Istediğini ye iç 2 ayda 10 kilo ver nasılmı ? Buyrun içeri

Zumra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2012
38
0
Arkadaşlar aranızda yeniyim size hikayemi anlatmak istiyorum isteyen olursa şayet resimde yollayabilirim ben geçen sene nisan ayında ilk bebeğimi dünyaya getirdim kızım bu sene 1 yaşını bitirdi allahın izni ile 60 kilo başladığım hamileliğim i 9 ayın sonunda 76 kilo olarak bitirdim tamı tamamına 16 kılo aldım bebeğim emmedi ve 6 aydan sonra mama yemeye başladı zayıflamak uğruna yemediğim ot içmediğim kür kalmadı lahanadan elma sirkesine maydonoz suyuna diyetler yapmaya başlayıp yarım kalan sporlar egzersizler uyulmayan diyet listeleri tabi bunun sonrasında kendime olan oz guven eksikliği bakımsızlık hepsi bir araya gelince eşimle sorunlar yaşamaya başladım artık evden çıkmayan eski kıyafetlerine sığmayan giydiği kıyafetlerden taşan etlerden oluşan iğrenç bir yaratığa donüp insanlıktn çıktım diyebilirim hatta o kadar psikolojim bozulduki kilolarımdan kızımı sorumlu tutup onu suçladım neyse konuyu toparlıyorum eşim askeri personel eşimin işi dolayısıyla ağrıya yerleştim burada bir aktara kızımın rahatsızlığı için polen almaya gitmiştim ki oradaki bayanın başka bir arkadaşa çay sattığını gordüm kadın daha önce gelmiş aldığı çaydan çok menmun kalmış 2 ayda 10 kılo vermiş teşekkür edip eş dosta almaya gelmiş ses etmedim iş yerınden çıkıp bi kosede başladım beklemeye aktardakı bayan alışverişi yapıp çıktı ondan özür dileyerek durdurdum ve 2 ayda nasıl 10 kılo verdiğini sordum aktardan bi çay aldığını istediğini yeyip içtiğini ve kılo verdiğini söyledi çooook fazla çay denemiş biri olarak ınanmadım tabıkı teşekkür edip inanmaz bı halde aktara gidip o çayı aldım eve geldim ve içmeye başladım günde 3 bardak yemeklerden önce ben 3 aydır kullanıyorum ve 64 kıloyum isteyene eski ve yeni resimlerimi yollayabilirim :)) çok menmunum bunu ne çay satmak için nede reklam için yazmadım sadece benim gibi umudunu kayıp edip kılo veremeyeceğini düşünen arkadaşlar a belkı bır faydam olur dıye yazıyorum 64 kıloyum ve çok mutluyum isteyen arkadaşlara aktarın numarasını verebilirim hepiniz hoşçakalın

numarasını ya da adresini alalım göndersin bize ne çayıymış bu burda yok mudur acaba? gerçekten merak ettim.

Verılıyorsa ben yollayım numarayı ama yasak sanırım canım çayın adı falan yok bellı otlardan karısım ama ne zaman gitimse dukkan dıkım tıkım dolu bazen yetişmiyor bıle

Bu çay sadece o aktarda mı bulunuyor ?
Başka bi yerde bulamaz mıyız ?

arkadaşım çayın adını yazarmısın belki istanbulda buluruz...olmadı getirtiriz.bekliyoruz valla adını

Son düzenleme:
karışımı sorsan ya aktara burda yazsan bizde yakın aktarlara hazırlatsak,taa ağrıdan kim alıcak,hem içinde ne olduğunu bilmediğimiz bir karışımı sormadan etmeden alıp içmekte sağlıksız olmazmı,belki birinden birine alerjimiz var değilmi ama

Kızıma bakıyordum hanımlar aktar numarası vermedım kımseye istemeyene de vermem ben çay satmıyorum aracıda değilim sadece fıkrımı ve durumumu anlattım sıze çayın adı yok ben baharatçıya gıdıyorum zayıflama çayı dıyorum verıyor 40 tl ye alıyorum 3 ay oldu 10 kılo verdım yemeklerden once içiyorum istediğimi yıyorum ve afedersınız hemen tuvalete gıdıyosunuz zaten hıç bırsey kalmıyor karnınızda haftanın 4 gunu kullanıyorum 3 gun içmiyorum ben adı yok sadece torbada çay içine ne kattığı soylemıyor canlarım defalarca sordum soylemedı ama benım tahmınım yeşil çay limon var tarçın tadı var bırazda ama içeriğini bılmıyorum zaten 60 kılo olayım bırakacağım allahın iznıyle insallah

hımm,anladım, bir örnek alınıp başka aktara götürüp incelenebiliri demekki bu karışım nedir diye

iş güç yok bunlarda ya Ağrıda herkes iğne iplik olmuş evde,işte hatta sokakta bile şişman kadın yokmuş yarın manşetlerde görüürsünüz siz inanmayın bakalım

hımm,anladım, bir örnek alınıp başka aktara götürüp incelenebiliri demekki bu karışım nedir diye

helal sana arkadaşım valla güzel fikir bu! pek gizwemli oldu bu çayın karışımı...bende merak ettim başka bir aktara götürüp bu karışımda neler var diye sorulabilir.ama arkdş yinede elinden geleni yapıyopr tahminen içinde neler olduunu yazmışki yazdıkalrı kilo verdirici şeyler...belkide üçü biraraya gelince öyle bi etki yapıyor metabolizmayı hızlandırıyor...ben denemeyi düşünüyorm..

iş güç yok bunlarda ya:d ağrıda herkes iğne iplik olmuş evde,işte hatta sokakta bile şişman kadın yokmuş :d:d yarın manşetlerde görüürsünüz siz inanmayın bakalım:d:d

ağrıda sokakta zaten kadın kız goremezsın çok nadırdır :) eşleri çıkarmaz

7 otlu bi karışım vardı odur muhtemelen.
İstediğimizi yiyip içmek yerine biraz dikkat ederek çok daha sağlıklı zayıflayabiliriz.

hele acele etme,bir başka aktara sorulsun bakalım belki başka bişeyde vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…