Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

canım harika bir konu açmızsın bayıldım yazdıklarına bende önce allaha sonrada gerçekten iyi düşünürsek herşeyin daha iyi olucuğına inananalardanım senin hikayenide okudum şaşırmadım çünkü yolunu seçmişsin ve bu yolun sonu zaten mutluluk şimdi burda kendini kandırmak filan oie yazanlar olmuş zaten öyle düşünürseniz baştan kaybedersiniz sen birde olabilicek şeylere niyet edin demişsin yaa canım bence insan bu konuda hayallerini düşüncelerini zorlayabilir ilk başlarda belki daha yakın şeyler istenilebilir ama olucuğına inincınız tamsa eğer şuan hayatınızla yakından uzaktan ilgisi olmayan çok uç şeyler bile isteyebilirsiniz ama olucuğına inanmak ilk koşul canım sana şu noktada şunu sorucam şimdi demişsin ya yerinde oturursan hiçbişey olmaz die yada kapıyı çam açılıcak die diyelim ki istediğin bişey var fakat bununla ilgili yapabiliceğin bişey atabiliceğin bir adım yok yani faal olarak bişey yapamıyorsun yani sadece istiyorsun diliyorsun hayal kurup inanıp imgeliyorsun başka bişey yapamıyorsun o zaman kapıyı çammamış mı oluyorsun yani faal olrak adımlar mı atmak gerekiyor yoksa sadece inanmak istemek yeterli mi

Bu dediginiz yontemi kocam 8 yildir uyguluyo bi konuda:)
Ve galiba beyni onu o yonde etkiledigi icin hedefine ulasmak uzere..
Sure uzun gorunebilir simdi okuyunca ama aciklama yapiyim..
Hayale basladiginda onu o anda degil de 30 yas civarinda yasamakti. Hedefi 30 yasti Ve son 8 ayimiz. Hayali gercek olmak uzere yani:)

Bende ayni uygulamayi araba uzerinden 3 ayda sonuc aldim..

Tabi hayalerinde olcusu olmasi lazim yoksa sonu sizofrene kadar gidebilir:)
Simdi kalkip masum bi hayalle ornegin "kocami seviyorum" baska birsey "kralice olucam ulkeye" kiyaslanamaz. Ilk ornek mutlu sonla ikincisi sizofrenle biter:) ama bellide olmaz hani neden olmasin:))

istediğin kadar yor kendini. iyi niyet, iyi düşünce vesaire vesaire.
karşıdaki nin bir emeli amacı varsa nokta kadar değiştiremezsin.
anca kendini değiştirirsin. bi başkasını değil.

çekim gücü inanılmaz birşeydir
birçok olumsuzluktan bunun sayesinde kurtulmuştum
öncelikle etrafındakiler değil de sen değiştiğin için çok çok mutlu olmaya başlıyorsun
daha pozitif bir insa oluyorsun
yaşadığım bazı şeyler yüzünden bırakmıştım
ama şimdi yeniden istiyorum:)
bu arada telekültüde araştırın
tüm sayfaları okumadım bahsedilmiş olabilir
bahsedilmediyse bilgi verebilirim:)

telekültüde ne demek?bilgi verirmisin.

bazı yorumlara çok kızıyorum inanın yada inanmayın yok niye başlık açtın falan saçma sapan yorum yapıyosunuz allah aşkına millet size göremi hareket edecek ilgibni çekmiyosa okuma yorumda yapma neden başlık açtın diyene kadar biz millet olarak eleştirmeye mutsuz etmeye odaklanmışız al işte bende seni eleştiriyorum onlar kendini bilir

katılıyorum. birisi bir konu açıyor aa bakıyorsun 2 sayfa sonra yerden yere vuruluyorkonu sahibi.
mesela en kızdığım şey birisi eşinin yaptıklarını anlatıyor kimseye anlatamıyor üzülüyor belkide sadece dertleşmek istiyor çok bilmiş duayenlerin yorumu kusura bakma ama kocan çok odunmuş nebiçim kocan varmış ee zaten niye dertleşiyor bu kadın. yada senin kocan çok mu 4 4lük yani .yatştıracağını derdini alacağına bir iki telkinleştirici söz edeceğine

