacak mı yoksa öldü mü? Evlilik devam ediyor mu?

Ben kekik suyu

Maydonoz suyu

C vira mini aldım

Kömür taşıdım

Ama şüphesi vardı sadece

, kürtaj yaptırın

Çünkü zamansız olan bir evlat olarak söylüyorum

Hayatım acıyla gecti

Keşke annem aldırsaydı

Babamın onu sevmediğini biliyordu

Bu post neden kapanmamış ki? İnsanlara düşük yapma tavsiyesi vermek ne demek nasıl bi saçmalık bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X