Istediğini ye iç 2 ayda 10 kilo ver nasılmı ? Buyrun içeri

Ve çok nereye ne yazılır bılmıyorum zayıflamak ısteyene belkı bı faydam olur dıye bı kaç yere aynı yazıyı yapıstırdım adım ı sahtekara çıkardılar :) hemen aktar değilim çay satmıyorum satıcı değilim ev hanımıyım pekte anlamam pc den maksadım yardım etmektı ( özeldn mesaj yazmışlar cevap veremıyorum ozur dılerım

seni anlıyorum canım üzülme sadece yardımcı olmak istemişsin. Allah razı olsun. isteyenlere özelden numarasını verirsen çok sevaba girersin. bekliyoruz

bu çayın içinde hangi otlar var bilmiyorum ama hemen tuvalete çıkarıyorsa sinameki kesin var
bence çok sık ve uzun süre kullnmayın
ayrıca içeriğini söylmemek ne demek aktar kendine ne çok güveniyormuş öyle
içeriğini bilmeden bitki ot filan içilmez kaç kilo verdirirse verdirsin

seni anlıyorum canım üzülme sadece yardımcı olmak istemişsin. Allah razı olsun. isteyenlere özelden numarasını verirsen çok sevaba girersin. bekliyoruz

ben yeni üye olduğum için mesaj yazamıyorum buradan yazayım insallah sorun olmaz kadının ismi XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Forumda yazıyı okuyunca hiş şaşırmadım hatta zümra isimli arkadaşın üstüne çok gidildiğini düşündüm ben bilgisayar münedisiyim işim gereği van a gittim orada bu arkadaşın bahsettiği çayı duydum oradan ağrıya geçip araya araya buldum ve çayı aldım gerçektende kısa sürede istediğim kıloya ulaştım 68 kılodan ideal kılom olan 58 e düştüm 2 ay kullanıp bıraktım şimdide yediklerime dikkat ediyorum ve hala 58 kıloyum çayın içeriğine gelince evet satısını yapan sümeyye hanım içeriği söylemiyor ama ağrıdan aldığım çayı trabzonda aktar da baktırdım içinde limon sınameki defne yaprağı yeşil çay tarçın var ama üstüne basarak soyuyorum birde aktarın bılemediği bır ot çıktı içinden aktar hıç gormediğini soyledi o otu sanırım bağırsakları çalıstıran ve zayıflatan bitki o ama ne olduğunu bılemıyoruz zararlarına gelınce ben 2 ayı askın kullandım 10 kılo verdim ve hiç zararını gormedım aksıne daha rahat uykuya geçtim daha dinç uyandım bilginize bende gorup deneyen bır çok arkadaşımda çok menmun kaldı

Son düzenleme:
Herkesin metabolizması demek ki aynı çalışıyormuş herkes '' 2 ayda 10 kilo '' vermiş . Van ' dan Ağrı ' ya çay bulmaya giden ve yeni üye olan arkadaş içindekileri söylemişsin keşke şu esrarengiz otu da bilsek de bizde zayıflayabilsek:26::26::26:

benim rinit alerji problemim var ki olmasa bile içeriğini bilmediğim bir çayı içmem içemem satıcıyı da kınıyorum herkes ağrıya gidemez ki buarada paylaştığınız için teşekkürler ..

canım çayın adı yoksa içindekiler ne yani onlarıdamı bilmiyorsun ... Biliyorsan içindekileri paylaş bizlerle lütfen

evet aktarın adını alalım lütfen Ağrıdan birini buldum istiycem Ağrı üniversitesinden arkadaşlar yardımcı olacaklar, hatta bana gelsin ben de izmittekilere yardımcı olurum kızlar.

canım çayın adı yoksa içindekiler ne yani onlarıdamı bilmiyorsun ... Biliyorsan içindekileri paylaş bizlerle lütfen
bildiklerımı yazıyorum kızlar ama başka karısımlarda var içinde bılgınız olsun mate yaprağı rezene funda çiçeği limon böğürtlen biberiye maydonoz bıldığım bunlar

evet aktarın adını alalım lütfen Ağrıdan birini buldum istiycem Ağrı üniversitesinden arkadaşlar yardımcı olacaklar, hatta bana gelsin ben de izmittekilere yardımcı olurum kızlar.

adı sümeyye bayanın bildiğim kadarıyla ********** bu numara sümeyye hanıma ait

Son düzenleyen: Moderatör:
:2::2:ya lütfen şu çayın içindekileri söyleyin 10 kilo vermem gerekiyo:2::2:

bildiklerımı yazıyorum kızlar ama başka karısımlarda var içinde bılgınız olsun mate yaprağı rezene funda çiçeği limon böğürtlen biberiye maydonoz bıldığım bunlar

canım ben 90 gun kullandım ancak verebıldım 10 kılo dikkat te ettım yememe 2 ayda değil 3 ayda verdim

"istediğini ye iç, kilo ver, nasıl mı?" diye konu açılıyor, biz de nasıl olduğu anlatılmış olsa gerek diye konuyu okuyoruz, ama ballandırıla ballandırıla anlatılan zayıflama çayının içeriği elbette yazılmamış. "O zaman bu konunun bize ne faydası var" diye düşünürken bakıyoruz ki aynı çayı içen ve aynı sürede aynı kiloyu veren başka bir hanımefendi ortaya çıkıyor. Yaklaşık 15 ay önce siteye üye olmuş, ama sırf konu sahibini birebir onaylamak için ortaya çıkıyor, ve ilk ve şimdilik tek mesajını bu konuya yazıyor. Sonra da aktarın cep telefonu numarası veriliyor, falan filan...

Çok inandırıcı gerçekten.

katılıyorum size bence doğru değil.sadece bir birlerine destek olmak için bence.siz en iyiykendi aktarınızdan görerek ve adını bilerek alın arkadaşlar en iyisi bu sağlık şakası olmaz.bağırsak kanseri denen birşey var.her bitki iyi değil...

dün okur okumaz aynı şeyleri söyledim ama dünden beri aklıma takıldı niye uyarmadım diye şimdi uyandım ve arkadaşları uyarayım dedim iki kişi aniden çıkıp böyle bir çaydan bahsediyor hemde ikisininde ilk mesajları içinde ne olduğu belli değil herşey olabilir sizi ölüme kadar götürebilir lütfen böyle bir hataya düşmeyin az yeyin spor yapın yanına tabiki bitkisel destek alın ama yeşilçay su gibi bilindik destekler ve sevgiyle kalın...

Antalya'dan Ağrıya gidemem ya... nereden nasıl bulurum???

ayrıca içindeki karışımları karıştırıp istediği sonucu alan var mı????

ben 20 kilo vermek istiyorum. herkes 2 ayda 10 kilo veriyorsa 4 ayda 20 kilo garanti yani....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…