Istediğini ye iç 2 ayda 10 kilo ver nasılmı ? Buyrun içeri

İstediğini ye iç 2 ayda 10kg. vermek değil alabilirsiniz ancak. Yok böyle bir mucize olsaydı dünya çapında çığır açardı ve kadın bugün dünyanın en zenginleri arasında olurdu.
Hem konu sahibi 3 ayda 10kg. vermiş biraz dikkat edince verilmeyecek bir kilo değil. sağlıklı beslendiğinizde ve sporla o sürede 12kg.da verilir rahatça.
İçeriğini bilmediğimiz otlardan uzak duralım. Zayıflama derken Allah korusun başka hastalıklar insanın yakasına yapışır telafisi bile olmaz.
Her doğal olan ürün yararlıdır diye bir şey yok.

Oradan bu tarafa bakinca bizler salak gibi mi duruyoruz ? Bilgisayar muhendisi hanim ? Ikinizde ayni kisisiniz boyle bi hileye ne gerek vardi ? Boyle rezil urunlerin bu sitede tanitimi yasak o cok zeki beyniniz bunu anlamadi gitti !

O kucuk beyniniz ile IP'yi degistirince yakalanmayacaginizi mi sandiniz ?

Kılo vermek için, öncelikle sağlıklı beslenmek nedir bunu öğrenmeniz gerekiyor..Kıloyu hedef olarak koymayacaksınız, sağlıklı beslenmek nedir? önce bu! Sağlık için yola çıkılırsa kılolar zaten akabınde kalıcı olarak gidiyor! Geçici mi kılo vermek istiyorsunuz?yoksa sağlık ıcın doğru bir hayat standartı mı kazanmak ıstıyorsunuz? bunu düşünün!

2,5 lt su için.
Hareketli insan olun
Ekmek tüketimini fazlasıyla azalın.
Şeker, tuz, hamur hayatınızdan çıkartın.
Ayda 1 kılonuzu kontrol edin!

Sağlıklı yaşam için kılo verin, geçici heveslere kapılmayın!

Lütfen Doktorunuza danışın, bilgi alın, kontrollerden geçin, Sağlık bu! Her şeyin başı sağlık bunuda unutmayın.

Son düzenleme:
Konuyu bi güzel okuyodum bakalım neymiş diye.. En son cümlelerde özelliklede numarasını verebilirim diye yazması kısaca özetlemiş durumu zaten amaç reklam olmasa bi kar olmasa bu işte zaten çayın karışımını yazardınız isteyenlerde istediği aktardan gidip alırdı. Zaten son nokta konulmuş konuya başka diycek bişey yok

Ya benim anlamadığım; madem bitki içeriğini bilmiyorsunuz, temin etmekte güç, zayıflamak isteyen bunca insana " bizden söylemesi araştırın bulun" gibi bir duruma düşürüp gıpta ettiriyorsunuz.

SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM YA BEN DE ÇOK MAĞDURUM BU KONUDA VE DE ÇARESİZİM SİZE MAİLİMİ YAZAYIM BANA ULAŞIN LÜTFEN xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
canım arkadaslarım hıcbır cay dogrudan kılo verdırmez hemde ıstedıgını yıyıp ıcıeksın oldu ben hergun cıkolata pasta yıyım ama zayıflatsın o cay benı.cay dedıgın sey genelde vucudundakı fazla suyu odemı atar vucuttan gıden su tartıda kılo gıbı gozuksede aslında sadece sudur.cokca kucuk tuvalete cıkarır he bırde sınemakı gıbısı vardırkı allah korusun bagırsakları oldurur resmem ıcerken guzel yedıgınız forss dıye tuvalete gıder ama bırakmayagorun ....bıraktıgınız an bagırsaklarınız calısmaz o cayı ıcmezsenız eger karnınız dag gıbı sıse tatanız olsa bıle yapamazsınız ıcınızde tas var gıbı sınemakı bagırsaktakı dıskıyı ıten tuylerı yakar o cayı ıctıgınızde ıse dıskıyı su halıne getırıp kolayca bagırsaklardan atar fakat ıcmedıgınızde dıskı sertlesır onu ıten tuylerde yok olduıgu ıcın dıskı ıtılemez ne kadar ıkınsanızda aynı yerde kalır ve sertlesır karın agrıları cıddı kabızlık sorunlarına hosgeldın dersınız ....ben bu hatayı besı bıryerde cayı ıle yaptım 1 ay tuvalete cıkmadım aglıyodum resmen .... sonra ılaclala duzelletım ama o kıllar asla eskısı gıbı olamıcagı ıcın hala sorunlar yasıyorum dıkkat edın arkadaslarım.secım sızın.ıcınde sınemakı olmayan cayları ıcın en azından vucuttan suyu atar ama kılo verdırmez.

Arkadaşlar Kazen duruma el koymuş görmüyormusunuz reklam amaçlı üyelik diyor,aynı kişi IP adresini değiştirerek 2. üyelikle ürünü destekleyici şeyler söylemiş 5. sayfaya bakın kazenin yazısı orda,hala ürünü isteyen numarasını bura paylaşanlar var allahım sana geliyorum

Alın benden de o kadarİnsanlar zayıflama uğruna sağlığını hiçe sayar hale geldi.
Ayrıca eskiden editörler titiz çalışırdı. Konu sahibi üyelikten çıkarılmış konu kapatılmamış.
İşlerine karışmak gibi olmasın ama nedenini merak ettim doğrusu.

Arkadaşlar bir süredir çeşitli konularda forumu takip etmekle birlikte,aranıza yeni katılmış sayılırım. Özellikle şok diyetler ve bu tarz bitkisel karışımlarla beslenme düzenini değiştirmeden kilo verme içerikli konuları endişeyle izliyorum. Bundan 6 ay önce ne yapsam da hemen zayıflasam diye formuller arıyordum, o yüzden bu karışıma ihtiyacı olduğunu söyleyen arkadaşlara hak veriyorum, ancak kabul edelim ki,kilo kaybetmek sabır isteyen bir iş ve doğrudan beslenme+spor ile ilişkili. Bitki çayları kilo vermede ancak destekleyici olabiliyor. Kilo fazlası 10kg nin üzerinde olan arkadaşlar sadece beslenme düzeninizi değiştirin ve lütfen sabırlı olun,hedeflediğiniz kilo için kendinize hedef tarih belirleyin, 1 yıl sonra-2 yıl sonra şeklinde... Uzmanlar bunu hep söylüyor, uzun vadede verilen kiloların geri alınma riski daha düşük biliyorsunuz... 30 yaşındayım ve 20 li yaşların başından itibaren daima kilo sorunum oldu,kısa süreli ani diyetler denedim ve sonuç hep başarısız... Eylülde tartıda 79 kg yi görünce beynimden vurulmuşa döndüm ve o gün spora başladım aynı anda yediklerimi sadece azalttım,ekmek tüketmemeye başladım. şu an 67 kiloyum. zaman zaman umutsuzluğa kapıldım,bazı aylar hiç kilo veremedim bazen 1-2kg aldığım bile oldu. Sadece sabrettim ve sağlığıma zarar vermemeye özen gösterdim. Bu arada boyum 170cm ve hedefim eylül 2012 ye kadar 60kg olmak. Sadece sabredin ve vazgeçmeyin,olayı ticari boyuta taşıyan insanların kilo zaafınızı kullanmasına izin vermeyin,zayıflamak için para harcayacağınız tek sektör spor salonları olsun bence... Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…