Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

bende hep en kötü ihtimali düşünürüm ki hayal kırıklığım olmasın, kendimi hazırlayım.
ama şu garip mesela konu sahibi havuzu evden bahsetmiş durumu olmayan biri bunu hayal etse ne olacak yani önce ciddi bi kazancı vs olması lazım

daha olabilitesi yüksek şeyler deseydi belki inanırdım.

Bende senin gibiyim olumsuz ne varsa cagiriyorum kuruyorum bi sekilfe oluyo.. simdi bu yaziyi okuyunca belki olumlu biseyler de cagirabilirim diye dusundum ne biliyim.hani maddi olarak degil belki ama manevi mutluluklar icin geverli olabilit

yani kendinize kötülüğü çağırmayın hiç olmazsa bu iyiliği yapın :KK66: bilincaltina kodlama denilen şey gerçek..

insan en sevdiği için bile en güzelini isterken bunu niye kendimize yapmayalım. .
hicbirsey imkansız değildir. . havuzlu ev örneği abartı gibi gelmiş.. ama düşünün ve isteyin sadece saf bi şekilde. . dusun sene kendini Maldivlerde güneşlenirken fotoğraflara poz verdiğini... niye olmasın. . kendini kaptırmadan kaydıyla. .

olay istedim oldu değilde, istedim de Allah verdi gözüyle bakıyorum ben.. dua ederken bile Allah'a işte isteyebildigini et duani.. Hayırlısı neyse o olur ; )

tam bir "istedim oldu" vakasının içindeyim
aylar önce sevgilime ağustosta tatilinde başbaşa tatile çıkacağımızı söylemiştim,ama sorun şu ki artık ünide tek başına yaşayan özgür insan değil "evin kızı"yım.Yani öyle ha deyince tatile çıkılmıyo maalesef
ama hiç umudumu yitirmedim ona da devamlı olarak "eskiden de çıkardım tatile ya,bişi demez ailem.Aylardır çalışıyorum tatil yapmak hakkım" falan diyodum.
Aylar geçti ağustos oldu benim konu açma çabalarım annemin kesin red cevabıyla kapandı.Sevgilim de her fırsatta soruyordu "gidiceeez,güven bana" falan diyordum.
O da bana güvendi,tatil yapmak için işinden ayrıldı. ağustosun ortası oldu,tatilimin yolu yarılandı ve ben hala konuşamadım ailemle,çünkü gereksiz yere tartışma çıkmıştı ve iletişimimiz sıfır olmuştu,kaç kere konu açmayı düşündüysem de cesaret edemedim.Bu arada işinden ayrılan ve yeni işe başlamak için tatilden dönmeyi-haliyle tatile gitmeyi düşünen sevgilim "ne zaman?" sorularını sıklaştırdı,bende bi gün söyledim ve "güven bana,o gün yola çıkacağız" dedim...
sonra ne mi oldu? ben aileme konuyu açmadan onlar bana iznim bitmeden tatil yapmamı söylediler.
işin sırrı inancı hiç yitirmemekte...

Olumlama yapıyorum, hayallerim gerçekleşiyor gerçekleşiyooor, gerçekleşiyor. :KK33:
Hayallerimin içine giriyoruuuum. Hooop!!! :KK9::KK9::KK9:
Dalga geçmiyorum kızlar inandım ve olumlamamı başlattım işte. :KK73:
Etkisi başladı bile... Yüzümde kocaman bir gülümseme var şimdi... :KK70:
Eee daha ne olsun... Ben gülersem her şey güler... :-)
Haydi kızlar gönüllerinizin muradını kucaklayın ve kavuşun İnşallah.
aminnnnnnnn.gif

"Ve zamani geldiginde Rabbin sana verecek, seni hosnut kilacak" kurani kerim. Demek ki zamani gelmemis henüz canim.

bu ayet o kadar uzun süre durdu masa üstümde

o leptop kırışdı başka aldık

şimdi farkettimde ne kadar rahatlatıyormuş beni

son bir -iki aydır iyi değilim çünkü

teşekkürler canım

Bazen oluyo kizlar ben bu guce inaniyorum.birseyi gercekten istersen oluyo.ama madalyonun diger tatafi da var... birseyi cok istersek oluyor bu iyi de olabilir kotude..bazen istemeden olmasindan korktugunuz seyleri çağırıyoruz. .guzel dusinmek lazim kesinlikle

Simdi biz burda yazan arkadasa katiliyoruz ilgimizi cekiyo ve basimiza geldiyse paylasiyoruz ama bunu polemik haline getirmeye gerek yok bence.. imammak isteyen inanir istemeyen giz gezdirme zahmetinde bile bulunmaz arkadaşlar

X