işte benim çeyizciklerim:))

teşekkür ederim canım.pembe aşkınaaaa:ppppp evet tuppercım sagolsun almam için her kolaylığı yaptı.inşallah pişman olmam:))

tuppersız çeyiz olmazmışşş :) canım ben pimpirikli , yemeklerin diğer kaplarda bozulmasından çekindiğim için tupperı sağlıklı bularak aldım. :) senin kadar elbette alamadım ama fırsatları yakaladıkça alıcam. aslında evimin her yanının plastik olmasından yana da pek değilim. bir yerde durucam sanırım. mesela ; peynir dünyası ve sera set de aldım mı tamamdır diye düşünüyorum :)

tuppersız çeyiz olmazmışşş :) canım ben pimpirikli , yemeklerin diğer kaplarda bozulmasından çekindiğim için tupperı sağlıklı bularak aldım. :) senin kadar elbette alamadım ama fırsatları yakaladıkça alıcam. aslında evimin her yanının plastik olmasından yana da pek değilim. bir yerde durucam sanırım. mesela ; peynir dünyası ve sera set de aldım mı tamamdır diye düşünüyorum :)

evet canımm...kalitesiz gibi duruyor ama harcadıgımız paralar cok onlara:KK70: ben de bitirdim artık tupper almıyorum:))) bnm arkadas yeni evlendi o da bnm gibi bir sürü tupper aldı ve cok memnun keşke her şeyimi ordan alsaydım diyor.maydonoz koymus 1 ay buzdolabında dayanmıs normal koysak 1 hafta zor dayanır.

evet canımm...kalitesiz gibi duruyor ama harcadıgımız paralar cok onlara:KK70: ben de bitirdim artık tupper almıyorum:))) bnm arkadas yeni evlendi o da bnm gibi bir sürü tupper aldı ve cok memnun keşke her şeyimi ordan alsaydım diyor.maydonoz koymus 1 ay buzdolabında dayanmıs normal koysak 1 hafta zor dayanır.

:) kısmetse evlilik ne zaman?

sağol canım.kahvaltı takımında kettle ın kapağı var mı tam hatırlayamıyorum amaa netten biraz araştırdım parçaların içinde ısıtıcı kapağı var.benimki kolide ve üstünde baska seyler var ondan açamıyorum su an:KK43:

ısıtıcı kapağı diyorsa vardır muhtemelen cnm , bende alıyım kütahyadan, çok beğendiğim bi kaç modeli var cıvıl cıvıl :)

ben buradaki çeyizleri görünce daha bi gözüm korkuyo , çok eksiğim var daha çokk :KK43:
benim de inşallah seneye ağustos sonu. sen ne zamandır alıyosun çeyizciklerini ? :)

ben buradaki çeyizleri görünce daha bi gözüm korkuyo , çok eksiğim var daha çokk :KK43:
benim de inşallah seneye ağustos sonu. sen ne zamandır alıyosun çeyizciklerini ? :)

bende de öyle oluyor canım.ama ben gördüğüm ufak tefek seyleri de alıyorum incik cıncık çok oluyor ve sona kalınca istediğin model olmuyor aceleyle.ben 7 8 aydır tam tamına basladım.ama önceden birkaç parçam vardı.marketlere de bak cnm yrn a101e cok gzl şeyler geliyor güralların cay bardak takımı gelecek 15 tlye.normal fiyatı 30 tl.

Çok güzel şeyler almışsın canım güle güle kullan. Karaca Home Tuğçe pike takımına ben de bayılıyorum işe başlayınca ilk maaşımdan o takımı alacağım. :KK9:

güle güle kullan canım hepsi çok güzeller... bayıldım zevkine... özellikle kahvaltı takımına :) çeyizime almıştım hatta aynısından görünce ben de işte bu demiştim :)))

ben incik boncuklarımı almadım pek. hep büyük şeyleri aldım... diğerleri de zamanla olur inşallah :)))

