İşten Güçten Sıkılmaa

Kuru Bakla

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2024
135
216
32
Merhaba herkese

Ben kurumsal bir yerde çalışıyorum. Normalde hafta sonu tatil ama o kadar iş oluyor ki ister istemez hafta sonu da çalışıyorum. Bu aralar motivasyonum düşük çalışasim gelmiyor. İşimi savsaklayamam tabi ki ama aşırı sıkılmaya başladim.Sizlerde de oluyor mu nasil geçiştiriyorsunuz bu dönemleri?

Benımde bazen çok bunaldığım zamanlar oluyor ne zamanki maaş yatar faturalarımı borçlarımı öder kimseye muhtaç olmadan hayata devam edebildiğimi görünce rahatlarım. Eğer maddi açıdan zor bir dönemde değilsem evime yada kendıme yeni bir şeyler almakta bana iyi gelir

Merhaba herkese

Ben kurumsal bir yerde çalışıyorum. Normalde hafta sonu tatil ama o kadar iş oluyor ki ister istemez hafta sonu da çalışıyorum. Bu aralar motivasyonum düşük çalışasim gelmiyor. İşimi savsaklayamam tabi ki ama aşırı sıkılmaya başladim.Sizlerde de oluyor mu nasil geçiştiriyorsunuz bu dönemleri?
Oluyo valla. Borçlarımı düşünüyorum 🥲

Valla benim elim hızlıdır,işleri hafta içi zamanında bitiririm. Yıllardır nereye gitsem tüm çalışanlar hep “işler çok yetiştiremiyoruz mesaiye kalıyoruz,hafta sonu da gelip çalışıyoruz” der ama hiç başıma gelmedi. Hiç o kadar yoğun olmadım. Motivasyonum da bu haliyle. İşler hep zamanından önce biter bende. Belli bir tecrübe ve kıdeme ulaşınca artık başkalarına yardımı da kestim,işim bitti ben çıkıyorum diyorum. İşimi mesleğimi çok da seviyorum,bu yüzden sıkılmıyorum belki de

Merhaba herkese

Oluyor, mesela şu an oldu. Ama önümüzdeki hafta çıkacağım tatili ve çalışmazsam o tatile çıkamayacağımı düşünüp kısa süreli motivasyon sağlıyorum.

X