bende bilinçaltına inanıyorum
bir dönem uyku sorunum vardı vee ilaç kullandığım halde uyuyamıyordum:yüzde yüz düşünce gücü kitabını okudum ve ilacı bıraktım..
hz.ali a.s.den bir hadis nakledeyim:hayır düşünün hayır olsun
dini olarakta bilimsel olarakta bu gerçek

aslında insanlar hayrı ve şerri kendisi çağırır..ama bunun farkında bile olmaz..bir düşünsenize günde kaç kere pozitif düşünüyoruz..hep bir korku endişe kin nefret kıskançlık...önyargı...ve daha bir sürü şey..

pozitif düşünce ve duygulardan okadar uzağızki...

eşime sevdiğimi belli etmeyim yoksa şımarır..
arkadaşıma sevdiğimi belli etmeyeyim bilmem neresi kalkar..

ay çok güldüm .ağlamasam bari..

beni sık sık arayıp soruyor kimbilr ne kabahati var..

çıkarı olmasa bana şu iyiliği yapmaz...

yani bu örnekler uzar gider..bunlar şimdi aklıma gelenler..

düşünsenize iyi olan bişeyleri bile kötü yorumluyoruz..ve sonra hayatımızdan yaşantımızdan memnun olmuyoruz..

canım harika bir konu açmızsın bayıldım yazdıklarına bende önce allaha sonrada gerçekten iyi düşünürsek herşeyin daha iyi olucuğına inananalardanım senin hikayenide okudum şaşırmadım çünkü yolunu seçmişsin ve bu yolun sonu zaten mutluluk şimdi burda kendini kandırmak filan oie yazanlar olmuş zaten öyle düşünürseniz baştan kaybedersiniz sen birde olabilicek şeylere niyet edin demişsin yaa canım bence insan bu konuda hayallerini düşüncelerini zorlayabilir ilk başlarda belki daha yakın şeyler istenilebilir ama olucuğına inincınız tamsa eğer şuan hayatınızla yakından uzaktan ilgisi olmayan çok uç şeyler bile isteyebilirsiniz ama olucuğına inanmak ilk koşul canım sana şu noktada şunu sorucam şimdi demişsin ya yerinde oturursan hiçbişey olmaz die yada kapıyı çam açılıcak die diyelim ki istediğin bişey var fakat bununla ilgili yapabiliceğin bişey atabiliceğin bir adım yok yani faal olarak bişey yapamıyorsun yani sadece istiyorsun diliyorsun hayal kurup inanıp imgeliyorsun başka bişey yapamıyorsun o zaman kapıyı çammamış mı oluyorsun yani faal olrak adımlar mı atmak gerekiyor yoksa sadece inanmak istemek yeterli mi

canım oturup hayalini kurmak ve istemek yeterli..kulağa nekadar saçma geliyor dimi ?

ama bakın şöyle bir ayrıntı var..

duygular düşünceleri,düşüncelerde hareketleri doğurur..

yani sen hayallerine inandığında,gerçekleşeciğine inandığında bir müddet sonra bu hareketlerine de yansıyacak..çünkü bakış açın değişecek olaylara karşı......endişelerinden dolayı evet diyemediğin bir olaya ,pozitif düşüncelerinden sonra hiç düşünmeden evet diyeceksin belkide..ve bu sana ummadığın bir kapı açacak...demek istediğim şey bu..

