İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

delikafadulden11 nisan mı :1shok: bende gelemiyorum maalesef kısmet değilmiş kendi ibaşıma giderim artık :gitme:

Birde temizlik malzemesi istemeleri sacma gelmedimi size. koskoca kuruma bi deterjan sponsoru mu bulamamışlar mı?

delikafadulden11 nisan mı :1shok: bende gelemiyorum maalesef kısmet değilmiş kendi ibaşıma giderim artık :gitme:

Birde temizlik malzemesi istemeleri sacma gelmedimi size. koskoca kuruma bi deterjan sponsoru mu bulamamışlar mı?

Canım sen neden gelemiyorsun?akannehir
Herşeyleri varmış zaten.Temizlik malzemesi de bir ihtiyaç nihayetinde...

İlla da getireceksiniz demediler ki.Eğer yardım etmek isterseniz en ihtiyaç duyduğumuz eksik bu dediler...

Son düzenleme:
ohov kasampaşa bana çok uzak.bende bizim bu taraflara yakın bir yurda ziyarete giderim artık boshayallersmile bu arada temizlik malzemesi banada saçma geldi.isteyen istediğini getirebilir.
çocukların saçı için şampuan isteseler,o zaman yerinde olurdu.bende arzuco gibi mantıklı bulmadım koskoca kurumun bu isteğini.

ohov kasampaşa bana çok uzak.bende bizim bu taraflara yakın bir yurda ziyarete giderim artık boshayallersmile bu arada temizlik malzemesi banada saçma geldi.isteyen istediğini getirebilir.
çocukların saçı için şampuan isteseler,o zaman yerinde olurdu.bende arzuco gibi mantıklı bulmadım koskoca kurumun bu isteğini.

Sen bilirsin canım.İşte herkez kendine yakın bir yerde olsun istiyor ama ne mümkün.Bana da uzak.Ama amaç çocukları ziyaret etmek.1 günümüzü alacak sonuçta.Bence değer...kaydirigubbakcemile5

kızlaar artık bir liste yapsanız, gelecekler belli olsa nasıl olur.
Ben tereddüt ettim açıkçası gelen çok var ama, kesin olan göremedim topicte, ben kesin gitmek istiyorum ama oralarda tek başıma sap gibi kalırsam kötü olur...

galiba gelemiyorum ev tuttuk ve büyük ihtimalle pazar günü taşınıcam off offf offf gelmeyi okadar çok istiyodumki ama benim işim belli olmaz ben bütün iişlerimi ayarlayıp gelmeye çalışcam geçen sene sultanahmet buluşmasına bile elimde 5 kgluk iğdaş sayacıyla gitmiştim yine taşınma durumum olmuştu
ne yazıkki kesin cevap veremiyom hatta siz beni listeye eklemeyin
mafoldumben

galiba gelemiyorum ev tuttuk ve büyük ihtimalle pazar günü taşınıcam off offf offf gelmeyi okadar çok istiyodumki ama benim işim belli olmaz ben bütün iişlerimi ayarlayıp gelmeye çalışcam geçen sene sultanahmet buluşmasına bile elimde 5 kgluk iğdaş sayacıyla gitmiştim yine taşınma durumum olmuştu
ne yazıkki kesin cevap veremiyom hatta siz beni listeye eklemeyin
mafoldumben

İnşallah gelebilirsin canım.Gelemesen de sağlık olsun...

Bir aksilik çıkmazsa gelecek arkadaşlarımız:

Angelprenses
Cimcime eses
Bolsekerli
Esmer125
Papatyanil
Prensesi
Ve de ben Sekerkizcandy

Bazı arkadaşlardan henüz yanıt alamadım.
Eminim başka gelecek arkadaşlarımız da olur...

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,

Şekerkız özel mesajını aldım teşekkür ederim, ben inşallah geliyorum şimdilik bir sorun yok. Gelirken yapmamı ya da getirmemi istediğiniz bir şey var mı?

Kızlaar ben candy'nin bana verdiği bilgileri buraya yazayım belki gelmek isteyen olur.
Bu arada kk'dan çocuklar için bi kaç tarif aldım tutturabildiğimi yapıcam inşallah, onlar için süslü bişeyler yapmak istiyorum.

Mecidiyeköy’den 77 Yenikapı Şişli ve 77 A Vezneciler Şişli otobüsleri geçiyormuş.Kasımpaşa Merkez Camii varmış.Bu otobüslere binecek olan arkadaşlar varsa Cami durağında inebilirlermiş.
Kasımpaşa Merkezde de Total’in sağından(benzinlik) Zincirlikuyu Caddesinden girip devam ederseniz yol boyunca orada kime sorarsanız gösterirlermiş.Kasımpaşa Merkeze gelip Merkez Camiini bulduk mu tamamdırHep birlikte Merkez Cami önünde saat 14:00 da buluşur,alacaklarımızı alır öyle gideriz.Ne dersiniz?
Açık adresi tekrar yazayım:
0212 235 62 06
Küçük Piyale Cd.Yeni Yol Sk.No:7 Kasımpaşa
11 Nisan Pazar günü görüşmek dileğiyle...

Merhaba kızlar,

Şekerkız özel mesajını aldım teşekkür ederim, ben inşallah geliyorum şimdilik bir sorun yok. Gelirken yapmamı ya da getirmemi istediğiniz bir şey var mı?

Canımm şekeri bol arkadaşım sen ne yapmak istersin??
Ama browni,un kurabiyesi kontenjanımız dolu
kaydirigubbakcemile3

bende geliyorum inşallahh
bazı arkadasları msnden ekledım ama bırkacı mesajıma cvp yazmadı burdan yazıyım
ben browni yapıcam eger yetıstırebılırsem baska bıseylerde yapabilirim ...
ıkıde camının onunde bulusuruz umarım kalabalık oluruz

yaa inanmıyorum en sevdiğim arkadaşlarımda geliyomuş bi ben gelemiyom off ne olurduki şu taşınma işi pazar olmasaydı kalbim sizinle kızlar fotoğrafta çekilin emi o minikleri benim yerimede öpüp koklayın

X