işte benim çeyizciklerim:))

ya cup cakeli şeyler mi tabak altlığı
canım onlar bardak altlıgı 3 modeli vardı ben bu ikisini aldım.tepsime uyuyor biri diğerini de begendim:)
ya ben kendimi paralarım eğer alamazsam bunlar nasıl bişey bebişime söyledim gidiyo şimdi A 101 e Allahım nolur olsun çok beğendim kendilerini
evet canım ben bardaklara bayıldım kuzenimin çeyizine de hediye aldım gidip daha sonra.

servislikler de güzeldi gördüm ama benim aklımda baska bir model var ondan almadım.çok ciciler inşallah desenleri yıkanırken cıkmaz

çok yazdım biliyorum ama ben yanlış anlamışım cupcakeliymiş hepsi heheh

sevindim canım bulabildiğine:))))

bunlar çook güzeelll valla insanın evlenesi geliyo güle güle kullanınn ....

bunlar da bugün katıldı çeyizciğimee:)) peçete halkası almamıstım a101den gecen hafta bu hafta baktım bir sürü var dayanamadım 6lı bir tane aldım aynen bu desenden.ayrıca kaseleri de a101in katalogunda gördüm.6 tane alacaktım 3 mavi 3 krem.kremi pek begenmedim ve kaseler umdugumdan cok büyük olduğu için 3 tane aldım:)

bu da tupper merdanem

aa yine mi gelmiş ben hazır izinliyken iki dk bi uğrayım o zaman güle güle kullan canım cicilerini

aa yine mi gelmiş ben hazır izinliyken iki dk bi uğrayım o zaman güle güle kullan canım cicilerini

sağol canımmm:))) canım baya bir vardı yeni gelmiş gibiydi.ama depodan mı çıkardılar bilmiyorum.çünkü bu haftanın katalogunda peçete halkaları yok.sizin orda olur mu bilmiyorum sen yine bir bak

ayyyyyyy sende bendensinn pembişş pembişşşş :))) bende de emsan pembe seramık tencere seti var ve aryıldızın o modelini düşünüyıorumm canm kalıtesii iyi değil mi kararsızım da birazz

tatlımmm bendee aldımm pecete halkasındann yaa bendensiinn takipçinimm senin :)))

sağol canımmm:))) canım baya bir vardı yeni gelmiş gibiydi.ama depodan mı çıkardılar bilmiyorum.çünkü bu haftanın katalogunda peçete halkaları yok.sizin orda olur mu bilmiyorum sen yine bir bak

canım baktım bile yoktu büyük ihtimalle depodan çıkardılar

ayyyyyyy sende bendensinn pembişş pembişşşş :))) bende de emsan pembe seramık tencere seti var ve aryıldızın o modelini düşünüyıorumm canm kalıtesii iyi değil mi kararsızım da birazz

tatlımmm bendee aldımm pecete halkasındann yaa bendensiinn takipçinimm senin :)))

evet canım her şeyim pembe oldu..ar yıldız zaten iyi bir marka baya arastırarak aldım ama tabii kullanmadıgım için nasıldır bilmiyorum:) kaliteli görünüyor acıkcası.peçete halkası da cok hoş güle güle kullan sen de canım:)

canım baktım bile yoktu büyük ihtimalle depodan çıkardılar
hadi ya şansa geldi benim de hiç düşünmüyordum olacagını neyse daha güzellerini alırsın canımmm:)

ben aldım zaten ama yeni geldiyse asıl istediğim modeli alayım diyecektim

anladımm canmm bnde o çelik takımı alacagımm büyük ihtimal baska pembe çelik takım yok çünkü sen yüklemeye devm et aldıklarını :)

anladımm canmm bnde o çelik takımı alacagımm büyük ihtimal baska pembe çelik takım yok çünkü sen yüklemeye devm et aldıklarını :)
yüklerim canım aldıklarımı birbirimize fikir vermiş oluruz hem:)
ben aldım zaten ama yeni geldiyse asıl istediğim modeli alayım diyecektim

hımmm anladım canım..olsunn daha güzelleri gelir haftaya çift kişilik çarsaf ve yastık takımı var almayı düşünüorm acıkcası cok ihtiyac oluyormus öyle seylere sen de bakarsın..a101cii olduk çıktık yaaa

bakarım canım güzelse bende alırım

bende bakarımmm haftaya 101e :) tüm marketleri takip ediyorumm bendeee yeni bi alıskanlık daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…