Çok güzel şeyler almışsın canım güle güle kullan. Karaca Home Tuğçe pike takımına ben de bayılıyorum işe başlayınca ilk maaşımdan o takımı alacağım. :KK9:
inşallah canım bence al cok gzl kaliteli.ben gelin yatagıma bunu sereceğim :))
güle güle kullan canım hepsi çok güzeller... bayıldım zevkine... özellikle kahvaltı takımına :) çeyizime almıştım hatta aynısından görünce ben de işte bu demiştim :)))

ben incik boncuklarımı almadım pek. hep büyük şeyleri aldım... diğerleri de zamanla olur inşallah :)))

sağol canım.sen de pembecisin heralde.bende de büyük şeyler pek yok onları düğüne yakın hepsini alırım diyordum ama onlara da yöneldim brz brz:))) incik boncuklar önüne cıkıyor zaten öle planlı almıyorsun:) olur inşallah kolay onlar

inşallah canım bence al cok gzl kaliteli.ben gelin yatagıma bunu sereceğim :))

sağol canım.sen de pembecisin heralde.bende de büyük şeyler pek yok onları düğüne yakın hepsini alırım diyordum ama onlara da yöneldim brz brz:))) incik boncuklar önüne cıkıyor zaten öle planlı almıyorsun:) olur inşallah kolay onlar

ben de öyle düşünmüştüm canım gelin yatağı için. Moru çok severim zaten. :KK8:

kızlar bunlar da bugün eklendi a101den aldım:))) çay bardakları çok güzel kızlarr bence mutlaka gidip bakın güralların cok uyguna gelmiş 6 kişilik normalde ben iki tane aldım 12lik yaptım,tepsim ve bardak altlıklarım
tuzluk ve biberlik mıknatıslı,fırça bunları pazardan almıstım baya oluyor fotosunu çekip ekledim
$5352_buyuk_zoom-500x500.jpg $IMAG1313.jpg $IMAG1314.jpg $IMAG1316.jpg $IMAG1318.jpg $IMAG1319.jpg $IMAG1320.jpg

ben de gittim bugün bardak altlıkları gelmemişti sinir oldum geri döndüm :) çay bardakları cok ciciymiş canım güle güle kullan şekerim.

ben de alıcam sanırım ^^

ben de gittim bugün bardak altlıkları gelmemişti sinir oldum geri döndüm :) çay bardakları cok ciciymiş canım güle güle kullan şekerim.

ben de alıcam sanırım ^^

hımm alla alla neden gelmemiş ki :/ canım fotosundan cok daha güzel gerçekte daha canlı görmüşssündür belki.ben 6lı alcaktım dayanamadım 12li aldım.inşallah üstündeki desen silinmez:/ nette baktım normalde fiyatı 25-30 arası 15e gelmiş a101e

ya ben kendimi paralarım eğer alamazsam bunlar nasıl bişey bebişime söyledim gidiyo şimdi A 101 e Allahım nolur olsun çok beğendim kendilerini:KK52:

ya ben kendimi paralarım eğer alamazsam bunlar nasıl bişey bebişime söyledim gidiyo şimdi A 101 e Allahım nolur olsun çok beğendim kendilerini:KK52:

canım cupcakeli iki katlı servislikler,
cupcakeli bardak altlıkları
cupcakeli peçetelikler
var :) ama yakınımdaki a101e eksik gelmişmiş yarın gelcekmiş alamadan elim boş döndüm :/

çok ciciler.ve cok ucuz.

canım cupcakeli iki katlı servislikler,
cupcakeli bardak altlıkları
cupcakeli peçetelikler
var :) ama yakınımdaki a101e eksik gelmişmiş yarın gelcekmiş alamadan elim boş döndüm :/

çok ciciler.ve cok ucuz.

ya çok üzgünüm şuan bitanem gitti aldı ama cupcakeli kalmamış çiçekli almış bende başka mağazasına bakıcam akşam varsa ordan alıcam değiştiricem bulamazsam beğenirsem çiçekliler kalıcak beğenmezsemde iade edicem :KK14:

çok yazdım biliyorum ama ben yanlış anlamışım cupcakeliymiş hepsi heheh :KK1:

X