bende bilinçaltına inanıyorum
bir dönem uyku sorunum vardı vee ilaç kullandığım halde uyuyamıyordum:yüzde yüz düşünce gücü kitabını okudum ve ilacı bıraktım..
hz.ali a.s.den bir hadis nakledeyim:hayır düşünün hayır olsun
dini olarakta bilimsel olarakta bu gerçek

evet sizi yönleniren aslında bilinç altıdır..deneyin görün..
akşam saatlerinden itibaren gece yatana kadar şu olumlamayı yapın..her sabah erken kalkıyorum..saat tam 6 ta uyanıyorum..ve buna tüm benliğinizle inanın..gerçekten sabah 6 da kalkıyormuş gibi bu psikolojiye girin..inanın buna..(ama ben altı da kalkmıyorumki neden kandırayım kendimi ) diye bir saniye bile düşünseniz bu olumlama bozulmuş demektir..bilinç altı sizi yanıltacaktır..çünkü bilinçaltı değişeme direnir..bunu kabul etmek istemez..AMA SİZ ÜSTÜN ÇIKIN..VE İNANIN SABAH ALTIDA KALTIĞINIZA..

ertesi günü göreceksinizki sabah 6 da uyanacaksınız..denemesi bedava :))

eşleriyle sıkıntısı ve problemleri olan arkadaşlarda

ben eşimle çok mutluyum..eşimi çok seviyorum ve seviliyorum..
sıkıntılarımız geçmişte kaldı..tam şu andan itibaren kendimi affediyorum..onuda affediyorum..ve mutluluğu seçiyorum..bugünüm çok güzel geçiyor aşkla..sevgiyle..
herşey için allahıma şükürler olsun...

bu olumlamaları inanarak aklınıza geldikçe söylerseniz bilinçaltınız eski kodları silip bunları eklemeye başlıcak..ve bir zaman sonra herşeyin nekadar değiştiğini sizde göreceksiniz..ama en ufak bir şüphe olursa bilinç altı kazandı siz kaybettiniz demektir..

istediğin kadar yor kendini. iyi niyet, iyi düşünce vesaire vesaire.
karşıdaki nin bir emeli amacı varsa nokta kadar değiştiremezsin.
anca kendini değiştirirsin. bi başkasını değil.

zaten bir başkasını değil kendini değiştirmekle başlıcaksın...
değişim insanın içinde başlar ve sonra yayılır etrafa..

aldatıldığından şüphe eden kadın akşama kadar kafasından neler geçirir neler düşünür ve akşam kocası eve geldiğinde ona nasıl davranır ?

kendisine özgüveni olan kocasından şüphelenmeyen ve onu herşeye rağmen deli gibi seven bir kadın akşam kocası eve geldiğinde ona nasıl davranır ??

diyelimki iki erkekte benzer karakterlere sahip ve ikiside karısını aldatmıyor ...

kafasında kuran kadın, adamı eve geldiğine geleceğine pişman edecektir..kendisini tamamen kocasına bile veremeyecektir..telefonlarını ceplerini karıştırmaktan..alakasız sorularla sorguya çekmekten...filan.. işte o günkü mutluluk bitti..adamda ilgisiz ve vurdumduymaz davranacaktır bunun neticesinde...

diğer kadın ise kocasını tüm içtenliğiyle sevgidolu ve güleryüzle karşılayacak..o akşamın tadını çıkaracaktır..kocasındanda ister istemez bunun karşılığını alacaktır..

iki erkek benzer karakterlerde dedik..ama eşlerinin düşünce tarzlarından dolayı biri mutlu evliliğin içindeyken diğeri mutluz bir evlilik yaşıyor...

burda erkek kadın ayrımı yapmıyorum..aynı şey erkekler içinde geçerli tabi...söylemek istediğim şey pozitif düşünce ile negatif düşüncenin insana yaptığı etki mutlaka farklıdır..

kafasında kuran kadın, adamı eve geldiğine geleceğine pişman edecektir..kendisini tamamen kocasına bile veremeyecektir..telefonlarını ceplerini karıştırmaktan..alakasız sorularla sorguya çekmekten...filan.. işte o günkü mutluluk bitti..adamda ilgisiz ve vurdumduymaz davranacaktır bunun neticesinde...

diğer kadın ise kocasını tüm içtenliğiyle sevgidolu ve güleryüzle karşılayacak..o akşamın tadını çıkaracaktır..kocasındanda ister istemez bunun karşılığını alacaktır..

