İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

Canım ben Okmeydanını da aramıştım daha evvel ve bana çocukların yaş aralığının 12-18 ve hepsinin de erkek çocuğu olduğunu söyledi görevli hanım.O yüzden Okmeydanından bahsetmedim...

valla ben birkaç kere ziyarete gittim hem yaşlıları hem çocukları öyle bişey yok çok küçüklerde vardı kızlarda gerçi 1 sene olmuştur gitmeyeli değiştiyse bilemem ama ben de bir araştırır sorarım

çok güzel bir fikir bende gelmeyi ççok isterim ama okulum çok yoğun herşey tam kararlaştırıldıgında kesin cevap verebilirim haftasonu olursa çok iyi olur

kızlar ben de gelmeyı cok ısterım gıdılecegı zaman ozelden haber verme durumunuz olur mu her zaman takıp edemeyebılırım de kutluyorum sızı bu arada

çok guzel bır fıkır dusunen arkadasa bıravo nereye gıdeceksınız eger ogun işim yoksa gelirim bende

olmazza 2 grup veya 3-4 grup yapalım cunku ben bostancıda oturuyorum bırde gebeyım buralara yakın olursa gelebılırım
anadolu ve avrupa yakası dıye ayırabılırız veya semtlerdek yuvalara gorede ayırabılırız

selam kızlar
ben de katılmak isterim oğlumla birlikte
ben de anadoludayım
yakacık çocuk yuvası var
bana da bilgi geçerseniz sevinirim

selam kızlar
ben de katılmak isterim oğlumla birlikte
ben de anadoludayım
yakacık çocuk yuvası var
bana da bilgi geçerseniz sevinirim

Canım tabii ki toplaşalım gidelim ama çoğumuz hemfikiriz ki çocuk götürmemek daha iyi...
Kötü etkilenebilirler...

Kızlar ben de katılmak istiyorum hafta sonu olursa.
Bir de eğer grup olursak ve birden fazla yere gideceksek Anadolu yakası uygun olur bana.
Böyle olursa Anadolu yakasındakiler söyleyiversin. Bi liste yapalım...
Br yerden başlamış oluruz...

Bende And. yakasındayım, geçenlerde Kartal tarafında bi çocuk esirgeme kurumunun önünden geçmiştim, orayı bileniniz varmı?

maalesef ben avrupa yakasındayım büyükçekmece ama bakırköy tarafları diyodunuz karşı olursada gelirim ama fazla kalamam bencede 2 grup falan olursa çok iyi olur

Son düzenleme:
selam kızlar;
ben de anadolu yakasındayım, bu tarafta olursa daha rahat gelirim. ama derslerim yoğun o hafta bi sınav-ödev falan olmazsa gelirim. ama şimdiden kesin bişe söyleyemiyorum o nedenle...

Bende günleri bana uyarsa seve seve gelmek isterim...Yaka falanda farketmez valla metrobs icat edildi ya herşey kolay =) TŞK DÜŞÜNCEN ıÇıN

bende seve seve gelırım cok guzel olur avrupa yakasındayım ben haftasınu bana daha uygun kızımı bırakamıyorum hafta ıcı

X