Göz Makyajı İstediğimiz kaş şekillerini ve güzel kaşları burada paylaşalım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ben de buna bayılıyorum ki önceden böyleydi kaşlarım ama burada düzgün alan birini bulamadım şimdi mahvoldular senağlama

ben de buna bayılıyorum ki önceden böyleydi kaşlarım ama burada düzgün alan birini bulamadım şimdi mahvoldular senağlama

Bu cok güzelmis, sevdigim kas sekli bu sekilde, kaslarim biraz benziyor buna da biraz daha sik olsa daha güzel olucak:))
Sana da önerim kaslarini kendin al, kuaförde hep cok inceltiyorlar ve sonra hic dogal durmuyor kaslar

Bence son iki model güzel değil...ilk ikisi güzel...
ve önemli olan kaş yapısıdır. her kaş modeli her kaşa olmuyor maalesef..

ben brooke shileds'in kaşlarına hastayım ya oldum olası :asigim: hiç bi zaman öyle olamıycak ama kaşlarım benimkiler kavisli ve ince malesef :1no2:

Bende inceltmeye uğraşıorum ilk başlarken dikler. seviorum kaşlarımı ama bide dik olmasa başları

bendede ara ara boşluklar oldu gibi.hele kirpiklerim minicik minicik kaldılar acil bakım yapmam lazım.kaşlarımıda şöyle 1 ay dayanıp almasam şeklini değiştiricem ama asla dayanamam biliyorum kaşlarım koyu renkli ve çok,tenim beyaz.uzatınca insan içine çıkacak hali kalmıyor.ben kaşlarımı kendim alıyorum o yüzden asla uzatamam.dayanamam yani cımbızı evden yok etmem lazım

hadi hadi güzel sitenin güzel hatunları kaşları bekliyoruuuzz nerede resimleeeerr kaydirigubbakcemile5

kaşda yerinde gözde maşallahdoğulu olduğuna kalıbımı basarım a.s.allah sahibine bağışlasın

doğulu değilim şekercimmm..amaa atalarımda dadaş kanı mevcuttur:lepi:beğendiğin içinde çok saol güzel bakan gözlerin için ayrıca teşekkür ederim canımmŞeniz

ben resimdeki kaşlrın hiçbirini beyenmedim 1. çok düz zaten dövme gibi duruyo 2.seyrek ayrıca boyanmış zaten kaş kalemiyle belli üstten 3. zaten göze çok yakın bi kaş modeli gülünce kaş göz bir olmuş iyice ben beyenmedim kendi fikrim... :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…