Aile Planlaması Istenmeyen gebelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bes haftalık ama 20 gun once yapılmıs bır bebek dava sonrası bır ılıskı yasanmıs belli
Geçen ay adet olup bu ay olmadıysanız ve davanız 1 ay önce açıldıysa en küçük olarak 5 haftalık hamilesiniz.

Büyük ihtimal üzerine gördünüz diğer adeti.
Ya da birliktelik konusunda yanlışınız var.

Rabbim olmayanlara versin ama beni bi siz anladiniz bi cocugun daha dunyaya getirip gunahina giremem daha cok yeni gercekten belki keseye bile girmemistir bilmiyorum daha bugün ogrendim hamile olduğumu 😢😢😢
Hic bekleme saten cok kötü bi olay üzücü almasanız daha iyi ama saten 2 cocuk var bide eş aldatıyor boşanıyorsunuz cok cok erkense ozaman eczaneden hap alın ertesi gün hapı 72 saatdı sanırım onu alın sonra doktora hemen ama beklemeyin.

Ve evet güzel bişey değil ama siz şimdi ne derseniz konu sahibi istemiyor sizden yargılanmak değil yardım istiyor ayrıca öyle hoplayarak zıplayarak cocuk düşmez ya diğer arkadaşların dediği gibi kürtaj hap başka care yok.

Yaralı arkadaşlarım icin rabbim inşallah tez zamanda sizede bebeler büsürü bebeler verir inşallah

Teşekkür ederim yarin giderim bakarlar istemedigimi soylerim inşallah küçüktür ve rabbim inşallah o mutluluğu sizlere yasatsin
Yahu arkadaşım hesapladık en en küçük ihtimalle 5 haftalık diye, kese vardır yani.
Ama ya zamanlamanda hata var 1 ay önce dava açıldı diyorsun ya da aranız kötüyken de ilişki oldu.

Yani ne olduysa oldu, bize ne ama iyi düşün.
Çocuklarından kardeşlerini ellerinden alıyorsun her şeyden önce.
Ayrıca denilen iğneler, ilişki sonrası şüphede söktürme için verilir.
Ay hamileyim alın diye değil.
Eşinin imzalı feragatı lazım, bunu hallet bence.

Hic bekleme saten cok kötü bi olay üzücü almasanız daha iyi ama saten 2 cocuk var bide eş aldatıyor boşanıyorsunuz cok cok erkense ozaman eczaneden hap alın ertesi gün hapı 72 saatdı sanırım onu alın sonra doktora hemen ama beklemeyin.

Ve evet güzel bişey değil ama siz şimdi ne derseniz konu sahibi istemiyor sizden yargılanmak değil yardım istiyor ayrıca öyle hoplayarak zıplayarak cocuk düşmez ya diğer arkadaşların dediği gibi kürtaj hap başka care yok.

Yaralı arkadaşlarım icin rabbim inşallah tez zamanda sizede bebeler büsürü bebeler verir inşallah
ERTESİ GÜN HAPI İLİŞKİDEN 72 SAAT SONRA GEBE KALINMIŞ ZATEN İŞE YARAMAZ

Inşallah versin onlara
Eczaneden hapı al bekleme
Ertesi gun hapimi oluyor

Bosanma davasini bir ay once acmis oldugunuzu soyluyorsunuz.adetniz gectikten 5 gun sonra ogrendigine gore tahmini 20 gunluk bir bebek.yani davadan sonra olan bir birliktelik.he bu bizi tabiki ilgilendirmez ama bir karmasiklik var.

Ella ertesı gun hapımı yınede hamılemı kaldınız bunların uzerıne😂olur dıyede dusundum olmaz dıyede dusundugun cok ay oldu daha kısmet olmadı bakalım olur ıns🤲🏻
Ben kondom zarar gördü herhalde diye şüpheyle ella içmiştim, hem de diğer bebeğim 5 aylıkken😂😂

Kafada rahatlık ne de olsa olmaz bebek düşüncesi varken, hamile kalınıyor.
Bunu yerleştirin derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X