iki erkek benzer karakterlerde dedik..ama eşlerinin düşünce tarzlarından dolayı biri mutlu evliliğin içindeyken diğeri mutluz bir evlilik yaşıyor...

burda erkek kadın ayrımı yapmıyorum..aynı şey erkekler içinde geçerli tabi...söylemek istediğim şey pozitif düşünce ile negatif düşüncenin insana yaptığı etki mutlaka farklıdır..

peki sence çekim yasası karşı cins içinde etkili olur mu?
yani bir insanla aranızda mutlu bir ilişki oldu ama sorunlar nedeniyle bitti, bu insanı hayatına geri çekmek için de kullanılır mı ve bu nasıl yapılmalı?

kelebek canım benim harikasın sen yaa bu yolda birlikte ilerliyelim şimdi benim gönlümden geçen birisi var ve onunla ilgili hergün olumlama yapıyorum imgeleme hayal kurma filan bana yol göster canım olurmu

aslında insanlar hayrı ve şerri kendisi çağırır..ama bunun farkında bile olmaz..bir düşünsenize günde kaç kere pozitif düşünüyoruz..hep bir korku endişe kin nefret kıskançlık...önyargı...ve daha bir sürü şey..

pozitif düşünce ve duygulardan okadar uzağızki...

eşime sevdiğimi belli etmeyim yoksa şımarır..
arkadaşıma sevdiğimi belli etmeyeyim bilmem neresi kalkar..

ay çok güldüm .ağlamasam bari..

beni sık sık arayıp soruyor kimbilr ne kabahati var..

çıkarı olmasa bana şu iyiliği yapmaz...

yani bu örnekler uzar gider..bunlar şimdi aklıma gelenler..

düşünsenize iyi olan bişeyleri bile kötü yorumluyoruz..ve sonra hayatımızdan yaşantımızdan memnun olmuyoruz..
Benim sevgilimle aram iyi değil evlenmek istiyor ama dile getiremiyorum hayal ediyorum sürekli olurmu dersiniz

peki sence çekim yasası karşı cins içinde etkili olur mu?
Yani bir insanla aranızda mutlu bir ilişki oldu ama sorunlar nedeniyle bitti, bu insanı hayatına geri çekmek için de kullanılır mı ve bu nasıl yapılmalı?

çekim yasası yani pozitif düşünce karşı tarafı etkilemez... Sen kendinle ilgili olumlamalar yapabilirsin sadece.....kendinle ilgili kuantum yaptığın sürece senin ışığın etrafındakilerede geçecek hiç merak etme..karşı taraf ancak bu şekilde etki altında kalabilir..

Yani sen karşındaki insan için kuantum yapamazsın...kendin için yapacaksın..sendeki değişimle birlikte etrafındaki insanlarda zamanla değişmeye başlıcak..olay bu..

Benim sevgilimle aram iyi değil evlenmek istiyor ama dile getiremiyorum hayal ediyorum sürekli olurmu dersiniz

evlenmek isteyen senmisin o mu canım ?

birde aranızın iyi olmamasının sebebi ?
asıl probleminiz ne ? bunu bulup bu yönde olumlama yaptığın zaman mutlaka sorunlarınız çözülür...artık biliyorumki pozitif düşünce insanın hayatını mutlaka değiştiriyor..bakın bu sitede de bile onlarca örneği var..

arkadaşlar size tavsiyem google 'den arattırın....BİLİNÇ ALTI nedir ,ne değildir..okuyun..

evlenmek isteyen senmisin o mu canım ?

birde aranızın iyi olmamasının sebebi ?
asıl probleminiz ne ? bunu bulup bu yönde olumlama yaptığın zaman mutlaka sorunlarınız çözülür...artık biliyorumki pozitif düşünce insanın hayatını mutlaka değiştiriyor..bakın bu sitede de bile onlarca örneği var..

Kıskançlıktan dolayı birde ayrı şehirlerdeyiz bu enbüyük etken sanırım çok az görebiliyorum ,aramızda engel var onun diyaliz hastası annesi benim kızım yani zor gibi ama ben onu istiyorum

X