İşte Doğum yapan Ağustos Annelerimizin Listesi

kızlar benim paşamın ismide ömer efegamyoncuiremsu
50 cm
saat 8:45 de dünyaya geldi yavrummmm
ne güzel bişeyymiş yaa

arkadaşlar bende yarın yazamayacağım sanırım.13 ağustos çarşamba sabah bebişimi kucaklayacağım inşallah.haberlerinizi takip etmeye çalışıyorumm.bütün bebekleri Allah analı babalı büyütsün annelerinde gözü aydın:)))))))benim içinde dua edin.yeniden görüşmek dileğiyle...

canım sana hayırlı doğum diliyorum.umaım herşey gönlünce olur.sezeryan mı olacaksın?

:teytey:yeni gelen bebişleri allah analı babalı büyütsünn hayırlı olsunn yerim bebişleri şekerlerr allaha emanet olsunlarr

brn hayırlı doğum olsun sağlıkla gelsin bebeişin cnm sanırım kucağına almışsındır yavrucuğunu :)

kızlar benşm bebişimde 09.08.2008 de saat 7.45 de doğduuu 50cm ve 2 800 kg ismi de zeynep ekleyin allah herkese hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler versinnn

Allah hepinizin bebislerini anali babali büyütsün, masaallah hepinize gecmis olsun....ve gözünüz aydin .....................

bütün yeni anneleri tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün.darısı bekleyenlere inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…