Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu İŞTE BENİM YILLARDIR ALMAYI BEKLEDİĞİM EŞYALARIM ; BELLONA BELİSSA CONSEPT :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Esrdbkkk

Biricik'le
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
494
232
Merhaba kızçeler. :KK25: Eşyalarımı aldım. :KK49:Ağustosta düğünüm var Allah nasip ederse. Çok heyecanlı ve güzel bi süreçti. Hepsini çok beğenerek aldım. Bellona bize birde 102 ekran Led tv hediye etti sağolsun :) Sizinde fikirlerinizi alayım dedim. Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Bu oturma odam için
20156313327_lindalukstakimlimasuyesilitab01.jpg

Bu takım salon için oturma grubum
istikbal-perla-deluxe-takim-mina-gulkurusu-200315-7.jpg

Aşık olarak aldığım yatak odam :)
belissa-yatak-odasi-takimi-tab-06.jpg

bbbbbbbbb.jpg

aaaa.jpg

Ve yemek odam

Belissa Yemek Odasi-01.jpg

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 394
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 447
Merhaba kızçeler. :KK25: Eşyalarımı aldım. :KK49:Ağustosta düğünüm var Allah nasip ederse. Çok heyecanlı ve güzel bi süreçti. Hepsini çok beğenerek aldım. Bellona bize birde 102 ekran Led tv hediye etti sağolsun :) Sizinde fikirlerinizi alayım dedim. Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Bu oturma odam için Eki Görüntüle 1758557

Bu takım salon için oturma grubum
Eki Görüntüle 1758558

Aşık olarak aldığım yatak odam :)
Eki Görüntüle 1758559
Eki Görüntüle 1758566
Eki Görüntüle 1758563

Ve yemek odam

Eki Görüntüle 1758562 [/QUOTE Hayirli olsun mutluluklar getirsin insallah yuvaniza. Toplam ne kadara aldiniz taksitli mi pesin mi ? Pazarlikla ne kadar indirim yapabiliyorlar merak ediyorum. Bir de mdf mi suntalem mi yatak odasi ve yemek odasi? Teşekkürler

Teşekkürler Amin inşallah. 4 takım mobilyayı 16.400 ya aldık. Yarısı Peşin yarısı taksit yaptık. Ama fiyatları peşin fiyatından hesapladılar. Baya indirim yaptılar. Normalde 20-21 bin civarı oluyordu. E birde hepsini aynı yerden almış olmanın faydasını gördük. Bellonanın sitesinde fiyatları yazıyor, o fiyatlara göre çok uygun aldık biz. 10 bin tl üzeri alışverişe TV hediye ettiler. Pazarlık önemli. Mağaza sahibi ile de alakalı. Kendileri çok iyi ilgilendiler. Malzeme içeriği kullanılan yere göre değişiyormuş. İkiside kullanılmış. Zaten dokunduğun Zaman çok sağlam, kaliteli olduğu anlaşılıyor. Yakından görmeniz lazım. :)

Bende bugün aldım o seriyi bizede Baza ve yatak hediye ettiler . Oturma odası için belissa köşe takımı aldım hepsi 15500 tuttu inşallah güzel günlerde kullanırız

Teşekkürler Amin inşallah. 4 takım mobilyayı 16.400 ya aldık. Yarısı Peşin yarısı taksit yaptık. Ama fiyatları peşin fiyatından hesapladılar. Baya indirim yaptılar. Normalde 20-21 bin civarı oluyordu. E birde hepsini aynı yerden almış olmanın faydasını gördük. Bellonanın sitesinde fiyatları yazıyor, o fiyatlara göre çok uygun aldık biz. 10 bin tl üzeri alışverişe TV hediye ettiler. Pazarlık önemli. Mağaza sahibi ile de alakalı. Kendileri çok iyi ilgilendiler. Malzeme içeriği kullanılan yere göre değişiyormuş. İkiside kullanılmış. Zaten dokunduğun Zaman çok sağlam, kaliteli olduğu anlaşılıyor. Yakından görmeniz lazım. :)
Tesekkurler. Ben de aldiklarinizi internetten hesaplamistim da 16.500 civarlari cikmisti pesin fiyatlari. Su an indirimde olan modeller tekrardan hayirli olsun. Gule gule kullanin

X