Işte bu da benim egem:)

ayyyyyyy inanmıyorum ceko bu ne tatlı bişey.... bayıldımmmmmmmmm kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.. allah nazarlardan saklasın cnm ayy alf gibi saçlarıda :roflol::roflol:

canım benim çok teşşekür ederim aynı eylül gibi:)hepsi çok güzel.kim bilir öznurcum belki bi gün bi yerlerde karşılaşırlar belli mi olur:))

canım benim çok teşşekür ederim aynı eylül gibi:)hepsi çok güzel.kim bilir öznurcum belki bi gün bi yerlerde karşılaşırlar belli mi olur:))

tabi tatlım kader kısmet belkide bakarsın biz onlardan önce karşılaşırız.. :1hug::1hug:

Eylül'de hala Ege gibi eldiven takıyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çünkü küçük cadı suratını çiziyor hiç tırnağı olmadığı halde korkuyorum gözüne sokacak die :1shok::1shok::1shok:

ceko bu ne böyle allah nazarlartan saklasın maşşallah tontiş valla ben onun kot pantolonunu yerim çok çirkin çok

ceko bu ne böyle allah nazarlartan saklasın maşşallah tontiş valla ben onun kot pantolonunu yerim çok çirkin çok

bahar'cım seninki sanki çok güzel çok çirkin o. hele gözleri dahada çirkin :roflol::roflol:
şaka yaptım kıyamam ona :teselli::teselli:nazar değmesin die dedim heeeeee :nazar
:

çok şeker maşallah canım................

maşallah canım çok yakışıklı oglun varr allah nazarlardan saklasın..

maşallah oğlişine nazarlardan saklasın Allah.
kız öznur kocaman oldular artık takılır mı eldiven çıkar alışsın çocuk. sona ellerinden ödü kopacak. geç kalmışsın takma eldiven meldiven çizer çizer öğrenir çizmemeyi

ya ben retina olayından sonra hassaalaştım ama yanındayken taıkkıorum çünkü bi bakıorum bi yerini çizmiş kanatmış tırnak olmasda hoş bu fotolar 1 ay önceki ahalimiz ama yinede eldiven hiç takmıo deilim.

çok şeker canım allahım nazarlardan esirgesin :)) saçlarıda aynı beni ardam gibi :)))) öpüyorum tüm bebklerii melek onlar yhaa:)

Allah nazarlardan saklasın ceko..Sinirli o da sanırım benim oglum gibi..Saclar dikiliyo mu??

evet canım dikiliyor kendi kendine sinirli olcak diyorlar,bende hak veriyorum yaşadığım tecrübeler doğruluyor:)Allah hepsini nazardan korusun

cnm bende retina olayından sonra hassaslaştım. çünkü jilet gibi keskin tırnakları gece yatarken mutlaka takıyorum. hatta bugün elini tam gözüne sokarken yakaladım ödüm patladı. sık sık tırnaklarını kesiyorum ama gene çizmesini beceriyor. ama gün içinde yanındayken çıkarıyorum. ellerini tanıyor yabancılamıyor. hatta sürekli ağzında emiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…