Aile Planlaması Istenmeyen gebelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende aynı durumdayım gozlerım kurumuyor dıyebılırım bı ınsan her cocuk her hamıle gordugunde gozlerı dolarmı o durumdayım ve hamıle kalmanın bır mucıze oldugunu dusunuyorum bu mucızenın farkında degıl bazı ınsanlar
😢😢😢 CANIM AYNEN GECEMDE BEBEK GÜNDÜZÜMDE BEBEK AKLIMDAN HİÇ ÇIKMIYOR BELKİ DİYE HEP HAMİLEYMİŞİM GİBİ HAREKET EDİYORUM BELKİ HEP BELKİ DİYE AMA YOK VERMİYOR KURBAN OLDUGUM RABBİM VARDIR Bİ BİLDİGİ

😢😢😢 CANIM AYNEN GECEMDE BEBEK GÜNDÜZÜMDE BEBEK AKLIMDAN HİÇ ÇIKMIYOR BELKİ DİYE HEP HAMİLEYMİŞİM GİBİ HAREKET EDİYORUM BELKİ HEP BELKİ DİYE AMA YOK VERMİYOR KURBAN OLDUGUM RABBİM VARDIR Bİ BİLDİGİ
Keske rabbim sizlere verse ama bu sartlarda emin olun kimse dunyaya getirip gunahina girecegime böyle gunahim olsun

Öyle canım dusunmekden uyku duzenım falan kalmadı adetım yaklastı ılıskıye gırınce bıle ya hamıleyse ya bısey olursa dıye dusunmekden edemıyorum agar kaldırmayı falan gectım

Keske rabbim sizlere verse ama bu sartlarda emin olun kimse dunyaya getirip gunahina girecegime böyle gunahim olsun
İyi de zaten o adamdan 2 çocuğunuz var.
Yani gerçekten anlamıyorum, evli insanların kürtaj olmasını.
Evet babasından boşanıyor olabilirsiniz ama olmuş yani, bir de illegal şekilde düşürme yöntemi soruyorsunuz.
Kürtaj için baba izni de gerekiyor, bunun farkında olduğunuz için konu değil mi?

Hayir ya gecen ay adetim oldu bu ay gecikti ve onun msjlarini yakaladim ve konustugu kisiye ev acmis mahkemeyi acali 1 ay oldu zaten
Yani cok kötü bir durum allah yardımcın olsun onuda allah bildiği gibi yapsın. Kimseye anlatmadan cocukları annenize emanet edin 1-2 gün gidin aldırın...

Boşanma aşamasında Bebek nasıl yapılıyor?
Bende Bebek sahibi olmak istiyorum acaba boşanma davası mı açsam ki😬

Ya da hadi boşanacağınız eşinizle bütün sorunlarınızı kenara koyup birlikte oldunuz peki neden korunmadınız?
Sizin bir hatanız veya boşvermişliğiniz yüzünden atan bir kalbi siz mi karar verip durduracaksınız.

Normalde bu kadar fazla karışmam böyle şeylere ama bu kadar rahat fikir sormanız garip.
Doktora gidememenizi de anlamadım? Ya gerçekten evli değilsiniz yaşınız genç ya da eş kişisi kürtaja izin vermeyecek öyle mi?
Hayat garip, kuşlar uçuyor falan. Ne diyeyim.

Yani cok kötü bir durum allah yardımcın olsun onuda allah bildiği gibi yapsın. Kimseye anlatmadan cocukları annenize emanet edin 1-2 gün gidin aldırın...
Artık öyle bir şey söz konusu değil, dediğinizi merdiven altı kasaplar yapar.
Kürtajda baba izni gerekiyor.
Hele ki evli bir kadında kesinlikle ilk aranan şart bu.

Rabbim olmayanlara versin ama beni bi siz anladiniz bi cocugun daha dunyaya getirip gunahina giremem daha cok yeni gercekten belki keseye bile girmemistir bilmiyorum daha bugün ogrendim hamile olduğumu 😢😢😢

Rabbim olmayanlara versin ama beni bi siz anladiniz bi cocugun daha dunyaya getirip gunahina giremem daha cok yeni gercekten belki keseye bile girmemistir bilmiyorum daha bugün ogrendim hamile olduğumu 😢😢😢
Geçen ay adet olup bu ay olmadıysanız ve davanız 1 ay önce açıldıysa en küçük olarak 5 haftalık hamilesiniz.

Büyük ihtimal üzerine gördünüz diğer adeti.
Ya da birliktelik konusunda yanlışınız var.

Bende acabalırım hatta dıyorum bazen korunanlar kazara hamıle kalıyor korunsammı 😂
Boşanma aşamasında Bebek nasıl yapılıyor?
Bende Bebek sahibi olmak istiyorum acaba boşanma davası mı açsam ki😬

Ya da hadi boşanacağınız eşinizle bütün sorunlarınızı kenara koyup birlikte oldunuz peki neden korunmadınız?
Sizin bir hatanız veya boşvermişliğiniz yüzünden atan bir kalbi siz mi karar verip durduracaksınız.

Normalde bu kadar fazla karışmam böyle şeylere ama bu kadar rahat fikir sormanız garip.
Doktora gidememenizi de anlamadım? Ya gerçekten evli değilsiniz yaşınız genç ya da eş kişisi kürtaja izin vermeyecek öyle mi?
Hayat garip, kuşlar uçuyor falan. Ne diyeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X