Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

canım ben bu elbiseyi bakırköy ender mağazasından almıştım.

lord hamile giyim bakırköy
yada ebru giyim yine bakırköyde bu mağazalardada çok şık kıyafetler var canım

canım ben bu elbiseyi bakırköy ender mağazasından almıştım.

lord hamile giyim bakırköy
yada ebru giyim yine bakırköyde bu mağazalardada çok şık kıyafetler var canım

canım coktesekkur edıyorum bu bakırkoy avrupa yakasında mı ben gorumcemı zıyarete gıdıcem o kartalda oturuyor uzak mı olur orası bana bıde bunların adresını verebılırsen cok memmun olurum senı mesgul ettım tesekkurler canım bebısınıde sağlıkla kucağına alırsın ınsallah Şeniz

canım bu mağazalar avrupa yakasında kartalaa uzak kalıyo canım
ama ben yinede adreslerini sana verim sen istersen gidersin

ender mağazası: istanbul cad. no:61 /bakırköy

lord hamile giyim: ebuzziya cad no:16 /bakırköy

ebru giyim: ebuzziya cad. marmara çarşısı no11/94 bakırköy

ayy canım cok tesekkur edıyorum olmazsa kartaldakı magazalara bakarım kıyafetlerıne herhalde ordada vardır cok tesekkur edıyorum

askito yaw senin göbüşün küçük duruyor ve hiç dediğin kadar kilon varmış gibi durmuyor maşallah:) ttüüü

saol canim benim acaip moral verdin :dance::dance:
kilomu hep az tahmin ediyolar zaten ..evlendikten sonra 20 kilo aldim.. ama hala eski kiyafetlerimi giyiyordum ..
anlayacagin bende deil tartilarda sorun var .. aslinda ben hep 62 kiloyum :))))))))))

SEMRAS çok tatlı ya göbüşün maşallah.aynı ben top yutmuş gibi....

GELİNCİK kız delisin sen valla.kocişinle resminimi koydun.ay çok güzel çıkmışsınız.benim herüf izin vermez ama çaktırmadan bigün bende eklerim belki...çok yakışıyorsunuz valla birbirinize.Allah mutluluğunuzu daim etsin.ayrıca hamilelik çok yakışmış sana.bebişin ve kocişinle sağlıklı,mutlu uzun ömürler diliyorum canım...

kzı nerde gelıncık kılolar kardes dogumda 6 kılosu gıder zaten eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gerıye kaldı 5 kılo oda 2 ıkı ayda gıder ohhhhhhhhhh kılona geldın

ben ne yapacaksam yandım yndım

bu da benim göbüş kızlar büyüttüm büyüttüm öyle ekleyim dedim :))))

semrascım ne kadar büyümüş karnın maşallah canımmm cadı kocaman olmuş
hilmiye ve gelincik sizlerin göbüşler çok güzel maşallahhh allah hepinizi nazarlardan korusun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…