işte benim çeyizciklerim:))

canım benimmmmmmmm bayıldım çeyizliklerinee hayırlı uğurlu olsun bu arada nasıl özlendin bi bilseeeenn

canım benimmmmmmmm bayıldım çeyizliklerinee hayırlı uğurlu olsun bu arada nasıl özlendin bi bilseeeenn

tatlımmm nerelerdesin sennn ben de seni çok özledim hatta gecen facede eski yazışmalarımızı okumustum faceini kapadın sanırım

tatlımmm nerelerdesin sennn ben de seni çok özledim hatta gecen facede eski yazışmalarımızı okumustum faceini kapadın sanırım

canım bende nişanlandımm inan bende deli gibi hazılrlık içerisindeyi,m hattaa izmite gelin gelebilirim :13::13::13::13::13::13::13:
fac. kapandı canım biri hak. sanırım sonra tekrar açamadım zaten malum durumları biliyosun zaten kimse bilmiyodu fac. ama seni gördüm nasıllll mutlu oldum anlatamam canım yaaaa wallahi çok özledim bi başkaydık

canım beniim cok sevindim nişanlanmana izmite gelince görüşelim mutlakaaa:) ben de çok özledimmmmmm başkaydık o yüzden seneler gecse de unutamıyoruz

ne kadar çok bunalımlara girmiştim hala unutamıyorum ya tam bir teselli kaynağı artık diyosun gelsin ciddi olcak çok farklı olucak alıyosunda alıyosun

benımde sozlum askere gıdıcek yalnız curuk alma ıhtımalı var eger oyle olursa bu sene evlenıcez kızlar ceyız lıstesı varmı ben cıkardım ama emınımkı eksıkler vardır lıste halınde varsa paylasırmısınız

canım şöyle söylim çeyiz listesi denen şey tamamiyle senin isteklerine göre değişiyo benim gördüğüm çeyiz listelerinde çok gereksiz saçma sapan şeylerde vardı ben listeye göre gitmiyorum almam gereken neyse onları alıyorum sende önce büyük demirbaşları al sonra zaten bir bakıyorsun birsürü şeyin olmuş.

ben liste yapmıyorum.aklıma geleni alıyorum.gördüğüm hoşuma giden ufak tefek şeyleri de araya sıkıştırıyorum.listeye kaldıysak yandık hayatta evlenemeyiz.:)

abla çeyizlerin çoook şeker. özellikle ilk fotoda ki takımı çoook beğendim. yalnız kapkacak çok sanki. bayram temizliğinden sonra evlenirsem çeyizime bi kaç kapkacak alıcam bi kaç günde yeminlen psikolojim bozuldu

masallah cok güzeller güle güle kullanın :)
teşekkür ederim amin.:)

bu arada pembe çay bardağının markası ne? çok beğendim onuda :)
teşekkür ederim tatlım:)))) kap kacak cok bende ama arkadaşım var aynılarndan aldk nerdeyse cok memnunum hepsini kullanıyorum param olsa daha hepsini alırım diyor yeni evlendi o da:)))
canım ilk fotodaki örgü battaniyeli nevresim takımını mı diyorsun.onu karaca homedan aldım. pembe cay bardakları gürallar:) a101e gelmişti cok uyguna :)

a101 de dibimizde halbu ki nasıl kjaçırmışım modeli yazıyor mu kutusunda? tarif edemem ben şimdi züccaciye satan yerlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…