Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu İŞTE BENİM YILLARDIR ALMAYI BEKLEDİĞİM EŞYALARIM ; BELLONA BELİSSA CONSEPT :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Ne tarz düşünüyorsun peki

hayırlı olsun bende aldım hepsını bellisayı .perdeden anlamıyorum pek onerısı olan war mı

Ben de detaylı Bi Araştırma yapmadım ama salon için stor perde düşünüyorum, oturma odam için tek renk fon düşünüyorum. Yatak odam için de tül olabilir. Tabi gidip bakmam lazım perdeci de fikrim değişebilir :)

IMG-20160224-WA0002.jpg

Anladim. bende ya onu yada alesta koseyi almayi düşünüyorum . İnsallah memnun kaliriz

Salonum da ve yatak odam da su yeşili aldım herkes çok beğeniyor.oturma odam da gül kurusu

Benimde agustosda dugunum olacak yavastan esyalara bakiyoruz esyalari cok begendim ama fiyati fazla geldi biraz.. Sizler bu esya masraflarini nasil karsiladiniz erkek tarafimi aldi yoksa ortaklasa mi aldiniz ?

Benimde agustosda dugunum olacak yavastan esyalara bakiyoruz esyalari cok begendim ama fiyati fazla geldi biraz.. Sizler bu esya masraflarini nasil karsiladiniz erkek tarafimi aldi yoksa ortaklasa mi aldiniz ?
Ben sadece oturma odasini aldım eşim de salon takımı yemek odası yatak odasini aldı eşim 12250 bende 3250 odedim .

X